Şimdi Ara

Üniversite Bırakma Hikayem -Tip için-[Ege Bilgisayar][SS'li] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
89
Favori
41.693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam 2013 ygs sonucunuzu gremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: harunyasr

Kardesim yerlestirme puanlarinin oldugu ss te var ygs puanlarim.netlerimi merak ediyorsan bakip atayim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

quote:

Kardesim yerlestirme puanlarinin oldugu ss te var ygs puanlarim.netlerimi merak ediyorsan bakip atayim?

evet netler önemli benim için :D mezunum da merak ettim ne kadar bi net yaparsak oyle olur :D
  • quote:

quote:

quote:

evet netler önemli benim için :D mezunum da merak ettim ne kadar bi net yaparsak oyle olur :D

Turkce: 38-2 sos:29-11 mat 36-3 fen 37-2 kardesim.dogru yanlis sayilari bu sekilde

• quote:

Orijinalden alıntı: emrekgk

Hocam seni bulmuşken bir soru daha sormak isterim : )..Benim mat2 ve mat1 iyi sayılır uludağ üniversitesine sadece matematikle girdim ...ama diğerleri sorarsan 0 bilgi onları kapatmak için ağustosun başından beri çalışıyorum çok şükür kapanmak üzere..soruma gelince lys fizik ,kimya ,biyolojiyi matematik kafasına sahip biri senin yönteminle önemli soruları kesme 4-5 tekrar vs. sence yapabilir mi ? ve bana ygs-lys için kaynak önerebilir misin ?

Halledersin kardesim yeterki calis.eger calisabilirim diyorsan no problem.o net.ama dersen ki ben cok calisamam o zman skinti yasarsin tabi gercekten calisman lazim.kitap onerilerimi ekledim konunun basina edit 1 diye kardesim bak istersen

• viper_3 kullanıcısına yanıt
    Ohanzii :D o türkçe neti ne öyle . toplam o kadar yapamadım :D :D ya da ben mi abartıyorum türkçeyi. hiç yapamıyorum
  • quote:

Ohanzii :D o türkçe neti ne öyle . toplam o kadar yapamadım :D :D ya da ben mi abartıyorum türkçeyi. hiç yapamıyorum

Hahahahha :D valla bilmiyorum kardesim benm hedefim fulldu kacti.ama cok abes bir olay degil yani calisma tecrube soru mevzusu

Aynen öyle hocam . hedefim çok yüksek bu yıl yani geçen yıla göre baya yüksek hedefim . ilk 5000 istiyorum hatta daha fazlası :D sonuçlarım burda sizce iyi mi ?
    http://u1308.hizliresim.com/1d/j/rkb53.jpg
    http://u1308.hizliresim.com/1d/j/rkb7k.jpg
  • quote:

Aynen öyle hocam . hedefim çok yüksek bu yıl yani geçen yıla göre baya yüksek hedefim . ilk 5000 istiyorum hatta daha fazlası :D sonuçlarım burda sizce iyi mi ?
    http://u1308.hizliresim.com/1d/j/rkb53.jpg
    http://u1308.hizliresim.com/1d/j/rkb7k.jpg

Durumun cok bet degil kardesim.gelistirilebilit.cok geri bir derece degil.hatta ve hatta bir cok kslburustu universitede muhendislik vs egitim alabilirsin fakat tercihine saygim sonsuz oluo yapilmayacak bir mevzu kesinlikle degil.

Sağolun hocam . hedef yüksek .. tarih coğ bile çalışacağım siz düşünün artık :D
  • quote:

Sağolun hocam . hedef yüksek .. tarih coğ bile çalışacağım siz düşünün artık :D

çalış tabiki kardeşim zamanın varken güzel bir planlamayla eksik birşey bırakma :)
  • hoca tebrik ederim geçen sene arkadaşım ege bilgisayara girmişti bölümünden biraz şikayetçiydi o da tıp fakültesini çok fazla istiyordu 2014'te tekrar girecek umarım sizin gibi başarılı olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: brsykslr

hoca tebrik ederim geçen sene arkadaşım ege bilgisayara girmişti bölümünden biraz şikayetçiydi o da tıp fakültesini çok fazla istiyordu 2014'te tekrar girecek umarım sizin gibi başarılı olabilir

eyw kardeşim sagolasın :)

aynen bizim bölüm böyle maalesef,100 kişi giriyor her sene eminim 90 ının aklı başka yerde.bırakan olursa her sene 1-2 kişinin ancak gözü kesiyor.Kimle konuşsam memnun değil halinden.Umarım o da istediği yere girer,zaten tıp diş isteyen çoktu bizim bölümde,heralde hardcore mühendislik değil ya diyorlar aman fizik mat çok yok ama işte gel gör ki bilg müh öyle hayal edilen gibi değil ;)

• ben de bu sene celal bayar tıpı kazandım 7 binlerde olarak hayırlısı bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _-Mavzer-_ -- 20 Ağustos 2013; 17:13:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _-Mavzer-_

ben de bu sene celal bayar tıpı kazandım 7 binlerde olarak hayırlısı bakalım

Hayirli ugurlu olsun kardesim sanada:) merak ettim muhtemelen tutarkrn neden katip celebi yazmadın?

• quote:

quote:

Hayirli ugurlu olsun kardesim sanada:) merak ettim muhtemelen tutarkrn neden katip celebi yazmadın?

hem daha çok yeni olduğu için hem de kendisi çiğlide hastanesi yeşilyurtta olduğu için gitmek istemedim aslında burda hepsi bir arada.
  • quote:

quote:

quote:

hem daha çok yeni olduğu için hem de kendisi çiğlide hastanesi yeşilyurtta olduğu için gitmek istemedim aslında burda hepsi bir arada.

Aynen mantikli dusunmussun;) hayrli olsun ikimizede o zamn:)

• Son bir haftadır neredeyse her gün bu hikayeyi baştan baştan okuyorum Artık iyice yaşım geçti bırakayım artık şu tıp sevdasını derken bana güç verdi. En sonunda dayanamadım üye olup yazmaya karar verdim.Öncelikle çok tebrik ederim.Bende 2010'da hacettepe bilgisayar mühendisliğine yerleştim ama sonucuma bile sevinemedim aklımda hep tıp vardı.Bir yıl isteğe bağlı hazırlık okudum o sırada rahatça çalışırım diye ama öyle olmadı zaten puanımda kırılıyordu girdim ama orta halli birşey geldi.Sonraki sene başladım bölüme yine yarım yamalak okul derslerine yarım yamalak ygs-lys ye çalıştım.2012'de 18binlerdeydi ygs-lys sonuçlarım.Elime aldım kılavuzu tercih edecek bir yer bile bulamadım bir umut van tıp yazdım ama olmadı.sonra tamam bitti bölümüne devam et dedim kendi kendime bu sene 2.sınıfı okudum ama hala düşünmekten kurtulamıyorum tıpla yatıp tıpla kalkıyorum.İnternette yazını okuduktan sonra güç buldum bu sene yine girmek istiyorum.Bölümün derslerini biliyorsun bir arada yürütmek çok kolay değil sence ailemle konuşup bende bir seneliğine eve dönmeli miyim yoksa hem bölüme devam edip hemde gece gündüz artakalan zamanda beytepede kütüphanede çalışsam birşeyler olur mu? Tekrardan çok tebrik ederim.Aynı şeyleri yaşadığım için kendim kazanmış gibi sevindim helal olsun Umarım birgün bana da nasip olur tıp fakültesi

• quote:

Orijinalden alıntı: zeynep_-_

Son bir haftadır neredeyse her gün bu hikayeyi baştan baştan okuyorum Artık iyice yaşım geçti bırakayım artık şu tıp sevdasını derken bana güç verdi. En sonunda dayanamadım üye olup yazmaya karar verdim.Öncelikle çok tebrik ederim.Bende 2010'da hacettepe bilgisayar mühendisliğine yerleştim ama sonucuma bile sevinemedim aklımda hep tıp vardı.Bir yıl isteğe bağlı hazırlık okudum o sırada rahatça çalışırım diye ama öyle olmadı zaten puanımda kırılıyordu girdim ama orta halli birşey geldi.Sonraki sene başladım bölüme yine yarım yamalak okul derslerine yarım yamalak ygs-lys ye çalıştım.2012'de 18binlerdeydi ygs-lys sonuçlarım.Elime aldım kılavuzu tercih edecek bir yer bile bulamadım bir umut van tıp yazdım ama olmadı.sonra tamam bitti bölümüne devam et dedim kendi kendime bu sene 2.sınıfı okudum ama hala düşünmekten kurtulamıyorum tıpla yatıp tıpla kalkıyorum.İnternette yazını okuduktan sonra güç buldum bu sene yine girmek istiyorum.Bölümün derslerini biliyorsun bir arada yürütmek çok kolay değil sence ailemle konuşup bende bir seneliğine eve dönmeli miyim yoksa hem bölüme devam edip hemde gece gündüz artakalan zamanda beytepede kütüphanede çalışsam birşeyler olur mu? Tekrardan çok tebrik ederim.Aynı şeyleri yaşadığım için kendim kazanmış gibi sevindim helal olsun Umarım birgün bana da nasip olur tıp fakültesi

Zeynepcim oncelikle merhaba,

Yazimi okudugun icin teşekkür ederim ayni zmanda iyi dileklerin icin.

Bende ayni senin dusuncelerindeydim hep dusundum, zor zamanlar gecirdim.bak ne mutlu sana ki su anda erken farketmissin ve hala zamanin var.apar toparda olsa harekete gecmek icin gec degil.

Bak benim bolumu birakirken ki tek dusuncem suydu.ya dedimki en kotu kazanamasam bile bir yil kaldim derim.bir yil kaybim olur.o senede hayatimin en ust duzey calismasini yaparim hayatim boyuncada pisman olmam.kazanamasam bile elimden gelen herseyi yaptim cok calistim ama olmadi derim diye dusundum.

Ve su anda senin yapman gereken tek sey hemen eve donmek ve dersaneye yazilmak.emin ol hayatin boyunca icinde kalsin istemezsin.ustelik 2012de 18bninci olmussun bir tabanin var.

Okulla beraber yurutemezsin zeynep, mumkun degil hele ikinci sinifta mumkun degil.ustelik tip istyorsun.ha bir sansin tiplar bu sne 15binlere kadar dusmus.ama van a gitmek icin calisma. En iyisi icin calis tabanin var.ben yaptim azmettim ve yaptim.hayalimi gerceklestirdin.hayatim byunca yaomak istemedigim isi yapmamak icin yaptim bunu.

Sende aynisini yapmalisin, istemiyorsan kafanda tip varsa durma, hayatin boyunca keske 1 senecik deneseydim seneler ne cabuk geciyormus deme.

Sana onerim bunlar tum detaylari calisma programimi paylasirim.izmirdeysen sinav kocluguda yaparim egerki talep edersen.destek olurum sanal olur reel olur.ama ama en onemlisi senin istegin.su an kendimi goruyorum sende ve 1 yil cok cabuk gecti.bu yilda cabuk gececek.eger gercekten istyorsan cok zor degil.tip olmasa diş olsa bile kurtarir seni ki cok daha yukarılari kazanman zor degil.

Not: ben 2012 ygs 74 bninci oldum ve lysye girmedim bile;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viper_3 -- 22 Ağustos 2013; 19:16:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zeynep_-_

Son bir haftadır neredeyse her gün bu hikayeyi baştan baştan okuyorum Artık iyice yaşım geçti bırakayım artık şu tıp sevdasını derken bana güç verdi. En sonunda dayanamadım üye olup yazmaya karar verdim.Öncelikle çok tebrik ederim.Bende 2010'da hacettepe bilgisayar mühendisliğine yerleştim ama sonucuma bile sevinemedim aklımda hep tıp vardı.Bir yıl isteğe bağlı hazırlık okudum o sırada rahatça çalışırım diye ama öyle olmadı zaten puanımda kırılıyordu girdim ama orta halli birşey geldi.Sonraki sene başladım bölüme yine yarım yamalak okul derslerine yarım yamalak ygs-lys ye çalıştım.2012'de 18binlerdeydi ygs-lys sonuçlarım.Elime aldım kılavuzu tercih edecek bir yer bile bulamadım bir umut van tıp yazdım ama olmadı.sonra tamam bitti bölümüne devam et dedim kendi kendime bu sene 2.sınıfı okudum ama hala düşünmekten kurtulamıyorum tıpla yatıp tıpla kalkıyorum.İnternette yazını okuduktan sonra güç buldum bu sene yine girmek istiyorum.Bölümün derslerini biliyorsun bir arada yürütmek çok kolay değil sence ailemle konuşup bende bir seneliğine eve dönmeli miyim yoksa hem bölüme devam edip hemde gece gündüz artakalan zamanda beytepede kütüphanede çalışsam birşeyler olur mu? Tekrardan çok tebrik ederim.Aynı şeyleri yaşadığım için kendim kazanmış gibi sevindim helal olsun Umarım birgün bana da nasip olur tıp fakültesi

Cevap

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.