Şimdi Ara

Uncharted 4 Dağıtımı Yapılırken Çalındı! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: d3vstator

Ben Uncharted 4'ü sizin gibi hemen atlayıp alacaklardan değilim. Şükür hem PS markası düşmanlığı yapıp, hem de sabah akşam PS oyunlarından başını kaldırmayanlardan değiliz. PS4'ün yeni versiyonu hakkındaki dedikodular ve Sony'nin sessizliği karşısında tepki olarak ben bu oyunu çıktığı gibi almayı düşünmüyorum. Fiyatı makul düzeylere inince ikinci el olarak alıp, satışlara +1 yazılmasına sebep olmayacağım.

Ben herşeyde olduğu gibi Playstation'da deli gibi oyun oynar ama kusurlarında da hiç acımadan eleştiririm bu PS düşmanı olduğumu göstermez gerçek bir oyuncu olduğumu gösterir

Sen PS Neo'dan sonra Sony'e kızgınsın ama bu kızgınlığım elbet birgün geçecek sen Sony'siz yapamazsın bundan adım kadar eminim senin Uncharted 4'ü ilk günden oynayacağınada eminim kendi konsolundan oynamasan başka konsoldan oynarsın mutlaka.

• Source kullanıcısına yanıt
    Kafan iyi herhalde, niye oynayacağım oyunu kendi konsolumda değil de, başkasının konsolunda oynayayım.

Neo haberlerine evet, kızgınım, konsol dünyasında benim anlayışıma göre böyle tutarsız işler olamaz, olmamalı. Tekil kullanıcı olarak elimden gelen tek şey tepkimi bu şekilde ortaya koymak. İlerde çıkacak oyunları elbette alıp oynayacağız ama mümkün olduğunca Sony'ye para kazandırmadan yapmaya devam edeceğiz. Geç oynamakla bir şeyimiz eksilmez, yeni oyun, benim yeni oynadığım oyundur. Yeni konsol, benim yeni aldığım konsoldur. Her çıkan şeyi aynı gün almak zorunda değilsiniz...

Ayrıca senin oyun falan oynadığın yok, ancak laf yapıyorsun. Şu nesil geldi geleli bitirdiğin oyun sayısının bir elin parmaklarını geçmediğinden adım gibi eminim. Senin hayatın maalesef mağaza köşelerinde milletin almadığı, oynamadığı oyunları alıp, oynamadan bir kenara atmakla, PC'yi de benchmark yapmakla geçiyor. Cidden son 2 yıl içinde kaliteli diyebileceğin kaç oyun bitirdin çok merak ediyorum?..

• quote:

Ben Uncharted 4'ü sizin gibi hemen atlayıp alacaklardan değilim. Şükür hem PS markası düşmanlığı yapıp, hem de sabah akşam PS oyunlarından başını kaldırmayanlardan değiliz. PS4'ün yeni versiyonu hakkındaki dedikodular ve Sony'nin sessizliği karşısında tepki olarak ben bu oyunu çıktığı gibi almayı düşünmüyorum. Fiyatı makul düzeylere inince ikinci el olarak alıp, satışlara +1 yazılmasına sebep olmayacağım.

İlk çıktığı gün alacaksın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GT_55 kullanıcısına yanıt
    Almayacam paşam, PSN de gorursun zaten alip almadigimizi. Almissak foruma reklam etmekte serbestsin...

• quote:

Almayacam paşam, PSN de gorursun zaten alip almadigimizi. Almissak foruma reklam etmekte serbestsin...

Yav he he. U4 çıkacak sen almayacan he. İki elin kanda olsa bile alırsın hoca sen.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Almayacaz olm, hasta misin, adam inanmadi gitti arkadas.

Tamam fena Sony faniyimdir ama inatta ettim mi, fena inat ederim.

• quote:

Almayacaz olm, hasta misin, adam inanmadi gitti arkadas.

Tamam fena Sony faniyimdir ama inatta ettim mi, fena inat ederim.

Bunlar andropoz emareleri amcacığım
  • Vallahi senin menapoza girdiğin günlerden çok sonra ben andropoza girdim.
  • quote:

amcacığım belki başka bir PSN alıp, orada oynayacaksın. bir güven sorunumuz oluştu size
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.