Şimdi Ara

uogamers hybrid

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.152
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar acaba burada uogamers hybrid shardında oynayan varmı varsa buraya nikini bıraksın bir dh topluluğu oluşturalım :)

• arada sırada oynuyorum,

Nick labunya
  • Arkadaşım var bir tane onun charları ile oynarım. :)
    Biri : L33t 0w4g3
    Diğeri : VIKING DEATH
  • Aramachus

arada sırada girerim :)
  • bir zamanlar oldukça lag vardı bu serverda şu anda durumu nası?
  • lag yok fazla ama tamamen yok dıyemem su anda gırıyorum brit bankda bıraz kasıo oda herkesın arasına dalınca onun dısında lag 0
  • peki kaç kişi oluyor ortalama?
  • 600-700
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadaşlar,

Ben yıllardır sphere tabanlı sunucularda oynadım ve ara verdikten sorna simdi tekrar kalabalık bir sunucuda oynamak istiyorum fakat yerli sunuculara pek güvenim yok. Siz de bilirsiniz ki açılmasıyla kapanmaları bir oluyor.

Bunun yeirne kalabalık bir yabancı sunucuda oynamaya karar verdim. Gözüme çarpan ilk sunucu UO gamer Hybrid. Hakkında bilgi toplamaya çalıştığımda pek kaynak bulamadım. Sunucu gördüğüm kadarı ile RunUO tabanlı. Ben RunUo'yu çok az oynadım ve açıkcası mage karakterle oynamak bana zevksiz geldi. Sphere sunucularda warlock (büyücü+savaşçı) karakterle oynuyordum.

Benim merak ettiği şey şu; Hybrid Demise gibi sunucular klasik Runuo sunucuları mıdır yoksa sphere ve runuo'un birer karışımı mıdır? Eğer bildiğimiz RunUO sunucuysa bunlar, sanırım benim kolay yoldan oyunu sökebilmek adına bir warrior karakterle oynamama gerekecektir. Ayrıca özel vuruşları nedeni ile sphere'deki warrior'dan daha zevkli olabilir diye düşündüm.

Ek olarak, para kazanabilmek üzere en kolay ve kafa karıştırmadan (Runuo tecrübem az olduğu için) crafter karakter hangisidir?

Bu konularda bana yardımcı olmanızı ve fikirlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum. Sizce yıllarca sphere oynamış birisi olarak Hybrid sunucusunda başlamak sizce mantıklı mı?

• merhaba arkadaşım

runuoyu gözünüzde çok büyütüyosunuz ben ilk runuo sunucusuna girdigimde farkı bile anlamamıştım daha sonradan castlar vs. derken runuo oldugunu anlamıştım komik bi hikayedir :D

Tailor, Blacksmith ve Balıkçılık iyi olabilir ama bana kalırsa mage kasıp bir dungeon u wortexlerle basmak en iyisi

Hybird en doğru yer çünkü orası tam bir runuo değil preaos yani sphere bütünlügünüde barındırıyor.
  • Hybrid te char adım MasteRofDeatH genelde Delucia'dayim. Lag çok azalmış gerçekten.. 750-800 den asağı düşmüyor oyuncu sayısı.. Bugun yarın ev alıp guild kurmayı düşünüyoruz..Çünkü benim gibi yabancı nickli arkadaşları tanımak zor..

Bu arada BlackSmith kasmak aşırı zormuş :) 70 Bs var halen kasıyorum günlerdir..

Birde mage olan varsa benim şu magic resist olayına el atsak pek fena olmaz heralde :) çünkü sword karakterle magelere karşı şansım sıfır oluyor.. 7x ledim nerdeyse de hala ezik dolaşıyoruz
  • Hala oynuyorum 4 senedir oynamaktayım süper server. Black Gandalf ve A Funny Boomber adlı karakterlerim var daha varda bunlarla takılıyorum. Ayrıca ben parayı pokerden kazanıyorum oynayan arkadaşlara yardımcı olabilirim.
  • Ben Demise de oynuyorum ya :)
  • hybrid de başlıyalım dedik ama inanın pvp yapılamıyacak kadar lag var ama rp yapıcaksanız ideal server.
  • yeniden başladım Hun Turk yeni karakterim (daha dogrusu en eski charim sifreyi yeni hatırladım :) )
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.