Şimdi Ara

University of South Floridaya Doktoraya Gidiyorum (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Evet gittim. Floridayım şu anda. 2 hafta oldu geleli. Yurtdışı duşunenler hiç durmasın gelsinler. Burası çok farklı ve iyi öneririm.
  • Hocam rica etsem soruların cevabını bende pm alabilirmiyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: troley111

Evet gittim. Floridayım şu anda. 2 hafta oldu geleli. Yurtdışı duşunenler hiç durmasın gelsinler. Burası çok farklı ve iyi öneririm.
    Hocam Fullbright ile mi gittin ? Doların durumu belli, geçimini nasıl sağlayacaksın orada ?
  • Sirkadyen S kullanıcısına yanıt
    Maas veriyor okul bana.
  • hocam yukarıda sorulan soruların cevabını pm atabilir misin?
  • quote:

Evet gittim. Floridayım şu anda. 2 hafta oldu geleli. Yurtdışı duşunenler hiç durmasın gelsinler. Burası çok farklı ve iyi öneririm.
    bana da pm atar mısınız? Teşekkürler.
  • Pm atarsanız sevinirim

• quote:

Maas veriyor okul bana.
    Pm atarsanız sevinirim cevapları

• Jamie Hyneman kullanıcısına yanıt
    internete bakıyoruz abi zaten:) burası baska boyut mu
  • Arkadaslar bu isler sir degil. Pm istegi cok geliyor yetisemiyorum. Yapmaniz gereken ingilizce seviyenizi yuksek tutmak. Not ortalamanizi yuksek tutmak. Ve en onemlisi lisans okurken bir hocayla akademik calisma yapmis olmak. Mesela okurken konferens makalesi yada journal makalesi yazarsaniz sizin icin cok faydasi olacaktir. Nereyi bitirdiginizin onemi olmadan istediginiz universitede pozisyon bulmaniza imkan verecektir.

Yurtdisini onerir misiniz sorusuna kesinlikle oneririm. Turkiyede yuksek yapmak dipsiz bir kuyuya tas atmak gibi sonu gorulmuyor ama burasi oyle degil. Burada bu islerin atla deve olmadigini yapilmasi gereken asamalar yapildiginda size kolaylikla istediginiz pozisyonlarin verilebildigi bir yer.
  • ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi troley111 -- 30 Ağustos 2018; 6:19:47 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.