Şimdi Ara

üniversiteye gidipte liseye yeni başlamış gibi gózükmek(SS'Lİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
4.748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3-4 yaş genç gösteriyorum bu bazı zamanlar benim için büyük bir sorun oluyor. kimlik göstermeden hiçbirşey yapamıyorum. yaşımı óğrenen,insanların uzaylı görmüş gibi bakması. benden küçük olan kîzların bile benden büyük góstermesi ve ónyargîyla yaklaşması en rahatsız eden şeyler. seneye ınş üniversiteyi kazanırsam içinde bulunduğum ortamda en küçük ben kalîcam. asosyal falan değilim hatta kızlarla aram gayet iyidir fakat ünide bulunacağım çevrede kendimi kötü hissederim diye dûşünüyorum. yüz itibariyle çocuk gibiyim. ses sayesinde kurtarıyorum. bebek yüzlü olmak isteyenler vardır ben ise tam tersi yaşımı göstermek istiyorum. derdimi paylaşmak istedim dh. isteyen olursa foto koyabilirim
    Edit: foto koydum beyler.

üniversiteye gidipte liseye yeni başlamış gibi gózükmek(SS'Lİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iwanthidan -- 16 Aralık 2012; 19:56:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de 4 yaş küçük gösteriyorum, seneye bir gidicem kim bu liseli diyecekler
    Napalıma rtık, katlanmamız lazım.
    Aynı sorunları ben de çekiyorum, ayrıca bir de ben kısa olunca benim durum daha kötü oluyor :) Ama yapacak bir şey yok dediğim gibi.
  • senin gibiler vardı bizde, 4 sene boyunca billur geçtik çocukla. bak hala çocuk diyorum, hep çocuk dedik. kızınca "ergen atarı beyler, üzerine gitmeyin" dedik. çok ezildi çocuk.
  • Bende 18 yaşındayım daha dün tam resit oldum gerçi bu sene üniversiteye gidecektim ama biraz güdük ve bebe gibi olduğumdan universiteye gitmedim su anda özel bir hastanede radyoloji teknisyeniyim hastanede maskot gibi geziyorum

• valla bizdede var bir tane eleman ünide ama takan olmuyor pek ünide pek takan olmaz bende mesela bakıyorum ulan çocuk gibi diyorum ama sonra unutuyorum o çoçuğu gerçi bende pek yaşımı göstermem ama yine memnunum halimden
  • ileride millet çökünce sen 4 sene, daha iyi duracaksın daha iyi gözükeceksin onlardan

• sigaraya başla 1 sene sonra görürsün aradaki farkı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

senin gibiler vardı bizde, 4 sene boyunca billur geçtik çocukla. bak hala çocuk diyorum, hep çocuk dedik. kızınca "ergen atarı beyler, üzerine gitmeyin" dedik. çok ezildi çocuk.

ben ezilmedim bu konuda. ezilmem zaten. tek derdim kendimi sevmemem

• Bu, yakarman gereken bir sorun olmasın hayatında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vortigon

sigaraya başla 1 sene sonra görürsün aradaki farkı.

4 senedir içiyorum hocam pek bir farkını göremedim

• quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

quote:

Orijinalden alıntı: hashus1099

senin gibiler vardı bizde, 4 sene boyunca billur geçtik çocukla. bak hala çocuk diyorum, hep çocuk dedik. kızınca "ergen atarı beyler, üzerine gitmeyin" dedik. çok ezildi çocuk.

ben ezilmedim bu konuda. ezilmem zaten. tek derdim kendimi sevmemem

bölüm ful erkek olunca iş değişiyor. makina, inşaat okursan benzer muhabbetlere maruz kalırsın muhtemelen.
    millet ezmek için dalgaya almaz seni, maytabına. zaten o insanlarla arkadaşlık kurmazsan ilgilenmezler bile.
  • hiçbişey olmaz rahat ol bizim sınıfta bi arkadaş burak ufak gösteriyor sınıfta 2 tane burak olduğundan hangi burak dediklerinde babyface diyoruz bazen en fazla olan bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: iwanthidan

quote:

Orijinalden alıntı: vortigon

sigaraya başla 1 sene sonra görürsün aradaki farkı.

4 senedir içiyorum hocam pek bir farkını göremedim

ben 8. sınıftayken yaşıyordum o kompleksi o sene okul bittiğinde sigaraya başladım 1 sene sonra yüzüm çok değişmişti belki bi alakası yoktur bilemicem ama yazıyım dedim.

• Kimisi var afedersiniz besili hayvan gibi 20yaşında ama 30 gibi gösteriyor saç sakal birbirine girmiş,iri yapılı felan ,kimisi var sanki annesi babası ekmek vermemiş gibi 18yaşında olup 13-14 gösterende var,üniversitede.

He tamamen kafamdaki tahmine göre seni canlandırıyorum yaşı küçük gösterenler hele bide kısa boyluysa,boy uzunsa 1.80+felan bi sıkıntı olmaz,ama dediğim gibi bide kısa boyluysanız gerçekten pek ciddiye alınmazsınız hiç bi ortamda,(sana gerçekleri söyledim ama sakın ola bu ders çalışmanı felan etkilemesin üniversitede büyürsün merak etme)
  • Çevremde senin gibi birçok kişi var. Bazen aramızda takılsakta fazla dalga geçmeyiz. O yüzden ortamı iyi olan bir üniversite seçmelisin.

• Sakal olmayinca bende kucuk gosteriyorum.Liseli saniyorlar.Boyum fizigim yerinde ama bu ilerde avantaj olur insallah sigarada kullanmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Repsac1907

Kimisi var afedersiniz besili hayvan gibi 20yaşında ama 30 gibi gösteriyor saç sakal birbirine girmiş,iri yapılı felan ,kimisi var sanki annesi babası ekmek vermemiş gibi 18yaşında olup 13-14 gösterende var,üniversitede.

He tamamen kafamdaki tahmine göre seni canlandırıyorum yaşı küçük gösterenler hele bide kısa boyluysa,boy uzunsa 1.80+felan bi sıkıntı olmaz,ama dediğim gibi bide kısa boyluysanız gerçekten pek ciddiye alınmazsınız hiç bi ortamda,(sana gerçekleri söyledim ama sakın ola bu ders çalışmanı felan etkilemesin üniversitede büyürsün merak etme)

hocam boyum 1.73 civarı fakat öyle bir durumla karşılaşmadım ben daha çok surat itibariyle küçük göstermekten yakınıyorum fotoğraf atıcam görürsün

• SS eklendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarperPeynir

Bende 18 yaşındayım daha dün tam resit oldum gerçi bu sene üniversiteye gidecektim ama biraz güdük ve bebe gibi olduğumdan universiteye gitmedim su anda özel bir hastanede radyoloji teknisyeniyim hastanede maskot gibi geziyorum

• Resmi bile lunaparkta çekilmiş ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.