Şimdi Ara

Üniversite için Tab S6 Lite Kalem Olarak Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hani iPad ile not alıyorlar ya onun gibi kullanmak istiyorum. iPad al onunla pişman olursun diyorlar. iPad alırsam 4000 TL tutuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ucuz etin yahnisi yavan olur hocam s6 lite kalem özelikleri kırpılmış deniliyor. + TFT ekran fiyat olarak uygun ama 2500 bandını madem vermeyi düşünüyorsanız 4000 e iPad Air + airpods alın airpodsu 800-900 bandında çok rahat satarsınız yerine kalem alırsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DonaLdChampzZ D kullanıcısına yanıt
    Hocam aklımı kurcalayan daha çok işletim sistemi. iPad de uygulamalar ücretli. Kısıtlama çok diyorlar. Ben hep android kullandığım için tereddüt ediyorum.

• hvl00 kullanıcısına yanıt
    Android tarafında en mantıklısı Huawei matepad pro olur

Peki Google hizmetlerin olmaması.

Birçok yöntemle hallediliyor bildiğim kadarıyla

Anladım hocam teşekkür ediyorum.

• Ben kardeşim için aldım aynı amaç doğrultusunda. İpad hiç kullanmadım ondan çok iyi bunu al diyemem ama s6 lite gayet akıcı. Bizde çok arada kaldık 700 lira kalemden kaçarken tablet dandik çıkmasın diye öyle olmadı. Kalemi zaten her işi görüyor hissiyat olsun yazma vs gayet süper. Samsung note uygulaması yetersizdi başlarda geçen gün güncelleme geldi. Sayfa görünümü geldi, pdf atma vs bir çok konuda eksikleri tamamlamışlar. Video izlerkende ses çok iyi. Telefonlarımız hep amoled ondan sonra tft biraz daha düşük gelebiliyor. Zaten bu fiyatlara da farklı bir şey yok. Amaç ders ve video ise kesinlikle alabilirsin.
  • pckobat_78 kullanıcısına yanıt
    Yani kalemle yazma deneyimi iyi diyorsunuz. Tam iPad almak üzereydim. Normal deftere yazar gibi yazılıyor mu yani.

Bizde çok araştırdık. Kafamda yazı yazarken avucun değmesi sorun olur mu bile bir soru işaretiydi. Ama alakası yok uygulamayı açıp kağıt kalem yazar gibi yazabiliyorsun kardeşim memnun kaldı ben senin aklındaki soru işaretlerini anlıyorum ama alıp da bu ne böyle demiyeceğine eminim. Bu açıdan doğru düzgün bir incelemesi bile yok bu tabletin.
    Zaten bunlara alışmak çok daha mantıklı üniversite de boşuna kağıt kalem uğraşmaya gerek yok. Oyun vs hiç bir fikrim yok ama yazı yazmak video için çok tatmin edici. İpad deneyimlemedim ama hissiyat vs olarak farklı bir şey sunduğunu düşünmüyorum. Tabi direk senin bir teknoloji markette vs bulabilirsen deneyimlemen daha güzel.
    Teşekkür ediyorum hocam dediğiniz gibi bir yerde deneyimlesem güzel olur. Eger o da oluyorsa boşa 4bin vermeyeyim.

Rica ederim şu inceleme fena değil izlemeni öneririm:https://www.youtube.com/watch?v=VIN47AJx15Q
    İyi geceler. Bir sorum olacaktı. İnternette gezerken çok sekme açtıginızda özellikle de grafikleri ağır sitelerde sekmeler arasında geçişler nasıl. Teşekkür ederim

• goragora G kullanıcısına yanıt
    İyi geceler,
    Çok sekmeden kasıt abartılı sayılarsa denemedim. 10-15 sekmede sorun olmuyor ama grafik olarak ağır mı bilemiyorum. Hepsi aynı anda denemeyi kast ediyorsanız seri bir şekilde öyle bir şey denemedim. Bir kaç kere kendi tarayıcısında donma yaptı ama yazılımsal bir şeydi herhalde güncellemeden sonra olmadı. Bugün youtube videosu izlerken ekranı ikiye ayırıp not tuttuk hiç kasma vs yaşamadık.
    Teşekkür ederim. Aklımda fikir oluştu. Yarın karar vereceğiz. Bakalım umarım pişman olmam.

Ne karar verdin
    Ben de başlayacağım üniversiteye ipad 7.nesil +kalem+klavye almayı düşünüyorum ama pahalı oluyo biraz. Klavye almam belki

• navi markelof N kullanıcısına yanıt
    Hocam iPad Air 3. Nesil sipariş verdim. Kalem alacağım. Klavye düşünmüyorum çok pahalı geldi.

Hayırlı olsun hocam keşke 15 Eylül'ü de bekleseydin artık

Teşekkür ediyorum hocam ama bana zam gelecek gibi geldi. O yüzden acele ettim biraz da.

Ne var 15 Eylülde

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.