Şimdi Ara

Upload hızlarımız bu ay içinde artması lazım (artmadı) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
2
Favori
16.414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Doğru 3G de upload kotaya dahil. Ama upload hızı TTNet inkini tokatlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müjdemi ? yönetici dalga geçiyor sanırım. Olması gereken 20mbps ('kadar değil net) download minumum 10mbps (kadar değil net) upload internetin en az 5 yıl önce çıkmış olması bunun bugün ki fiyatının en fazla 30tl olması gerekirken. Dalga geçer gibi (ki bu işin arkasında bir bit yeniği oladuğunu, olacağını en gerizekalı insan bile anlamıştır. bu olay kotaya yansıtılıp kullanmadığımız saçma sapan cloud hizmetlerini pakete ''hediye'' diye dahil edip tarife fiyatını yükseltip daha çok geçirecekler) ''MÜJDE'' bunun neresinde ? Dünya 5g'ye hazırlanırken (dünyadan kastım bizim ki gibi sömürülen 3. dünya ülkeleri değil) 10000gbps hızlardan bahsedilirken. biz 2 gün 3mbps üstü 2 gün sonra akk ( kazığı, şerefsizliği) yüzünden 3mbps hızlara ayda 60 liraya mahkum ediliyoruz, üstüne kullanmadığımız sabit telefona 20 lira haraç ödüyoruz. ve bu site TT'den reklam geliri aldığı için hadi eleştirmezsin anlarımda bari övmeyin ulan bu kadar aptal yerine koymayın bizi. ettiğimiz küfürleri buraya yazamasakta siz düşünün insanların onurlarıyla, zekalarıyla dalga geçmektir sizinkisi.

• SaLiVa S kullanıcısına yanıt
    Şuan upload hızını arttırmak için 1 kuruş altyapı masrafı yapmaya gerek yok.
  • Bize tek katkısı daha fazla fatura olacak.ahada buraya yazıyorum.4g nerdesin? 4g gelsin nah telekom nah para.4g yede adil kullanım koyarlarsa mağarada yaşarım gider malum yöntemleri kullanırım ama bu sömürüye katkı sağlamam.Devlet yetkilileri fazla anlamıyor diye dolmuşcular gibi müşteriyi para gözüyle görmenin alemi yok.klasik türk aklımı desem kapitalistin dibimi desem bilemedim.
    Not:Türküm.para odaklı hizmet ile hizmet odaklı kazanç arasında dağlar kadar fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr. Kayaba Akihiko -- 13 Mart 2015; 13:45:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BTK nın bu hızlar konusunda düzenleme yapması lazım. Resmen 8 megabit altyapı olan yerde adamlar 16 megabit satıyor, sonra da biz 16 megabit demiyoruz ki 16 megabite kadar diyoruz ayakları. Bu resmen Tüketiciyi Koruma Kanununa aykırı, tartışmasız.
    BTK Şöyle bir karar alsa, Verilen erişim hızı sunulan paketin hızının %x inden aşağı olamaz. Bu olmazsa daha çook 16 megabit parası alıp 2 megabit verirler.

• Nasıl numara taşıma ile gsm sektörü rekabete açılınca ev telefonunun yüzüne bakılmaz olduysa, yine adam gibi paketlerle piyasaya çıkarlarsa adsl in yüzüne bakılmaz olur.
    Şu anda kotalı paketlerde 3G bile adsl den daha iyi. Özellikle kırsal kesimlerde adsl den verim alınamzken, 3G ile yardırmak mümkün.

• ahaha 4g yede adil kullanım kotası koyarlarsa mı ? zaten GB ler değişmeyecekki siz 4g den ne umuyordunuz ben anlamadım. 4g interneti gene 4gb maximum 8gb kotalı kullanacaksınız.
  • yav he he

mübarek kaldırıyorsan kaldır 6 ay nedir işte hala gelişemediğimiz oradan belli birşeyi yapmak için aylar sürüyor mübarek uzaya upload için uydu fırlatacaz heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5000 -- 13 Mart 2015; 15:04:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5000

yav he he

mübarek kaldırıyorsan kaldır 6 ay nedir işte hala gelişemediğimiz oradan belli birşeyi yapmak için aylar sürüyor mübarek uzaya upload için uydu fırlatacaz heralde.

seçim vaadi be dostum anlasaana :)
  • Hiç zannetmiyorum alt yapı desteklemez veya bi kampanya olur sadece ona verirler birşeyler olur yani.
  • Şuan mevcut altyapı minimum 20mbit upload destekliyor.(Vdsl)
  • fkhan kullanıcısına yanıt
    Zaten vdsl2 ve fiber destekliyor adsle yatırırım yok Allaha emanet çalışıyor.

• 5000 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten adsl teknolojisi çok eski bir teknoloji ve artık sınırlarına ulaştı artık adsl'e yatırım yapmanın mantıklı bir açıklaması yok. Yapabilecekleri en büyük yatırım adsl2+ annex M standartını getirmek olur onun da upload hız limiti 3Mbit. Onun yerine vdsl yönelmek gelecek planlamaları açısından oldukça mantıklı.
    Gerçi adsl3 teknolojisi şuan geliştirilme aşamasında ama dünya genelinde yaygınlaşacağını sanmıyorum başka bir amaç için geliştiriliyordur muhtemelen.
  • Virinom V kullanıcısına yanıt
    Yaw hakli adamlarda madem oyle heryere getir vdsli getiriyon vdsl2 kart yok bu seferde anlamak zor.

• 5000 kullanıcısına yanıt
    Haklısın madem vdsl geçeceksin her yerde aynı anda geç kimse mağdur olmasın. Şahsen Çorlu'da Orion AVM'nin hemen arkasında maks. 5 Mbit hız alabilirken ülkemde muhtemelen insanlar 5 Mbit upload kullanmaya başlayacaklar derinden derinden nasıl koyuyor bir bilsen
  • Virinom V kullanıcısına yanıt
    Hocam 2 sene once istanbulda 2 mbiti zor görüyordum genis bant kabini getirdiler suan 16 aliyom oda Allaha emanet mubarek.

• quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

4mbps bile video konferans için yetersiz, şöyle 50/10 , 100/20 akk'sız paketler gelse fena olmaz. ki ilerleyen zamanlarda gelmek de zorunda.

Kaç TL olsun?

• ne upload'ı ya, önce 5 mbps'i geçemeyen hattıma yatırım yapsınlar! bu adsl kadar bela bir bağlantı yok. ne biçim bir yerse fiber,vdsl2, uydunet hiçbiri yok. sadece s.kik bir telefon hattı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

Dereyi görmeden paçaları sıvamayalım hali hazırda 100 mbps pakete 4mbps upload veren çakal bir firmadan bahsediyoruz.

Birde verdi diyelim neyle verecek adsl malum ne kadar hız desteği olduğu vdslde yine malum nerelerde ne kadar olduğu.

TTNET FİBERNET Paketlerinin upload hızı kaçtır?
    24 Mbps'ye kadar hızlı TTNET FİBERNET Paketlerinde upload hızı 1 Mbps, daha üst hızlarda hizmet sunan TTNET FİBERNET Paketleri'nde ise 2 Mbps'dir.

• quote:

Orijinalden alıntı: 5000

Zaten vdsl2 ve fiber destekliyor adsle yatırırım yok Allaha emanet çalışıyor.

aynen öyle hocam boş haberler
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.