Şimdi Ara

Üniversiteden kayıt aldıracak arkadaşlar (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
19.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: isyankar16

quote:

Orijinalden alıntı: merdo.18

Ayni okulda baska bi bolum kazandiysam nasi olck acba ayni prosedurmu sncta diplomam fotoraflarim hersy var ellerinde sdce bolum deisikligi olck bilen?

cevabını bilen var mı?

ben dediğiniz durumu yaşadım.2 yıllık okuyordum.4 yıllık başka bölüm kazandım aynı üniversitede.hatta bu yıl yasa çıkmış 2 yıllık ve 4 yıllık aynı anda okunuyor dediler yok istemiyorum dedim.dedim direk geçiş yapsak sildirme işlerini yapmadan.hayır önce sildirmeniz lazım dediler.3 saatimi aldı benim.benim üniversitede okuduğunuz bölümün danışmanından,bölüm başkanından,farabi ofisinden,sağlık ve spor bölüm başkanlığından,kütüphaneden,kampüs içinde kyk yurdundan ve şehir merkezindeki kyk yurdundan imza istediler.en son öğrenci işlerine kimliğinizi iade edip diplomanızı veriyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emir -- 24 Ağustos 2012; 12:52:30 >

• saol cevabın için
  • diplomamı almaya üşeniyorum eski üniden fakat okuduguma göre kayıt için diplomanın aslının fotokopisi de olabiliyormus bilgisi olan var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirguven

diplomamı almaya üşeniyorum eski üniden fakat okuduguma göre kayıt için diplomanın aslının fotokopisi de olabiliyormus bilgisi olan var mıdır?

Diplomayı alman şart.Şart olmasa bile aynı anda iki lisans proğramına kayıtlı olamazsın mutlaka sildirmen gerekli
  • arkadaşlar bende sildirdim kaydımı 2 gün önce. burs alıyorum ben de geçen sene dondurdum 2 gün önce kyk genel müdürlügüne gittim bana bi sorun olmayacgını sildirdigimden dolayı yeni okula kayıt oldugum gün ögrenci belgemle gelip açtırabilcegimi söylediler. ayrıca ben katkı kredisi alıyodum onu da yeni kayıt olacagım okula naklediceklerini söylediler
  • üniversiteden kaydımı alırken lise diplomasının yanında transkriptimide alabiliyor muyum?
  • Arkadaşlar bende bugün kayıt sildirdim ben 91 doğumluyum yeni üniversiteye kayıtta askerlikle ilgili sorun olmaz değil mi?
  • bilgisi olan...?
  • quote:

Orijinalden alıntı: musti5007

bilgisi olan...?

bnede 91 liyim gittiğimde sorun olmaz dediler
  • eskişehir osmangazide olupda kaydını aldıran varsa pm atabilirmi arkadaşlar çok önemli
  • quote:

Orijinalden alıntı: bykanky

eskişehir osmangazide olupda kaydını aldıran varsa pm atabilirmi arkadaşlar çok önemli

??
  • Duzce myo kayıt yaptırdım okul baslamadan beyket ünv. yada okan ünv. İstanbula kaydımı aldırma ımkanım varmı %50 burslu şekılde
    bilgisayar programcılıgı bölüm ??

Kesin yada tahmını bır bılgısı olan ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozii-34

Duzce myo kayıt yaptırdım okul baslamadan beyket ünv. yada okan ünv. İstanbula kaydımı aldırma ımkanım varmı %50 burslu şekılde

daha okumaya başlamadan başka bir üniversiteye geçişten bahsediyorsanız mümkün değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilekperisi

quote:

Duzce myo kayıt yaptırdım okul baslamadan beyket ünv. yada okan ünv. İstanbula kaydımı aldırma ımkanım varmı %50 burslu şekılde

daha okumaya başlamadan başka bir üniversiteye geçişten bahsediyorsanız mümkün değil.

peki gıdıp duzceden kaydımı sildirsem istanbulda özel bir üniv. %50 burslu yazılma ımkanım varmı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cilekperisi

quote:

peki gıdıp duzceden kaydımı sildirsem istanbulda özel bir üniv. %50 burslu yazılma ımkanım varmı

üniv. sınavına girip kazanırsanız olur

• herkese iyi günler. benim sorum bana göre biraz karışık olacak ben özet olarak anlatmaya çalışıcam. ben Sakarya'da ikamet ediyorum Afyon Kocatepe'de 2 yıllık okuyordum ve 2. sınıfın 2. döneminde maddi durumumdan dolayı tamamen okulu bıraktım herhangi bir kayıt dondurma falan yok, üzerinden de yaklaşık 10 sene geçti. şimdi şükürler olsun her şey yolunda ve okulu bitirmeyi düşünüyorum. fakat şuan özel bir firmada çalıştığımdan okul için afyona gitmem biraz zor gibi görünüyor. ben okul kaydımı herhangi bir sebepten dolayı bulunduğum şehre aldırmam mümkün olabilir mi? yoksa sadece aftan yararlanıp kaydımı aynı okulda yenileyerek orada mı bitirmem gerekir? şimdiden çok teşekkür
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.