Şimdi Ara

ares0027'nin Kiralık hesapları (AC: Valhalla Ultimate, Fenyx Rising Gold, WD: Legion Gold, Hitman3)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
2
Favori
1.848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 ares0027'nin Kiralık hesapları (AC: Valhalla Ultimate, Fenyx Rising Gold, WD: Legion Gold, Hitman3)

ARKADAŞLAR LÜTFEN ÖZEL MESAJLA İLETİŞİME GEÇMEYİN. KONU AÇIK. BİRAZ OKUYUN, KONUYA CEVAP BIRAKIN, BEN SİZİNLE İLETİŞİM KURARIM. ARDINDAN STEAM ÜZERİNDEN EKLEYİN, HESAP BİLGİLERİNİ VEREYİM.

Düzenleme: Arkadaşlar lütfen isteklerinizi buradan konu üzerinden iletin ki, kim hangi oyunu ne zaman istemiş onu da görün. Aynı oyunu birden fazla kişi istiyor, hepsine onu başkası aldı demek biraz yorucu olabiliyor :) hem güvenilir, güvenilmez olan kişileri görmemde yardımcı olmuş olursunuz, hem de aynı oyun istenmiş mi, müsait mi, değil mi, görmüş olursunuz. (Ayrıca lütfen googledaki dökümana en azından bir göz atın https://docs.google.com/spreadsheets/d/1M3mxaeWWZEiR6keTaLTbltNRVQKMOUgJBUPzmYSuYQc/edit#gid=0)

ARKADAŞLAR LÜTFEN ÖZEL MESAJLA İLETİŞİME GEÇMEYİN. KONU AÇIK. BİRAZ OKUYUN, KONUYA CEVAP BIRAKIN, BEN SİZİNLE İLETİŞİM KURARIM. ARDINDAN STEAM ÜZERİNDEN EKLEYİN, HESAP BİLGİLERİNİ VEREYİM.

Selam,

Bunu zamanında Switch ile yapmak istedim ama nedenini bilmediğim bir sebepten bir kaç satıcı tarafından dolandırıcılıkla suçlandım, o yüzden ben de yapmadım, hesaplar boş boş duruyor.

Bir de Xbox'a şans vereyim dedim. Elimde birden fazla hesap var, uzundur ayrı hesaplara oyun almıyorum arkadaşımla paylaştığım için ama bazı oyunları bazen sırf başkasına yarar ya da belki satarım diye farklı hesaplara alıyorum. Boş duracağına da başkasının işine yarasın diye bu konuyu açtım.

Aşağıda oyunların bir kısmını görüyorsunuz, her hesap, her zaman müsait değil. Eğer aşağıda yazan kurallarımı da kabul ediyorsanız benimle iletişim kurup, istediğiniz oyunu oynamak için hesabı ÜCRETSİZ alabilirsiniz.

KurallarIM;

1. Kimseye bir şey yapmak zorunda değilim. İstediğim an, istediğim bir nedenden dolayı hesabı vermeyebilir, verdiğim hesabı alabilir, vermekten vazgeçebilirim. Bunu asla ve asla unutmamanınız rica ediyorum. Çok "artiz" görünmek istemem ama bunu ben keyfi olarak yapıyorum. Ben istediğim için yapıyorum. Normalde huyum değildir ama "ben, ben, ben" diye ısrarla belirtmemin sebebi daha önceden yaşadığım bazı kendini bilmezlerdir, üstünüze alınmayın.
    2. Hesaplar tarafımdan açılmış hesaplardır. P1leri bendedir, P2 olarak verilecektir. Verilecek her hesapta arkadaş listesinde ben olacağım, bunu kaldırmak ya da bu hesaba başka birilerini arkadaş eklemek izin vermediğim bir şeydir.
    3. En azından 6-12 aydır DH üyeliğinizin olması artıdır. Mesaj sayınız 50'nin üzerindeyse bu çok büyük artıdır. Bu şartları sağlamıyorsanız çok büyük ihtimalle hesabı size vermem.
    4. Bir kişi bir hesabı birden fazla isteyebilir, fakat öncelik oyunu daha önce istememiş kişilerdedir. Eğer sırada birisi var ise, sıradaki kişinin arkasına geçersiniz, önce o alır, sonra siz. Ama oyunu aldıktan sonra "SeN Çok OyNaDıN, VeR De AcICık dA Bu OYnAsIn" gibi bir durum yok.
    5. Hesabı bir kerede en fazla 1 ay isteyebilirsiniz, eğer özellikle "ben 2hafta/1 ay daha istiyorum" demediğiniz sürece hesap birisi isteyene kadar SİZDE KALMAYA DEVAM EDEBİLİR.
    6. Hesap her farklı kişiye geçtiğinde şifresi absürd saçma bir şekilde zor bir şifre ile değiştirilecektir. Tüm hesaplarda 2FA koruma bulunmaktadır.
    7. Hesaba, bu hesaptaki oyun dışında bir oyun için ücretsiz bir şey almanız izin verilen bir şey değildir. Örneğin ben size RDR1 ve GTA4 olan hesabı verdim, bu hesaba gidip de Fortnite ekleyemezsiniz ama RDR1 için Multiplayer Weapon Pack ekleyebilirsiniz (eğer hesapta zaten yoksa)

İletişim;

http://steam.pm/gng1 (Direkt Steam'den eklerseniz daha iyi olur)

Ek bilgi;

Eğer sizde de bu tarz kullanmadığınız bir hesap varsa, ya da "kardeş şu oyunu da alıp bi hesap yapsak yeni, ben oynasam, sonra millete versek" veya "hadi gidek saybırpak alak, aha al 20 lirası da benden" demek isterseniz diyorsanız iletişime geçebilirsiniz. Genelde Steam'de daha aktifim, oradan iletişim kurarsanız daha iyi olur (ekledikten sonra selam verme, kendini tanıtma süresi nezaketen 2 gündür :P 2 haftadır ekleyip yazmayan var :D)

Eğer bu konuya cevap şeklinde yazarsanız takibi daha kolay olur arkadaşlar, özel mesajları çok takip edemiyorum, bir de aynı oyunu isteyenler falan olmuş hep, ona göre kim hangi oyunu istiyor siz de görür belki boştaki hesaplara yönelirsiniz bekleyene kadar.

Düzenleme: Arkadaşlar lütfen isteklerinizi buradan konu üzerinden iletin ki, kim hangi oyunu ne zaman istemiş onu da görün. Aynı oyunu birden fazla kişi istiyor, hepsine onu başkası aldı demek biraz yorucu olabiliyor :) hem güvenilir, güvenilmez olan kişileri görmemde yardımcı olmuş olursunuz, hem de aynı oyun istenmiş mi, müsait mi, değil mi, görmüş olursunuz. (Ayrıca lütfen googledaki dökümana en azından bir göz atın https://docs.google.com/spreadsheets/d/1M3mxaeWWZEiR6keTaLTbltNRVQKMOUgJBUPzmYSuYQc/edit#gid=0)

Ücretsiz hesaplar ve içerikleri;

Hesap1 (AC_Chronicles)

Assassin's Creed Chronicles – Trilogy

Hesap2 (AC_Ezio)

Assassin's Creed® The Ezio Collection

Hesap3 (AC_Odyssey)

Assassin's Creed® Odyssey - ULTIMATE EDITION

Hesap4 (AC_Original)

Assassin's Creed

Hesap5 (AC_Origins)

Assassin's Creed® Origins - DELUXE EDITION

Assassin's Creed® Origins - Season Pass

Hesap6 (AC_Rogue)

Assassin’s Creed® Rogue Remastered

Hesap7 (AC_Triple)

Assassin's Creed Üçlü Paket: Black Flag, Unity, Syndicate

Assassin's Creed Syndicate - Season Pass

Tüm Assassin's Creed Black Flag ve Unity eklentileri ve "Time Saver" paketleri

Hesap8 (BatmanColl)

Batman: Arkham Collection

Hesap9 (GR_Wildlands)

Tom Clancy’s Ghost Recon®Wildlands - Gold Edition

Hesap10 (RDR_GTA4)

Red Dead Redemption

Grand Theft Auto IV

Hesap11 (Rise_Traider)

Rise of the Tomb Raider: 20. Celebration

Hesap12 (Shadow_Traider)

Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition

Hesap13 (Traider)

Tomb Raider: Definitive Edition

Ücretli Hesaplar;

Hesap14

Hitman 3 Standard

Haftalık 10, günlük 2TL

Hesap 15

Immortals: Fenyx Rising Gold Edition

Haftalık 20, günlük 3TL

Hesap 16

Watch Dogs: Legion - Gold Edition

Haftalık 20, günlük 3TL

Hesap 17

Assassin’s Creed® Valhalla Ultimate Edition

Haftalık 25, günlük 4TL

Daha kolay olsun diye Google Sheets üzerinden detayları da görebilirsiniz; https://docs.google.com/spreadsheets/d/1M3mxaeWWZEiR6keTaLTbltNRVQKMOUgJBUPzmYSuYQc

Bazı oyun grupları (3ten az oyun olan seriler için grup oluşturmuyorum);

ares0027'nin Kiralık hesapları (AC: Valhalla Ultimate, Fenyx Rising Gold, WD: Legion Gold, Hitman3)

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : Diğer İlan Durum : Satışa Açık

• Arkadaştan shadow of the tomb raider oyununu geçici süreliğine aldım teşşekkürler. ares0027'nin Kiralık hesapları (AC: Valhalla Ultimate, Fenyx Rising Gold, WD: Legion Gold, Hitman3) 

• pussaq kullanıcısına yanıt
    akabinde benim.
  • Hesap 7 (AC_Triple) 3. sıraya alındım, bilginize.
  • ilgilenen arkadaşlar aslında öncelikle https://docs.google.com/spreadsheets/d/1M3mxaeWWZEiR6keTaLTbltNRVQKMOUgJBUPzmYSuYQc/edit#gid=0 adresine bakarlarsa aslında daha kolay olabilir, kimde hangi oyun var, daha önce kim almış, sırada kim var, ne zaman boşa çıkacak falan hepsi burada var.

• Arkadaştan AC odyssey hesabını aldım. Teşekkür ederim kendisine.

• wildlands için beklemedeyim ben de
  • Rise of the Tomb Raider hesabını aldım ben de. Çok teşekkür ederim. :)

• yarın akşama kadar @TheAssgardian a ayırdım, eğer yarın akşama kadar yazmasa oyun sende :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ares0027 -- 7 Mart 2021; 23:12:29 >
  • Dostum kolay gelsin. Xboxa geçeli 20gün oldu ve game pass dışında oyunum yok. Hiç ac oynamadım çok istiyorum oynamayı. Ac Origins hesabını boş gördüm yazayım dedim. Xbox s s den önceki ilk ve tek konsolum ps one idi. Engelli yeni atanmış bir avukat memurum. Hesap 5i belli süreliğine teslim almak veya hesap 3 için sıraya girmek isterim. Cevabını bekliyorum, yine de şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rdr-gta4 hesabını kimse almadıysa almak isterim iyi günler
  • Kardeşim Ac Origins' de sıra görmemekteyim. Müsaitse almak isterim.

Sıra varsa Ac Hesap 3 için 09/04/21 tarihinden itibaren almak isterim.

• hemen yukarıda @Baronabi istemiş, ona verelim, sıraya ekleyim sizi. ya da boştaki başka hesaplardan vereyim?

@Hakanasaf hesabın çok yeni, istediğin hesap alınmadı ama, bir kaç saatlik bir hesaptasın, steam üzerinden iletişime geç ya da referans gösterebileceğin başka bir hesap üzerinden iletişime geç, o hesabı vereyim sana.

@ketchup. batman koleksiyonunu talep etmişsin sanırım özel mesajla, steamden ulaşabilirsen o hesabı da sana vereyim :)

• Ares0027 A kullanıcısına yanıt

Tamamdır kardeşim ben Odysseyde 09.04.21den itibaren sıraya ekleneyim. Çok teşekkürler

• Gta 4 rdr hesabını ben aldım . çok teşekkür ederim
  • Hesap 5 (ac Origins) aldım.
    Çok teşekkürler hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretli olarak Hitman 3 Standard, Assassin's Creed Valhalla - Ultimate Edition, Watch Dogs: Legion - Gold Edition ve Immortals: Fenyx Rising - Gold Edition eklendi

• Ares0027 A kullanıcısına yanıt
    hocam merhaba, yazdi mi arkadas?
  • batuhanman kullanıcısına yanıt

aynen sabah yazdı, az önce de aldı hesabı :/

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.