Şimdi Ara

Üniversite Öğretim Görevlisi Nereye Şikayet Edilir ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
18.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir arkadaşım için bu soruyu soruyorum.

Arkadaşı Final sonuçları açıklanıyor , dersleri geçmiş , memleketine dönüyor.
    Bütünleme zamanı bir arkadaşı arıyor , notlara bakıyor , hoca notları girerken bir hata yapmış silip tekrar yüklemiş (Sınava bir gün kala) ve bütünlemeye kalmış.Ama Okula 12 saat uzaklıkta bir şehirde olduğu için sınava gidemiyor.

Ben birşey çıkmaz dedim ama yinede hocasını şikayet etmek istiyor nereye ?

Bölüm Başkanına Dilekçe ?
    Rektörlüğe Dilekçe ?

not: Diğer arkadaşları hoca bize takar diye düşünüyor ve dlekçe vermeyecek.

• üniversitede hocalarla iyi geçinmek lazım
    şu ana kadar takan olmadı hep kendi emeğimle geçtim kaldım ama hoca demişken ya sosyoloji,sosyal psikoloji hocamı çok özledim,dersler başlayınca yanına gideyim de biraz muhabbet edeyim,çok iyi bir insan dünyaya gelmiş bir melek adeta,Allah dert,tasa vermesin inşallah ona
  • üniversitede hocalarla iyi geçinmek lazım

şu ana kadar takan olmadı hep kendi emeğimle geçtim kaldım ama hoca demişken ya sosyoloji,sosyal psikoloji hocamı çok özledim,dersler başlayınca yanına gideyim de biraz muhabbet edeyim,çok iyi bir insan dünyaya gelmiş bir melek adeta,Allah dert,tasa vermesin inşallah ona

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • afferin boyle yetisin haksizliga karsi gelmeyin, seissinizi cikarmayin, sonrada bir umuru sizi duduklesinler
    ne akdar cahil insanalar var , bilsem dunya yikilacak dogru bildigimden vaz gecmem

korkak odlek arakdaslarinida sikayet etsin, soyle desin rektorue

" maalesef en hakli oldugunda bile seisini cikaramayan, odlek , korkak, basiretsiz bir nesil yetisiyor, ben buna akrsi duruyorum ve sikayetimi bildiriyorum " rektor adamsa yardimci olur yok madamsa sen dogru yaptiginin bilincinden ve huzuruyla yoluna devam edersin
  • Daha kendi işini yapmayanlar ders veriyor of of geçmiş olsun hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk önce fakülte sekreteriyle ufak bir görüşme yapın daha sonra dekanlığa dilekçe yazın. Hakkınızı arayın. Aksi halde hep ezilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.