Şimdi Ara

upload isiyle uğrasanlar istikrar nasıl sağlanır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bu yaz upload isine baslıyacağım geçen yazın sonlarına doğru birazcık yaptım hosumada gitti simdi deneme amaçlı 20 dosya upload ettim ilk 2-3 gün indirildiler ama sonradan günde tek tük indirilmeye baslandılar. upload isinde ilerlemis olanlar istikrarı nasıl sağlıyor. forumlardaki konularına mesaj mı yazıyorlar bir açıklarsanız çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beidou -- 13 Haziran 2011; 15:15:31 >

• Bu İşte Amac Ne ve Ne Tür Dosyalar Upload Ediyorsun ? Açıklarmısın Biraz. Upload Hızım Gayet İyi Gerekirse Bende Yapabilirim.
  • tavsiyem hiç bulaşma bu işlere
  • Ben birkaç sene önce yapıyordum, iyi para da kazanıyordum. Ama artık o işlerden pek para kazanılmıyor. Sana tavsiyem, uğraşma.
  • işe yeni başlayacak varsa içinde 10€ ve oyun dolu hesabımı turkcell 25TL ' ye veririm. fileserve.

ayrıca yeni başlayacak varsa şimdiden diyim ;

çok zaman gerekiyor. yada çok büyük bir sitede tek paylaşımcı olacaksın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trk. -- 12 Haziran 2011; 21:11:24 >
  • Bu Yaz Denerim Sonuçta Bi Kaybım Olmaz. Zaman da Var. Nasıl Olacak Ama Bu İş. Onu Bilmiyorum
  • Maddi kaybın olur. Çünkü VPS alman lazım, ortalama 40 TL ( aylık ).
  • Sansür geliyo bu işde biter artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

Maddi kaybın olur. Çünkü VPS alman lazım, ortalama 40 TL ( aylık ).

Değmez O Zaman
  • arkadaslar isin risklerini biliyorum vds felanda biliyorum upload etceğim seyler genel seyler movies var applications var series var games var bu ise baslarsam 3-4k dosyam var kısacası arakm sağlam baslarsam devamı gelir ama istikraraı sağlıyamıyorum ilk iki gün indirildikten sonra dosyalarımın inidirilmesi duruyor . sizlerin onerileri neler bunları oğrenmek istedim. forum posterle her konuya birkaç günde bir 'updated' yazsam forumlardan banlanırmıyım. onerilerinizi bekliyorum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beidou

arkadaslar isin risklerini biliyorum vds felanda biliyorum upload etceğim seyler genel seyler movies var applications var series var games var bu ise baslarsam 3-4k dosyam var kısacası arakm sağlam baslarsam devamı gelir ama istikraraı sağlıyamıyorum ilk iki gün indirildikten sonra dosyalarımın inidirilmesi duruyor . sizlerin onerileri neler bunları oğrenmek istedim. forum posterle her konuya birkaç günde bir 'updated' yazsam forumlardan banlanırmıyım. onerilerinizi bekliyorum .

Dosyan olması önemli değil. Hepsini önce VPS'e indirmen gerek. Ayrıca, gününün çoğu zamanını bilgisayar başında geçirip oyunları çıkar çıkmaz yükleyip Dünya'nın ya da en azından Türkiye'nin en hızlısı olman lazım ve yaptığın yüklemeleri 200,000 üye ve üstüne sahip yerli-yabancı bütün warez sitelerine koyman lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: yaban arısı

quote:

arkadaslar isin risklerini biliyorum vds felanda biliyorum upload etceğim seyler genel seyler movies var applications var series var games var bu ise baslarsam 3-4k dosyam var kısacası arakm sağlam baslarsam devamı gelir ama istikraraı sağlıyamıyorum ilk iki gün indirildikten sonra dosyalarımın inidirilmesi duruyor . sizlerin onerileri neler bunları oğrenmek istedim. forum posterle her konuya birkaç günde bir 'updated' yazsam forumlardan banlanırmıyım. onerilerinizi bekliyorum .

Dosyan olması önemli değil. Hepsini önce VPS'e indirmen gerek. Ayrıca, gününün çoğu zamanını bilgisayar başında geçirip oyunları çıkar çıkmaz yükleyip Dünya'nın ya da en azından Türkiye'nin en hızlısı olman lazım ve yaptığın yüklemeleri 200,000 üye ve üstüne sahip yerli-yabancı bütün warez sitelerine koyman lazım.

Niye caydırmaya çalışıyon vps kullanması zorunlu değil kendi bilgisayarından da yükleyebilir ayrıca trilyoner olmak istiyorum dememiş adam en hızlı olmak zorunda falanda değil.

• 1 mbit upload hızı ile mi yükleme yapacak? En hızlı olmadan da para kazanılmıyor.
  • bu işi yapçaksan r10 da bu tür iş yaptıranlar var(dı)(hala vardır heralde uzun zamandır bakmadım) her upload yaptığın dosya için para veriyolar o daha mantıklı
  • @yaban arısı forum poster kullanıyorum

upload benim için sorun değil vps kadar hızlı upload yapabiliyorum Allaha şükür benim için onemli olan dosyalarımın sürekli indirilmesi. bunu nasıl sağlayabilirim onu öğrenmek istiyorum.
  • Forumlara koyarsan sürekli iner.
  • devir torrent devri boş artık link link bir şeyler indirmek
  • kendi autobot unu yazmadıktan sonra manuel çekilcek dert değil
  • quote:

@yaban arısı forum poster kullanıyorum

upload benim için sorun değil vps kadar hızlı upload yapabiliyorum Allaha şükür benim için onemli olan dosyalarımın sürekli indirilmesi. bunu nasıl sağlayabilirim onu öğrenmek istiyorum.

Mesajlarına sürekli post atıp yukarı çıkarmalısın ama seni scam falan zannedebilirler en iyisi bitane forum sitesiyle vb. anlaş senin uploadlarını üste sabitlesin.R10 da anlaşabilceğin arkadaşlar var.VVarez forum sitesine konu kastırmak isteyenler.Konuş onlarla kaliteli upload yapıcam beni sabitleyin diye 10 tane küçük siteyle anlaşsan gene iyi
  • Bir blog sitesi aç. Her siteye koyarken o sitene de koy. Pes 11 cikinca torrent dosyasini zamundadan indirip 3 5 sarkiyla beraber upload ettim. 3 4 bin indirilme oldu sadece o sitemden. Haberin olsun yani. Ilk olmaya calis her oyun film dosyada.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.