Şimdi Ara

UNDERTALE HAKKINDA...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Undertalede Asriel Dreemurr'u bilirsiniz,savaşanda olmuştur fakat ben bir türlü karşılaşamıorum Asriel'le. İnternette savaşları var Asriel ile bizim savaşımız izlemiom spoiler olur die. Oyunu oynayanlar bilir hem iyi hem de kötü yani katil gibi oynamayı seçebilioruz. Ben hem herkesi öldürerek oyunu bitirdim,hem de herkesi bağışlayarak. Ama bir türlü Asriel Dreemurr ile karşılaşamadım ne yapmalıyım ayrı bişe i yapmam gerekir?

• Normalde üç farklı sonu var aynen, biri herkesi bağışlayarak, biri hem öldürüp hem bağışlayarak, biri de herkesi öldürerek. oyunun sonuna level 1 olarak geldiysen eğer, yani kimseye saldırmaman lazım, o zaman asriel dremurr ile savaşıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thomasyalarin

Normalde üç farklı sonu var aynen, biri herkesi bağışlayarak, biri hem öldürüp hem bağışlayarak, biri de herkesi öldürerek. oyunun sonuna level 1 olarak geldiysen eğer, yani kimseye saldırmaman lazım, o zaman asriel dremurr ile savaşıyorsun.

Öyle yaptım zaten 1 level hatta Sans hiç kimsse öldürmedin felan dedi Ama yine ölümlü sona geldim yani kralı (adını unutuum 3 ay felan geçti) öldürdüm.
  • birşey soracağım nasıl save alacağız kapatıyom açıyom baştan başlıyo yardım edin !
  • metehan3232 M kullanıcısına yanıt
    BÖYLE BİRŞEY VAR OYUNUN BELİRLİ YERLERİNDE
     UNDERTALE HAKKINDA...
    BU GÖRDÜĞÜNÜN YANINA GİDİP ENTER'E BAS

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.