Şimdi Ara

Uncharted 3 multiplayer klan [TURK] (86. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.113
Cevap
3
Favori
57.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yok Uc3 klanında varım praticman hocam snin face adın neydi bide bn ztn bu klanda epeydir varım ztn
  • Maplerde yükseklik olayını çok abartmışlar ya. Tırman babam tırman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmetT06

Yav beyler Uc3 maçları ne zmn oluyor bide uc3 klan sayfasının linkini atarnısıniz bi ricam zümrüt abiye ve mustafa hocaya selamlar

Ahmetcim,
    Zümrüt senin ablan oluyor yalnız. Tufaya düşürmesinler seni dikkat et:))
  • Yeni map iyi olmuş karlı mekana döndürmüşler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

Yav beyler Uc3 maçları ne zmn oluyor bide uc3 klan sayfasının linkini atarnısıniz bi ricam zümrüt abiye ve mustafa hocaya selamlar

zümrüt abiye benden de selamlar.

Facebook dan talepte bulunda ekleyelim.

uc3 betada silaklar daha etkiliydi mesela betada g mail ile adami 3 kere vurman yeterken suan 4 kere vurman gerekiyor haritalarda inanilmaz dengesiz arkadasim uc2 de efsane multi haritalari varken bu oyunda nasil bu kadar dengesiz haritalar yaptilar anlamadim havaalani ve kule en iyisi birde karambol olayi devam ediyor oluyorsun sonra dogmak istiyorsun ve dogdugun yer dusmanlarin gobeginde bir yer oluyor sinir ediyor bu durum kendi adima soyleyeyim bu oyunu multisi icin hemen almam single i halen cok ilgimi cekiyor ama oyunun ucuzlamasini bekleyecegim
    24 levelim bu isabet oranini arttiran ozelligi actim onun sayesinde vurma sayisini 3 e indiriyor mu bu

Oyunun MP si sıkıntılı, Camper olayı çok fazla oluyor . Mapler 2. oyundaki kadar güzel değiller ama yinede oynattırıyor. Şahsen ben halen 2. oyunu daha çok seviyorum MP de.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dennis Jr

quote:

quote:

zümrüt abiye benden de selamlar.

Facebook dan talepte bulunda ekleyelim.

uc3 betada silaklar daha etkiliydi mesela betada g mail ile adami 3 kere vurman yeterken suan 4 kere vurman gerekiyor haritalarda inanilmaz dengesiz arkadasim uc2 de efsane multi haritalari varken bu oyunda nasil bu kadar dengesiz haritalar yaptilar anlamadim havaalani ve kule en iyisi birde karambol olayi devam ediyor oluyorsun sonra dogmak istiyorsun ve dogdugun yer dusmanlarin gobeginde bir yer oluyor sinir ediyor bu durum kendi adima soyleyeyim bu oyunu multisi icin hemen almam single i halen cok ilgimi cekiyor ama oyunun ucuzlamasini bekleyecegim
    24 levelim bu isabet oranini arttiran ozelligi actim onun sayesinde vurma sayisini 3 e indiriyor mu bu

Silahlar yavaş yavaş eski hallerine döndürülüyor.AK 47 mesela..ilk baslarda kullanılamayacak kadar sekme yapıyordu,şimdi düzelttiler.

O bahsettigin şeyler bir kaç update ile düzeltilebilir.Uncharted 2 ilk çıktığı zaman da multiplayer ı sorunluydu..hatta inanılmaz sorunluydu.Adamlara biraz zaman tanımak gerekir diye düşünüyorum hocam.Ben şahsen çok memnumum multiden şu an itibariyle.

Respawn olayı yine ilk başlarda çok daha kötüydü şimdi yine biraz düzeldi ama halen problemli orası kesin.

İsabet oranı artırımı silahın damage verme gücünü etkilemez.İsabet oranı silahı sadece eskiye nazaran daha stabil hale getirir,Accuracy (hedef tutturma) oranını arttırır o kadar.Daha çok damage vermek için kullandıgımız silaha '' Rate of fire '' (Daha çok kurşun sıkma / kurşun atma oranını yükseltme) modunu takmamız gerekir ki,onu şu an kullanamıyoruz zaten (M9 için 40 küsür level olmak gerekiyor,AK 47 de rate of fire özelligi zaten yok)

• Rate of fire ı bende merak ediyorum ama o eklenti ile M9 canavar gibi olacaktır.
  • Klana katılmak istiyorum 1 haftadır oynuyorum 3'ü şu anda 25 level'ım. FPS zaten sevmem. Oynadığım tek TPS multiplayer oyunda Uncharted. O yüzden bir klanla oynamanın daha eğlenceli olacağını düşünüyorum.
  • facebook dan girersen, bu sayfayı oyun çıktıktan sonra toparlayacağım

facebook herkesi çok sardı herkes orada yazıor, çözemedim ama konuda pek yazan yok kemal ve ben hariç

https://www.facebook.com/groups/107440855996408/?notif_t=group_activity

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 28 Ekim 2011; 11:36:06 >
  • Oyun çıktı hayırlı olsun hepimize !
  • quote:

Oyun çıktı hayırlı olsun hepimize !

nerde cikti?
  • quote:

Orijinalden alıntı: V

quote:

Oyun çıktı hayırlı olsun hepimize !

nerde cikti?

evet ya nasıl
  • hepsisony bu akşam kargo ile yolluyor...
  • bende katılmak istiyorum saat 8 de oyunu alıcam ve oyun prenses store game buy gençler elektronik konsol dünyasında çıktı şu anda benim bildiklerim
  • mpye katılıcam ama önce oyunu bi kere türkçe bi kere ingilizce ve türkçe altyazıyla oynıycam faceden istek yolladım bu arada
  • Oyun spotçularda çıkmış, 120-135 TL gibi fiyat belirlemiş hemen hemen her spotçu, Hepsisony ile aralarında fark yok.
  • belki yeri burası değil ama bir sorum olacaktı. Yardım ederseniz sevinirim: "Uncharted 3'ün multiplayer'ı kaç kişilik?"
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopur

belki yeri burası değil ama bir sorum olacaktı. Yardım ederseniz sevinirim: "Uncharted 3'ün multiplayer'ı kaç kişilik?"

Competitive mod 10 kişi.

Co op sanırım 3.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kopur

belki yeri burası değil ama bir sorum olacaktı. Yardım ederseniz sevinirim: "Uncharted 3'ün multiplayer'ı kaç kişilik?"

yeri burasi,baska nerde sorucan ki
  • 
Sayfa: önceki 8485868788
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.