Şimdi Ara

gozume birsey kacti acil yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
54.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar bugun oglen gibi gozume birsey kacti hala gozumde aynadan bakiorm ediyorum yok gozukmuyor ama gozumu kirpinca acitiyor gozum sulana sulana bi hal oldu ne yapmaliyim?

• ağla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Normal İnsan

ağla.

dalgami geciyorsun?
  • Bugün öğlenden beri çıkmıyorsa bi göz doktoruna git hemen, yoksa iltihaplanır bişey olur, kendimden biliyorum ben benimki iltihaplanmamıştı ama doktora gitmeseydim çok daha beteri olacaktı
  • Benim de bir kere kaçmıştı sabah okuldayken. Bütün gün çıkmamıştı çok rahatsız ediyordu hemde. Gözüm kıpkırmızı olmuştu. Gece uyurken çıkmıştı.
  • gece uyurken cikar ins ya bu saatte doktora nasil gideyim
  • Eğer gündüz gözünle çok oynadıysan tahriş kapmıştır ve içindeki yabancı madde çıkmış olsa bile kaşınır sen kaşıdıkca iyice tahriş olur göz kapağını kapatsanda acı verir.

Gözlerini kapat ve karanlık bir ortamda dinlen. Bundan önce şey yapabilirsin bir çay bardağına soğuk çay koy demlikten sırf dem olsun ama gözünü içinde aç kapat çay göze iyi gelir. Ama çayın tozu falan olmasın temiz olsun. Sonrada gözünü kapat yat acı dinecektir.

Tabi bu önerimi içinde cisim yoksa yap, aç gözünü bak aynaya var mı içinde bi bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Eğer gündüz gözünle çok oynadıysan tahriş kapmıştır ve içindeki yabancı madde çıkmış olsa bile kaşınır sen kaşıdıkca iyice tahriş olur göz kapağını kapatsanda acı verir.

Gözlerini kapat ve karanlık bir ortamda dinlen. Bundan önce şey yapabilirsin bir çay bardağına soğuk çay koy demlikten sırf dem olsun ama gözünü içinde aç kapat çay göze iyi gelir. Ama çayın tozu falan olmasın temiz olsun. Sonrada gözünü kapat yat acı dinecektir.

Tabi bu önerimi içinde cisim yoksa yap, aç gözünü bak aynaya var mı içinde bi bak.

hocam saol simdi visine diye bi ilac alip geldim goz damlasi damlattim bakalim birazdanda senin dedigini yaparim
    cok saol

• göz kapağının altında küçük bir sivilce cıkmıştır.
    rahatsız edici bir durum....
  • Bi kaba su koy kafanı sok ve gözlerini aç
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamiloglu

göz kapağının altında küçük bir sivilce cıkmıştır.
    rahatsız edici bir durum....

evet buda olabilir. Altında olur mu bilmiyorumda yorgunluktan göz kapağının ucunda bir silivilce çıkar ve gözünü kapattığında batma yapar. Ama sen gündüz bişey kaçtığını söylemişin dediğim gibi tahriş söz konusu olabilir.

Gözünü daima temiz tut. visine adlı damlayı bende kullandım alerjim var baharda çok gözlerim sulanır kaşınır. Dezenfekte edici bir çözeltidir ama çok fazla sık sık kullanmanı tavsiye etmem. Uzun süreli kaşıntılarda kullanabilirsin.

en güzeli çay ama tahrişliği kızarıklığı ve kaşıntıyı alıyor. Gözlerim yorgun olduğunda çayı içtiğim poşeti göz kapaklarıma koyarım bazen

• oynaya oynaya tahriş etmişsindir elleme dinlen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.