Şimdi Ara

Ünide hangi tayfayla takılmalı ? (Yeni üniversite kazanan arkadaşlara tecrübe konusu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
14
Favori
6.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sufferingismagic

quote:

Orijinalden alıntı: The Stalwart

quote:

Orijinalden alıntı: sufferingismagic

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LeokinQ

iyi ha saçı uzatır sürekli kafa sallarım tam benlik

Saçı uzatmak sana kalmış , ama giyim tarzı daha asil oluyor

metallica filanda hiç sevmem ama skillet dinlerim arada

Metallicayı sevmek zorunda değilsin, Metallica şarkılarını ben de beğenmem. Beğendiğim metal ve rock gruplarını dinlerim.

golden earring? Acdc? Ya da judas priestten aşsğısı kurtarmaz mı rock derken??

AC/DC'yi shook me all night long şarkısı hariç dinlemem. Neyi kastettiğinizi anlamadım gerçi.

rock metal dedin de ondan metali tadan rocktan pek haz etmez de ondan. Art niyet yok

Evet metal biraz daha coşkuludur, rock ise daha hafif kalır ona göre. Ama ben ikisini de dinlerim, elektronik veya kısmen de olsa pop bile dinlerim. Ama tamamen yabancıdır hepsi, yerli sevmem.

• Üniversitede siyasete karışırsan o okul bitmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi tayfanı kur. Sen lider ol takip eden olma kendi isteklerini ortaya sür beğenen gelir beğenmeyen yine gelir yani onların zevkine kalmış bir durum en sonunda çevrendekilerle birlikte istediğini yap toplanıp adam dövün. Dersen ki ben uğraşamam hazır tayfa istiyorum o zaman git ortalaması 3,5 üzeri olan tayfa ile takıl
  • hatunlar taş gibi ha!
    sen o kafayla o ortama girde senden kan alsınlar
    sonra buraya gel yeni konu aç,"üniversiteyi bırakmak istiyorum" diye tamam mı lan liseli
  • quote:

Orijinalden alıntı: jasonn123

quote:

Orijinalden alıntı: Natsukai.

Eğlenmek istiyorsan cigaracı alkolik ve kızlarla arası iyi olan tayfa ile takılacaksın tabi o ortama girmek içinde muhabbetinin sağlam olması lazım.

Içip içip tribe giren tayfadan uzak dur yaşama sevincini kaybedersin.

katılıyorum benim etrafımda 2 tane var.adamların hayatı çay sigaradan ibaret sigara içince dünya onun oluyor.adam yaşamadan ölmüş

ortam icin free takilan kizlarla takilacaksin benim her kesimden var en iyiside bu birde yukarda biri ulkuculerle takil demis dogru demis cunku gordugum her ulkucunun kolunda bi kiz var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi igetsky -- 31 Mayıs 2014; 12:36:14 >

• Ben ünide fakültenin yarısıyla selamlaşan bi adamdım,ilk yıl alttan 8 ders kalınca aklım başıma geldi.
    10 kişiden oluşan 8i kız olan bir grup buldum öyle bitti okul.
    Kimle takılırsan takıl ama iş işten geçmeden bir kız grubuna gir.
    Kızlar ders çalışır sende yanlarında nemalanırsın ayrıca çokta sosyallerdir yani
  • Benim arkadaş da ne hayallerle gitmişti geçen sene üniversiteye şimdi kıraathanede kolpa adamlarla batak atıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülkücülerle takıl en sağlam kızlar onlarla takılıyor nedenini bende bilmiyorum sanırım korunma mantığı... Ülkücülerle takılan kızlar kadar acizi yoktur

• Benimde merak ettiğim bi soruydu Bu sene Ankara Antalya Eskişehir Antalya İzmir arasından seçim yapıp birine giderim büyük ihtimalle hep kimlerle takılsam diye düşünürdüm
  • 1-2 tane asosyal arkadaş bul ilgi alanlarınızın,hobilerinizin aynı olduğu tamamdır.
    Hem asosyallerin fazla arkadaşı olmadığı için, daha güvenilir olurlar. (bence öyle)
  • Neo-Nazilerle yada psikopatlarla takıl

• Utanması olmayan saygısız insanlarla
  • Arkadaş niye bu kadar kastınız anlamadım. Herkes bi taktik vermiş sanki oyun oynuyormuş gibi. İnsan ilişkileri öyle taktiklerle olmaz, ne kadar sistemli olursan ol doğaçlama yaşayacaksın. Kasma, akışına bırak.
  • Akıl akıl gel dhde takıl

• Bir şeye körü körüne bağlı insanlarla arkadaş olma.

solcular
    ülkücüler
    cemaatçiler
    lolcüler
    particiler
    rockçılar

liste uzar gider.
  • UniBjk ! İlmi Okuldan Hayatı Beşiktaş'tan !

• Solcu tayfaya pek bulasma oyle tipler varki adam ayakli provakator.

• asosyallerle ve full erkeklerle takılma gerisi farketmez
  • kendi başına,en güzeli.
  • noluyo la oku oku bitmedi daha biraz önce kalktım uyaya kalmışım
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.