Şimdi Ara

>>UNCHARTED 3: DRAKE'S DECEPTION<<OYUN ÇIKTI (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.053
Cevap
12
Favori
192.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demin betayı oynadım. Şahane oyun olmuş yine. 2. oyunun multisi gibi sürükleyici bir online deneyimi yaşatıyor 3. oyunda.

Ben betayı oynadığım süre boyunca PS3'de ne donma ne takılma gibi birşey yaşamadım. Gerçi betaya 18 MB'lık bir güncelleme gelmiş. Bununda etkisi olmuş olabilir.

Grafikler yine 2. oyun gibi geldi bana. Online oyun olduğu için çevreyi araştırmadım çünkü direk açık hedefsiniz online oyunda. Temkinli davranıp öyle rakibi indirmeniz gerekiyor.

Online oyunda çok pusan gördüm ayrıca. Şimdiden allah sabır versin arkadaşlar. Ona göre oynayın oyunu. ^_^
  • Plus 3 Temmuz'da bitiyor, 4 Temmuz'da da normal açık betadan devam edeceğim.
    18 MB'lık yama ile donmalar düzeldiyse çok oldu.
  • bu 30 günlük psn+ ile uncharted 3 'ü indirebiliyor muyuz?
  • evet
  • nasıl peki ps store 'dan mı giriceceğiz bir türlü yapamadım kusura bakmayın yazıldıysa başka yerde göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: prestige28

nasıl peki ps store 'dan mı giriceceğiz bir türlü yapamadım kusura bakmayın yazıldıysa başka yerde göremedim.

PS store'da Playstation Plus seçimini tıkla en soldan ilk sırada olması gerekiyor.. sağda açılacak içeriklerde görebilirsin
  • plus seçeneği yok.Latest chart games falan diye gidiyo ama .
  • quote:

Orijinalden alıntı: prestige28

plus seçeneği yok.Latest chart games falan diye gidiyo ama .

şahsen hediye olarak verilen plusım var iki hesabımdada, hem US hem UK her ikisinin store'a girişde soldaki sekmelerin ilkinde Playstation Plus var...
  • neyse bulcam bi çaresini teşekkür ederim.
  • unc2'den grafik olarak farkı fazla yok biraz ışıklandırma
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88
    unc2'den grafik olarak farkı fazla yok biraz ışıklandırma

Beta oldugundan olabilirmi?
  • Grafik on numara Uncharted 2'nin. Betanın grafikleri gözüme hiç batmadı. İstediği kadar Uncharted 2 ayarında olsun. Oyun kendini oynattırıyor.
  • facebookla bağdaşmıyor oyun
  • Betayı oynadım öncelikle oyuncu bulana kadar baya bir bekledim sonrasında buldu bir iki el attım.

Oyunun online modu bana baya hantal geldi.

Kendi adıma online modunu sildim ve o müthiş single moduna odaklandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The_Rahip -- 29 Haziran 2011; 13:44:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :Sephiroth:

Betayı oynadım öncelikle oyuncu bulana kadar baya bir bekledim sonrasında buldu bir iki el attım.

Single'cı seni.

Online'a odaklansan biraz seveceksin aslında. (her oyunun online modunu seven adam, bknz: ben)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Affliction

quote:

Betayı oynadım öncelikle oyuncu bulana kadar baya bir bekledim sonrasında buldu bir iki el attım.

Single'cı seni.

Online'a odaklansan biraz seveceksin aslında. (her oyunun online modunu seven adam, bknz: ben)

Benim online oyunlarım bellidir biliyorsun

• Beta'yı inFamous 2 hero edition'dan gelen kod ile TR PSN'den aktive ettim, oyun cidden çok iyi olmuş. Bir kere Uncharted 2'ye nazaran tempo düşürülmüş, bu pozitif olarak yansımış gameplay'e. Herşey daha oturaklı olmuş. Oynarım ben bunu.
  • quote:

quote:

quote:

Single'cı seni.

Artık ilerde Resident Evil Racoon City'de seni bolca görürüz veya yeni gelecek Halo oyunlarında.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Single'cı seni.

Artık ilerde Resident Evil Racoon City'de seni bolca görürüz veya yeni gelecek Halo oyunlarında.

Re: Racoon City'yi pek düşünmüyorum. Valla öyle manyak online'ı güçlü oyunlar geliyor ki bakalım neler olacak

• Betayı beğendim de biraz daha farklılık yaratsınlar Uncharted 2'ye göre.
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.