Şimdi Ara

Üniversite yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bu sene bölüme geçiyorum hazırlığı bitirdim ve kız arkadaşım var fakat kampüslerimiz farklı kız arkadaşıma güveniyorum bazı olaylarda güvenimi kazandı size bir şey sormak istiyorum okulun ilk günü sizce sevgilimin kampüsüne gitmeli miyim etrafındaki insanlara göz dağı vermek için sevgilisi olduğunu bilsinler ama o gün oraya gidersem kendi fakülteme gidemem sizce ne yapmalıyım ? Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kız Arkadaşının Kampüsüne gitmen daha iyi olur gibime geliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KhaZiggs

Kız Arkadaşının Kampüsüne gitmen daha iyi olur gibime geliyor.

Kız arkadaşım güzel ve dikkat çekici birisi gerçekten bende o yüzden erkeklerin başta yazmaya niyetleri olanların farkına varsın yaklaşmasınlar istiyorum zaten o gün kendi fakülteme gitsem içim rahat etmez gibime geliyor zaten

• Bence de ilk gün fakültesine git. Elinden tutup biraz gezdikten sonra görenler görüp uzak durur zaten. Daha sonra muhabbete girmeye çalışanları falan da kız arkadaşın terslerse bir problem olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: High Hopes.

quote:

Kız arkadaşım güzel ve dikkat çekici birisi gerçekten bende o yüzden erkeklerin başta yazmaya niyetleri olanların farkına varsın yaklaşmasınlar istiyorum zaten o gün kendi fakülteme gitsem içim rahat etmez gibime geliyor zaten

İnşallah içi dışından daha güzeldir ve senin için doğru kişidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wadjet

Bence de ilk gün fakültesine git. Elinden tutup biraz gezdikten sonra görenler görüp uzak durur zaten. Daha sonra muhabbete girmeye çalışanları falan da kız arkadaşın terslerse bir problem olmaz.

Tersleme konusunda yapıcağından eminim hocam tersleme değilde hareketlerini ona göre yapar belli bir çizgiyi aşmaz tavrını koyar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: High Hopes.

quote:

İnşallah içi dışından daha güzeldir ve senin için doğru kişidir.

Umarım hocam ama ilişkimiz için uğraşıldı sağlam temelliydi o da bende bazı konularda kendimizi değiştirdik ilişkimizin sağlıklı olma açısından umarım böyle şekilde gider

• Hocam git bi etrafa görün derim anlasınlar sizin sevgili olduğunuzu sonra sıkıntı çıkmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Contra333

Hocam git bi etrafa görün derim anlasınlar sizin sevgili olduğunuzu sonra sıkıntı çıkmasın

Tamam hocam herkes sanırım benimle aynı fikirde gitme konusunda

• Kız senin kampüsüne gelip görünecek mi?

Ciddi soruyorum.
  • Git kampuse bi görün iyice sahipsiz sanmasinlar . sevgilisi oldugunu anlasinlar . gerisi de kiz arkadasinizin erkeklere soguk davranip yuz vermemesiyle halledilir.

• ilk gün gitmene gerek yok bence. hazırlıkta birlikte değil miydiniz? gören görmüştür. yeni gelenler de zaten ilk günden bir atraksiyona giremezler. erkek erkeğe bile zor ortam kurulur ilk gün. aralarda falan yanına git yeterli.
  • Yavşayacak olan adam her türlü yavşar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NedenAllahım

Kız senin kampüsüne gelip görünecek mi?

Ciddi soruyorum.

Evet hocam gelicek benim kampüse

• quote:

Orijinalden alıntı: airnavy

Git kampuse bi görün iyice sahipsiz sanmasinlar . sevgilisi oldugunu anlasinlar . gerisi de kiz arkadasinizin erkeklere soguk davranip yuz vermemesiyle halledilir.

Aynen hocam benimde istediğim bu

• Up

• Herkesde senin sevgilini düşünüyodu gelsede yavşasak diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi okul ?
    Bu arada çok saçma ilk gün gitmen. Aga millet daha ortam kurmadan kıza yazılma özgüvenini yakalayamaz hadi yakaladı diyelim bir kampüs 5-10 bin arası kişiden oluşuyor bizim okulda. Hadi gittin gördüler ee abi ben okulun son günü okulda hiç görmediğim kızları gördüm. Yani senin gitmen bir şey değiştirmez sanki herkes görecek ? İlk gün sen kampüsünde kal arkadaş ortamını kur gidersin acelen ne

• Merhaba;

Bencede gitmen gerekmiyor.İlk gün zaten millet kimseyi tanımıyor yani yavşama gibi bir olay olmaz zaten ayrıca kız arkadaşın seni seviyorsa ve güveniyorsan zaten ilerleyen zamanlarda sen gitmesende yavşayanları tersler ve senle devam eder.

Bana sorarsan aslında bu test olabilir sen belli ki seviyorsun bence gitme şöyle bir değerlendirme yap seni bırakır başkasıyla çıkarsa zaten bu kız olmamıştır.Hayatında başarılar diliyorum kardeşim güzel hayatın olsun...
  • Birlikte git kız arkadaşınla göster kendini. Ders çıkışı falan da git bir kaç kere. Ama şunu söyleyeyim, mekanlarda yanında erkekle gelmesine rağmen swarmdan ekleyen ayılar var. Dikkat et sen.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.