Şimdi Ara

Üniversitedeyim 2.000TL lazım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bi özel üniversitede okuyorum hazırlık sınıfndayım.Vakıf uni.lerinin hazırlığı cok zordur ve ben yaz okuluna kaldım yaz okulu 2 bin TL bunu aileme haber vermeden bulup ödemem lazım aileme daha fazla yük olamam sizce nasıl bu parayı bulurum ?

• aynı soruyu ben de soruyorum. bilgisayar programcılığındayım. 3 tane alttan dersim kaldı. son sınfıtayım. 3 bin tl lazım
  • söylemicem
  • aynı soruyu bende sorayım. işletme okuyorum yaz okuluna kaldım 5.000 TL lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BReeD35

aynı soruyu bende sorayım. işletme okuyorum yaz okuluna kaldım 5.000 TL lazım.

nasıl bulcaz beyler bari 3 kişi beraber düşünelim belki ortaya bişeyler çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Marlon-

aynı soruyu ben de soruyorum. bilgisayar programcılığındayım. 3 tane alttan dersim kaldı. son sınfıtayım. 3 bin tl lazım

• Sağdan soldan borç toplayıp zamanla geri ödersin hepsine. Olmadı bir kısmını çalışarak bulursun bir kısmını da arkadaşlarından borç alırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sıradan deterjan

quote:

böbreklerimizden birer parça satalım?
  • böbrekleri sarin geliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moja

Sağdan soldan borç toplayıp zamanla geri ödersin hepsine. Olmadı bir kısmını çalışarak bulursun bir kısmını da arkadaşlarından borç alırsın.

hocam aslında 1.000 TL bende var bulmam gereken 1.000TL sağdan soldan alsam evdekılerın haberi olur bide onlarla uğraşırım arkadaşlardan o kadar cıkar mı sanmam
  • aileni soy ve soygun süsü ver.
  • Gecen sene yaz okuluna kalmış biri olarak o psikolojiyi bilirim.Berbat bir durumdur.Sınavımda çok iyi geçmişti ama kalıp yazın pro okudum tekrar verip geçtim.bizim yaz okuluda 2.500 tl idi.İstersen yaz okuluna gitmeyip yeni öğrencilerin geldiği zaman yapılan sınava girebilirsin ama riskli tabi,para versen 2 bitirme sınavına girebiliyorusun.
  • quote:

quote:

quote:

baktık iyi para veriyorlar biri uzuvu da bırakırız.Şaka bir yana ciddi fikir lazım dostum ne yapmalıyız sence ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

baktık iyi para veriyorlar biri uzuvu da bırakırız.Şaka bir yana ciddi fikir lazım dostum ne yapmalıyız sence ?

banane la ne yaparsan yap. özel okula giderken bize mi sordun..

• quote:

Arkadaşlar bi özel üniversitede okuyorum hazırlık sınıfndayım.Vakıf uni.lerinin hazırlığı cok zordur ve ben yaz okuluna kaldım yaz okulu 2 bin TL bunu aileme haber vermeden bulup ödemem lazım aileme daha fazla yük olamam sizce nasıl bu parayı bulurum ?

En doğru şey ailene durumu izah etmen boş yere kendini kasmaya gerek yok. Söylemekten çekiniyor olabilirsin ama söylemediğin takdirde daha da zorluk çekebilirsin.

Aksi halde

El feneri + mini etek
  • Kredi çekebilirsin
  • quote:

Arkadaşlar bi özel üniversitede okuyorum hazırlık sınıfndayım.Vakıf uni.lerinin hazırlığı cok zordur ve ben yaz okuluna kaldım yaz okulu 2 bin TL bunu aileme haber vermeden bulup ödemem lazım aileme daha fazla yük olamam sizce nasıl bu parayı bulurum ?

hırsızlık yapabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psikotrex

Kredi çekebilirsin

Hocam bankalar gelir istiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Augias

quote:

En doğru şey ailene durumu izah etmen boş yere kendini kasmaya gerek yok. Söylemekten çekiniyor olabilirsin ama söylemediğin takdirde daha da zorluk çekebilirsin.

Aksi halde

El feneri + mini etek

Dostum babam hem ozele gonderiyorum hemde kaliyorsun der okuldan bile alir belki bu nedenle
  • %Kaç burslu okuyorsun?

özel üni ye para verenlere kıl oluyorum da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.