Şimdi Ara

Üniversite Bırakma Hikayem -Tip için-[Ege Bilgisayar][SS'li] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
256
Cevap
89
Favori
41.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayırlı olsun hocam, Allah Tıp Fakültesinden de bu azimle iyi bir şekilde mezun olmanı nasip eder inşallah :)
  • doktor bu ne

çok tebrik ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

quote:

Orijinalden alıntı: DreeM.D

quote:

Orijinalden alıntı: viper_3

quote:

Orijinalden alıntı: DreeM.D

Tıpa girdiğin için pişman olacak mısın ben onu merak ediyorum asıl . Burda kötü niyet arama ben de seneye gireceğim

yok çok fazla tıp dersine girdiğim için iyi kötü biliyorum neyle karşılaşacağımı ;) artı mühendisliği istemediğime göre geriye ne kaldı ki diye bir soru var kafamda :)

Haklısın sen de . Ben de mühendislik istemiyorum geriye tıp kalıyor olsun ya tıp zevkli hele ki scrubs'taki gibi bir ortam yakalarsam deme keyfime

çok filmografik ortamlar olmuyor tabi ama özel tıplardan fantastik olanlarına gidip çalışma şansın olursan belki olabilir,daha filmlerdekine yakın olanlar onlar çünkü =D

:D grey's anatomy nip/tuck değil ama insan tıpa başlayınca bi house bi scrubs arayacak . Aramayan var mıdır asıl :D

• İşte bu yüzden öğrencilerin sevdikleri bölümleri seçmeleri için çaba harcıyorum. Ancak hala ve hala insanlar bölümleri şu bölümün işi nasıl maaşı nasıl diye sorarak seçmeye devam ediyorlar. Ancak sevmediği bir işi yapamayacaklarını, bölümü kazandıktan sonra anlıyorlar. Ha senin için daha hayırlısı olmuş, daha sevdiğin bir bölüme gitmişsin. Hani diyemem tıpa gitmişsin daha iyi bir bölüme gitmişsin diye çünkü belki ondan da vazgeçeceksin o da zor gelecek. İnsanın sevdiği her bölüm iyidir güzeldir o yüzden iyi bölüm kötü bölüm mantığı yapmadan diyebiliriz ki, insanın sevdiği yeri seçmesi lazım. Eğer bilgisayarı sevseydin, öbür bölümünde de çok iyi işlere imza atabilirdin diye düşünüyorum. Diğer arkadaşlar da daha ilk senelerinde bunun bilincinde olarak çalışırlar ise, birkaç yıllarını yakmadan daha iyi yerlere gelebilirler. Neyse hayırlısı olsun, diğer lise okuyan arkadaşlarımıza da örnek olur umarım bu.

• programı merakla bekliyorum.bende bu sene mezuna kaldım hayallerim için ve önümde uzun bir maraton daha var programın işime yarayabilir
  • Programı sabırsızlıkla bekliyorum hocam.
  • Tebrikler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrik ederim Celal Bayar Tıp iyidir, İzmir'den birçok tanıdığım var.
    Ayrıca, okul puanı kesilmemiş o nasıl oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spyxxx

İşte bu yüzden öğrencilerin sevdikleri bölümleri seçmeleri için çaba harcıyorum. Ancak hala ve hala insanlar bölümleri şu bölümün işi nasıl maaşı nasıl diye sorarak seçmeye devam ediyorlar. Ancak sevmediği bir işi yapamayacaklarını, bölümü kazandıktan sonra anlıyorlar. Ha senin için daha hayırlısı olmuş, daha sevdiğin bir bölüme gitmişsin. Hani diyemem tıpa gitmişsin daha iyi bir bölüme gitmişsin diye çünkü belki ondan da vazgeçeceksin o da zor gelecek. İnsanın sevdiği her bölüm iyidir güzeldir o yüzden iyi bölüm kötü bölüm mantığı yapmadan diyebiliriz ki, insanın sevdiği yeri seçmesi lazım. Eğer bilgisayarı sevseydin, öbür bölümünde de çok iyi işlere imza atabilirdin diye düşünüyorum. Diğer arkadaşlar da daha ilk senelerinde bunun bilincinde olarak çalışırlar ise, birkaç yıllarını yakmadan daha iyi yerlere gelebilirler. Neyse hayırlısı olsun, diğer lise okuyan arkadaşlarımıza da örnek olur umarım bu.

hocam bazen de denemeden bilinmiyor bazı şeyler gidip görmek lazım diye düşünüyorum
    the bomb has been planted

bu arada tebrikler hocam

• yaş kaç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MirkaNuA

Tebrik ederim Celal Bayar Tıp iyidir, İzmir'den birçok tanıdığım var.
    Ayrıca, okul puanı kesilmemiş o nasıl oluyor?

2012 ygs girmiş ama tercih yapmamış.
  • Sadece ilk yıl puan kesiliyor. Arkadaş 2. yıl kazanmış
  • Takip
  • benim ölümüne bilgisayar müh isteyip annemin ee müh istemesi gibi birşey :) allahtan bilgisayar geldi de bende bu duruma düşmedim :)
  • vaybe helal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spyxxx

İşte bu yüzden öğrencilerin sevdikleri bölümleri seçmeleri için çaba harcıyorum. Ancak hala ve hala insanlar bölümleri şu bölümün işi nasıl maaşı nasıl diye sorarak seçmeye devam ediyorlar. Ancak sevmediği bir işi yapamayacaklarını, bölümü kazandıktan sonra anlıyorlar. Ha senin için daha hayırlısı olmuş, daha sevdiğin bir bölüme gitmişsin. Hani diyemem tıpa gitmişsin daha iyi bir bölüme gitmişsin diye çünkü belki ondan da vazgeçeceksin o da zor gelecek. İnsanın sevdiği her bölüm iyidir güzeldir o yüzden iyi bölüm kötü bölüm mantığı yapmadan diyebiliriz ki, insanın sevdiği yeri seçmesi lazım. Eğer bilgisayarı sevseydin, öbür bölümünde de çok iyi işlere imza atabilirdin diye düşünüyorum. Diğer arkadaşlar da daha ilk senelerinde bunun bilincinde olarak çalışırlar ise, birkaç yıllarını yakmadan daha iyi yerlere gelebilirler. Neyse hayırlısı olsun, diğer lise okuyan arkadaşlarımıza da örnek olur umarım bu.

Evet kesinlikle katiliyorum.calisacak ve kazanacak arkadaslara ornek teskil eder umarim

• quote:

Orijinalden alıntı: sabancıbilgisayar

Helal olsun bende izmir karsıyaka fddyim. Programını cok merak ediyorum gercekten

hocam fdd bu sene yeni mi açıldı ben yok diye biliyordum geçen sene fen bilimlerine gitmiştim karşıyakada
  • Tesekkurler arkadaslar:) yas 21 bu arada

• Tebrik ederim böyle şeyleri okuyunca motive oluyorum istemediği bölüme yerleşmiş biri olarak :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: gambitplayer

quote:

Orijinalden alıntı: sabancıbilgisayar

Helal olsun bende izmir karsıyaka fddyim. Programını cok merak ediyorum gercekten

hocam fdd bu sene yeni mi açıldı ben yok diye biliyordum geçen sene fen bilimlerine gitmiştim karşıyakada

Yeni acıldı ve süper kadro var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.