Şimdi Ara

University of South Floridaya Doktoraya Gidiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu üniversitede okumuş arkadaşlar var mı? Ya da floridada okumuş arkadaşlar var mı? Önerilerinizi alabilir miyim?

• up
  • ooh florida miami beach kızlar.
  • up
  • Bölümünüz nedir? Ortalamanız kaçtı, hangi okuldan mezunsunuz? Nasıl kabul aldınız ve başvuruda hangi faktörlere dikkat ediyorlar? Kaç üniversiteye başvurdunuz ve bu başvurular kaç dolara mal oldu? Hangi sınavlara girdiniz (GRE, TOEFL vs.)? Yurtdışında doktora yaptıktan sonra gelince askerlik yapmamıza gerek kalmıyor mu? Dövizli askerlik için 3 yıl yurtdışında kalmak yeterliymiş sanırım ama aydınlatırsanız sevinirim. Araştırma görevlisi olarak mı gittiniz, kaç dolar maaşınız olacak ve bu size yetecek mi? Nerede kalmayı düşünüyorsunuz, evler ne kadar?
  • Konu sahibi olsam cevaplamam hocam nası sormussun öyle
  • Konu sahibi olsam cevaplamam hocam nası sormussun öyle

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • az soru sormuşsun ya yok mu daha soru? :D .oldu olacak kimlik fotopokisini ve vukuatlı nüfus kayıt örneğini yollasın yedi sülalesinin bütün bilgilerini öğren de rahatla.

edit: hiç sevmediğim insan tipi hazır bilgici.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hünkar1453 -- 11 Haziran 2018; 2:9:51 >
  • Askerlik icin 3 sene kalmak yetmiyor 3 sene yasal olarak calisma izninle yurtdisinda calisman gerekiyor.
  • PM attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: owoselammicsuedcheck

Bölümünüz nedir? Ortalamanız kaçtı, hangi okuldan mezunsunuz? Nasıl kabul aldınız ve başvuruda hangi faktörlere dikkat ediyorlar? Kaç üniversiteye başvurdunuz ve bu başvurular kaç dolara mal oldu? Hangi sınavlara girdiniz (GRE, TOEFL vs.)? Yurtdışında doktora yaptıktan sonra gelince askerlik yapmamıza gerek kalmıyor mu? Dövizli askerlik için 3 yıl yurtdışında kalmak yeterliymiş sanırım ama aydınlatırsanız sevinirim. Araştırma görevlisi olarak mı gittiniz, kaç dolar maaşınız olacak ve bu size yetecek mi? Nerede kalmayı düşünüyorsunuz, evler ne kadar?
    Pm attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: troley111

Pm attım.

Alıntıları Göster
    Hocam benzer sorular benimde kafamda vardı aynı mesajı bana da pm atabilirmisiniz rica etsem?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam keşke biz de görseydik cevabı.
  • +1
  • Bana da pm atar mısınız hocam.

• +1

• +1

• quote:

Orijinalden alıntı: troley111

Pm attım.

Alıntıları Göster
    Hocam buraya yazsaydınız keşke herkes bilgilenirdi

• PM hocam saygılar basarılar
  • pm isteyenler bu olaylar çok gizli şeyler değil biraz internete bakın
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.