Şimdi Ara

Üniversite için düşük bütçe kalemli tablet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
3.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Kaç haftadır araştırıyorum fakat bu konuda internette bilgi o kadar yetersiz ki. Heryerde ipad pro incelemleri vs var. İpad pro gerçekten güzel gözüküyor fakat pahalı. İpad mini 5 + kalem bile alsam 3100 lira civarı tutuyor. 1000 tl gibi bir bütçeyle pdf üzerinden not alınabilecek tablet + kalem kombinasyonu yok mu? İkinci el de olabilir. Tableti sadece not almak için kullanacağım bu yüzden çok iyi özelliklere sahip olması gerekmiyor. Yalnızca gecikme olmadan yazabilmeliyim.
    E-ink ereader tarzı şeyler gördüm fakat bunlar hakkında çok az bilgi olmasıyla beraber çok bütçe dostu değiller gibi gözüküyor.

Edit: Aynı düşüncede olan arkadaşlar için yazıyorum.
    Bütçeniz +-1000 tl ise p580.
    +-2000 tl ise ikinci el ipad 6 ve kalem veya samsung tab s3.
    Bunlar bu fiyatlara göre alınabilecek tabletler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buroigil -- 9 Aralık 2019; 16:31:52 >

• P587 sim kartlı p580wifilidir. Eğer bütçem 1000 liraysa 1000 liraya sim katkısını alabilirsin wifi ile olan 1000 liranın aşağısında alınabilir ikinci el tabii Android 8 kullanıyor ve mükemmel her şeyi yapabilirsin PDF üzerine not alıp kalemle çalışıp her şey yapılabilir 3 GB Rami olanlar mükemmel cihazlar sakın gidip Samsung P602 p902 p900 p602 p600 p550 alma kalem hepsinde var ama Android 8 spen de özellik çok kalemi ekrana yaklaştırıp tıklayınca çıkan seçenekler Android 8 de mükemmel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sumelesmes S kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkürler cevap için.

https://www.hepsiburada.com/samsung-sm-p580-galaxy-tab-a-16gb-10-1-fhd-ips-tablet-beyaz-pm-HB000008C0V4

Bunun hakkında çok yorum okudum fakat 1400 liraya değer mi siz e 3 yıllık tablet? Özellikler iyi de olsa 3 yıl beni götürür mü emşn olamadım

• buroigil B kullanıcısına yanıt
    Ben bir ara bu tableti almayı düşünüyordum ama hafızası çok düşük hemen dolar bu yüzden vazgeçtim sen de almadan önce bunu da göz önünde bulundur sd kart tabletin kendi hafızası gibi olmuyor sd karta çoğu uygulama yüklenmiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CaptainQwerty

Ben bir ara bu tableti almayı düşünüyordum ama hafızası çok düşük hemen dolar bu yüzden vazgeçtim sen de almadan önce bunu da göz önünde bulundur sd kart tabletin kendi hafızası gibi olmuyor sd karta çoğu uygulama yüklenmiyor
    Hafıza önemli değil hocam. Bana kalem desteği olan kasmayacak bir tablet lazım. Yeni seri tab a larda spen destepi yok sanırım.

Mesela şu:https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-tab-a-8-sm-t290-32gb-tablet-siyah-p-HBV00000NATN6

Veya 10.1 inç olanın 2019 unda da yok anladığım kadarıyla spen

• P200 çıkacak 2019 spenli bunlar tırt bşradwr spenli olmayan tablet cacık tabiöğrenciysen

• Paran az tabletin p580 paran fazlaysa tab s3 alacan 9.7 inch. Ben kullanıyorum Android 8 şuan ve yazmak için ders çalışmak için en iyisi bana göre bu. çünkü benim param buna yetiyor.
    param çok olsa tab s3 t825 alırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sumelesmes

Paran az tabletin p580 paran fazlaysa tab s3 alacan 9.7 inch. Ben kullanıyorum Android 8 şuan ve yazmak için ders çalışmak için en iyisi bana göre bu. çünkü benim param buna yetiyor.
    param çok olsa tab s3 t825 alırım.
    Peki en bütçe dostu olanı p580 mi? Bu cihazın 3 gb rami var ve özellikleri fena değil. Dolayısıyla fiyatı da ona göre. Ben yalnızca not için kullanıcam yani e-ink reader tarzı şeyler de işimi görür. En ucuz olanını arıyorum. p200 çıktı fakat fiyat olarak en az 1500 lira olur türkiyede.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.