Şimdi Ara

Üniversite ağına bağlanmak içi wireless adaptör tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
562
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yurtta kalıyorum camı açıp camın yanında uygun pozisyonda 2 ya da 3 dişle ağa bağlanabiliyorum bağlanamadığım da oldu bir gün max 400kb öbürgün max 1.2mb gördüm ortalamada 1 saatte 550kb/sn falan şimdi benim işimi wn822 wn8200 gibi cihazlar görür mü yoksa alfa awus036h gibi daha güçlü cihazlar mı lazım bir de online oyun için ping önemli bunuda göz önünde bulundurursanız sevinirim.

Mesala wn822 alsam 4 diş falan alabilir miyim alet camın dışında duracak ayrıca usb uzatma kablosu bağlantı kalitesini çok etkiler mi ?

Not olarak Broadcom BCM43142 802.11b/g/n Wireless Network Adapter benim bilgisayarımın chipset'i

Bir de bu ağ eduroam secure w2 eap adlı bir program indirilip id pass giriliyor sonra sol wifi kısmından bağlanabiliyorsunuz bu bir şeyi etkiler mi?

Bir de mesafe veremiyorum tam nerede olduğunu bilsem kaç metre olduğunu söyleyebilirim bunuda öğrenebilirsem yazarım benim için en uygun cihaz nedir anten gerekli midir cevaplarınız için teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavian -- 1 Nisan 2015; 7:40:20 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.