Şimdi Ara

Üniversite Sıralamaları hakkında

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
1.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • forumda bir ara çok muhabbeti dönüyordu. alın izleyin. sıralamada en yüksek neresi tutuyorsa orayı yazmak hala mantıklı gibi
    https://www.youtube.com/watch?v=GXtJuoPEhtQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brosbeforehoes -- 1 Mayıs 2021; 13:50:52 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• bu adamı severim de bi kaç dandik özelin yaptığını her özel yapıyornuş gibi anlatıyor. tüm okullar zan altında kalıyor isim verse daha iyi olacak.
  • Kurtçu Restrop kullanıcısına yanıt

Yok ya en son spesifik olarak bilkente giydiriyordu kopya vidyosunda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt
    kopya videosunda bilkentli öğrencilerin talebi çok dedi. şu okulun hocaları kopya hizmeti veriyor diye isim vermedi ama onu diyorum.

Genel olarak dogrudan isim vermiyor zaten ama niyeyse o kopya vidyosunu bilkent bilkent diye tutturmustu, halbuki bizim sacma onlemlerden oturu kopya olayi inanilmaz zor, pratikte imkansiza yakin hatta, garip geldi.

öğrencilerle ilgili olduğu için bence bir de tek önlem alan okul bilkent olup yine de engellenemediği için demiş olabilir. adam da bilkentte zor olmasına rağmen çekiliyor demeye çalıştı. sizde bi ayna meselesini biliyorum diğerlerinden haberim yok
  • ah ahh roadçım eskiden nokta(.) koysan en aşağısı 17 beğeniyi alırdın şimdi bakıyorum hep boş geçiyorsun ah ah forumda artık gitti gibi

Pekala engelliyorlar bence, engellemeselerdi tanıdığım bi kesim fizikten kalıyorum diye tweet atmazdı 

İşler ayna ile filan da sınırlı değil farklı cihazdan taratılmış bir dosya yüklemeye kalkarsan bile sıkıntı çıkıyor

• 13trance kullanıcısına yanıt

Forum çok bozdu 

forumun forumluk şartı tkrye like atmak
  • Adam öyle kesin söylemlerde bulunuyorki sanırsın FBI'ın başı.

Bunun diğer videolarını da izlerseniz kendiyle defalarca kez çeliştiğini görürsünüz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savcınız -- 2 Mayıs 2021; 23:53:5 >
  • savcınız kullanıcısına yanıt

hocam başından geçtiği kadarını aktarıyor ben çok fazla çelişme de görmedim açıkçası biraz abartma var ama

• 13trance kullanıcısına yanıt

Özel okul karalaması yapmış.

Bilkent, Sabancı, Koç, Özyeğin vs. bunların neden nerdeyse bütün devlet okullarından kaliteli olduğunu söylemiyor? Adamlar parayı yine hoca getirtmek için harcıyor.

İsim vermeden tüm kaliteli kalitesiz vakıf üniversitelerini kötülemiş.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.