Şimdi Ara

Under The Dome (2013 - 2015) (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.266
Cevap
25
Favori
47.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ne yaptınız 8-9 sezon ne o kadar sezon ne yapacaklar ? Ne yiyecekler? Ne içecekler ?

Böyle gizemli devam eder ise 3 sezon ideal bence,ama eğer aşk meşk,isyanlar üzerinden uzatacaklar ise 2 sezonda soruları cevaplandırıp bitirsinler daha iyi.Ayrıca dizi bence iyi gidiyor öyle yerin dibine sokulacak gibi kötü değil ama efsanede olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence uzatılabilir,mesela chester's mill halkı içerdeyken dışarıda neler oluyordu?ya da dale'in babasının şirketi üzerinden de gidilebilir,bunun gibi şeyler yani;d

• 1. sezonun finalinde diziyi bırakmıştım. hala aynı seviyede mi dizi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

1. sezonun finalinde diziyi bırakmıştım. hala aynı seviyede mi dizi?

Kanaltürk'ün yayınladığı 2. sınıf hollywood filmleri kıvamında ilerliyor dizi, mümkün mertebe uzak durmak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Macabre

quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

1. sezonun finalinde diziyi bırakmıştım. hala aynı seviyede mi dizi?

Kanaltürk'ün yayınladığı 2. sınıf hollywood filmleri kıvamında ilerliyor dizi, mümkün mertebe uzak durmak lazım.

İlk sezonu bitiremeden bırakıcaktım da başladık izleyelim bari kafasıyla dayanmıştım. kitabını da pek sevmemiştim zaten.
  • Kitabı nasıldır bilmiyorum ama dizi tırt, başladık devam edelim mantığıyla göz atıyoruz biz de.
  • 2x9
    gittikçe heyecan arttı. ilk baştaki klişeler ve saçmalıklar iyice azaldı . önceden yokluktan izliyordum şimdi heyecanla takip ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zıplayanpırasa -- 26 Ağustos 2014; 15:14:29 >
  • Bir bölüm iyi oluyor bir bölüm kötü. Bu bölüm yine iyiydi.

kubbenin içine girdiler tekrar. Bakalım neler olacak yine.
  • yine güzel bölüm umarım böyle devam eder
  • Son bölümde iyiydi

Yalnız melanie ile barbie arasındaki bağlantıyı çözemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dizi iyice moka batıyor olaylar çok saçma bi hale büründü diziyi bırakıp burdaki spoilerları okuyarak devam edeceğim artık. O da sırf final bölümünü görmek için olayları nasıl açıklayacaklar bakalım
  • Bu kubbeyi kim neden koydu buraya :D
  • 2x9 güzeldi umarım böyle devam eder.

• Son bölüm cidden iyiydi.
    10. bölüm final mi olacak acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekmek arası sakız

Son bölüm cidden iyiydi.
    10. bölüm final mi olacak acaba?

Geçen sezon 13 bölümdü. Bu sezon da 13 bölüm görünüyor imdb'de.
  • 2x9 da güzeldi son 3 bölüm dizinin en iyi bölümleri bence

• Dean Norris gibi bir oyuncu için şöyle adam gibi ranger dizisinde rol verilse ya. Potansiyeli olan bir oyuncu için böyle bir dizide zaman kaybedeceğine...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bobafett -- 29 Ağustos 2014; 3:03:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

quote:

Orijinalden alıntı: agreement

Şu an S2x07 yayınlandı... Bu kitapta nereye denk geliyor?

Valla dizi hiç kitaba göre gitmiyor. Kitapta hiç böyle dışarı çıkmak, asit yağmurları vs. gibi şeyler yok.

Peki diziyi bitirdikten sonra kitap okusak heyecan verir mi? Farklı şekilde mi ilerleyip bitecek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

quote:

Orijinalden alıntı: sysrap96

quote:

Orijinalden alıntı: agreement

Şu an S2x07 yayınlandı... Bu kitapta nereye denk geliyor?

Valla dizi hiç kitaba göre gitmiyor. Kitapta hiç böyle dışarı çıkmak, asit yağmurları vs. gibi şeyler yok.

Peki diziyi bitirdikten sonra kitap okusak heyecan verir mi? Farklı şekilde mi ilerleyip bitecek?

Dizi ve kitap çok başka kitabını okumak istiyorsan hiç vakit kaybetmeden oku çok güzel.

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.