Şimdi Ara

upload sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • superonline kullanıpta upload sorunu yaşayan varmı acaba ? 50 mbit download var iyi hoşda speedtestde bile upload testi başlamıyor, youtube video yüklenmiyor vs, ama internette dolaşırken, sayfaları yüklerken problem olmuyor fakat benim seçtiğim dosyaları upload edemiyorum, tıkanıyor,modem resetledim yine olmadı. wireless adaptör 3 tane değiştirdim yine fark etmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: CloserTR

superonline kullanıpta upload sorunu yaşayan varmı acaba ? 50 mbit download var iyi hoşda speedtestde bile upload testi başlamıyor, youtube video yüklenmiyor vs, ama internette dolaşırken, sayfaları yüklerken problem olmuyor fakat benim seçtiğim dosyaları upload edemiyorum, tıkanıyor,modem resetledim yine olmadı. wireless adaptör 3 tane değiştirdim yine fark etmedi

aynı sorun bende ve hatta 4-5 sokak ötede oturan kuzenimde de mevcut.defalarca aradım müşteri hizmetlerini önerdikleri çözümlerin hiçbiri bişeye yaramadı(dns değiştirme,modem resetleme vb...) hatta en son saçma bi cevapla akk doldurduğum için ay sonunu beklemem gerektiği söylendi ama sonuç yine aynı.aklıma bişeyler gelio aslında ama(son zamanlardaki internete yüklenen malum ses kayıtlarının yüklenmesini engellemek veya yavaşlatmak için) neyse.yanlız superonline'a hiç mi hiç güvenim kalmadı son dönemde yaşadığım sorunlardan dolayı

ÖRNEK:
    Superonline Geçen Aydaki Kullanımı Bu Aya Dahil Etmek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emr_gs -- 1 Nisan 2014; 6:39:07 >

• 1 mb dosyayı upload edemiyorum. Upload hizmeti zaten berbattı Ak partinin bant aralıklarını kıstırtmasından sonra tamamen upload bitti gibi bişey oldu sıfır şu an hiç bir boyutta hiç bir dosyayı hiç bir yere upload edemiyorum
  • ekostros kullanıcısına yanıt
    aynen...tam bir rezillik
  • Benim de REZALET!!

0.7 çıkıyor testlerde.. 1i zor görüyor.. Arıza kaydı bıraktım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.