Şimdi Ara

>>UNCHARTED 3: DRAKE'S DECEPTION<<OYUN ÇIKTI (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.053
Cevap
12
Favori
192.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Super oyun geliyor
  • DAha hayatımda oyunu ilk çıktığı günlerde almışlıgım yoktur,genelde ucuzlayınca filan alırım ama bu oyunda böyle olmayak.Çıktıgı gün almaya çalışacagım,bu oyun kaçmaz,Türkçe olmasıda ayrı bi avantaj.
  • Uncharted 3'ten Yeni Dergi Taramaları

1 Kasım 2011 Playstation 3 kullanıcıları için çok özel bir tarih, çünkü Uncharted 3: Drake's Deception bu tarihte piyasaya çıkıyor. Türkçe seslendirme ve dil seçeneği de sunacak oyuna ait bilgi ve görüntüler de gelmeye devam ediyor.

PSM3 adlı dergide Uncharted 3'e ait yeni görüntüler ortaya çıktı. Aşağıda dergi taramalarını bulabilirsiniz. Dergi taramalarından bir kaç ipucu da oyuncuların aklındaki soruları yanıtlayabilir.

Öncelikle dergide yazdığına göre Nathan'ın aşık olduğu güzeller güzeli bayan karakterimiz Elena'nın parmağında bir nişan yüzüğü ile uçağa sızdığı söyleniyor. Nathan ve Elena nişanlandı mı? Yoksa Nathan'ın hayalleri suya mı düştü bilemiyoruz. Gerçi Nathan'ın üzülmesi için bir neden yok Chloe da çok güzel bir bayan.

Ayrıca Nathan'ın su, kum ve ateş gibi farklı elementlere karşı mücadele edeceğini, tren, bot ve uçak gibi çeşitli araçlarda macerasını sürdüreceği de dergide yazılmış.

Kaynak : BSC

• TRAILER'ı izledikten sonra "Oyun tarihinin en iyi senaryolu, en bol aksiyonlu baş yapıtı geri dönüyor!" diyesim geldi
  • http://www.youtube.com/watch?v=PTQgF1Igy7Q&feature=player_embedded

Yeni hiç görülmemiş görüntüler var.
  • tek kelimeyle mükemmel bi oyun bizleri bekliyor.
  • Bu teyzeden biraz korkum var benim ama...
  • Paylaşımlar icin cok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: didymos

Video uçmuş.
  • Nathen baba bizi maceraya sürü...
  • Amazon'da Uncharted 3 ön alımları Uncharted 2'ye göre %488 artmış. Anlaşılan insanların Naughty Dog'a güveni 2. oyundan sonra tam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KRL11

DAha hayatımda oyunu ilk çıktığı günlerde almışlıgım yoktur,genelde ucuzlayınca filan alırım ama bu oyunda böyle olmayak.Çıktıgı gün almaya çalışacagım,bu oyun kaçmaz,Türkçe olmasıda ayrı bi avantaj.

Aynı şekilde en erken aldığım oyun olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Aylar öncesinden betanın biteceği tarih belliydi. Oyunun çıkışına 3,5 ay gibi bir süre kaldığına göre hikaye moduna odaklanabiliriz. :) Hatta sayfa başına geçmişken E3 trailerını ve gemideki oynanış videosunu tekrar atalım. Muhtamelen oyunun tek kişilik demosu gelirse burası gelecek...

müthiş oyun dunyasında bir benzeri dahi yok birde Türkçe dublaj geliyor liste başında UNCHARTED 3: DRAKE'S DECEPTION var

• TR PSN'de Unc3'ün Türkçe altyazılı E3 videosunu buldum hemen indirdim youtuba yükledim.Bizim 23 Studios yoğun çalışıyor galibaSonuna kadar izleyinBelki önceden dhde yayınlanmıştır bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lineal -- 12 Ağustos 2011; 23:41:32 >

• 1 ile 2 arasındaki gelişimi gördükten sonra 3 ün ne derece tadından yenmez bi oyun olacağını tahmin etmek zor değil...İnşallah türkçe çevirisi de oyunun kalibresinde olur...
  • Beyler sizce Sony Explorer Edition'ı Türkiye'ye getirir mi? yoksa yurt dışından mı almaya çalışacağız?
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.