Şimdi Ara

>>UNCHARTED 3: DRAKE'S DECEPTION<<OYUN ÇIKTI (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.054
Cevap
12
Favori
192.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler fazla plus hesabı olan bir yardım edebilir mi? Kendi ülkemizin PSN'ini kullanıyoruz diye çektiğimiz azaba bak,Allah belanı vermesin Sony senin!
  • E3 2011 deki tariler ın analizini yapmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

E3 2011 deki tariler ın analizini yapmışlar

sagol bu arada beni ekle psnden psn muruhan bfbc2 icin genellikle oynuyoruz kubilayla ekle madem arkadassiniz fettullah gitti bizim squadin kanadi kirik.

• Arkadas adama sarjor bosaltiyorum bana misin demiyo.Su heal olayi biraz daha gercekci olsaymis keske.Full oyunda da boyle olursa multi cekilmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: marfoglu

quote:

E3 2011 deki tariler ın analizini yapmışlar

sagol bu arada beni ekle psnden psn muruhan bfbc2 icin genellikle oynuyoruz kubilayla ekle madem arkadassiniz fettullah gitti bizim squadin kanadi kirik.

Şuan ps3 yok.Agustos-Eylül gibi yeniden alıcak abimMaddi sıkıntılar yüzünden satmıştık.Artık o zaman a Uncharted 3 veya alırsanız Battlefield 3 oynarız inşallah

• UNCHARTED 2 AMONG THİEVES DYNAMİC THEME

UNCHARTED 3 DRAKES DECEPTİON DYNAMİC THEME

Paylaşıldıysa kusura bakmayın.Youtube da gördüm.Görmeyen arkadaşlar için paylaşayım dedim

• quote:

UNCHARTED 2 AMONG THİEVES DYNAMİC THEME

UNCHARTED 3 DRAKES DECEPTİON DYNAMİC THEME

Paylaşıldıysa kusura bakmayın.Youtube da gördüm.Görmeyen arkadaşlar için paylaşayım dedim

Güzel temalarmış bunları nerden bulabiliriz acaba?

• @cemil27

Hocam bende Uncharted 2 temasını ilk defa gördüm fakat.Uncharted 3 ün teması psn de olacaktı sanırım
  • Biraz önce çıktım multiden.Gerçekten çok iyi olmuş .

Buddy System diye bir özellik var.Bu özellik eğer party ile oynuyosanız partyden bir arkadaşınızı oyun buddy olarak seçiyor.Buddy seçilen arkadaşınızla eğer birlikte adam öldürürseniz öldürdüğünüz adamın başına gidip yumruk tokuşturuyorsunuz ekstra puan geliyor.

Oyuna smoke bomb diye birşey eklenmiş.Bu bomba sayesinde etrafta böcekler dolaşıyo sürü halinde düşmanın yanına gidip patlıyorlar

Özel güçleri kullandıktan sonra 7 adam öldürürseniz bida kullanabiliyorsunuz özellikleri.Epey yenilik var yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ego555 -- 30 Haziran 2011; 9:46:46 >

• bulan olursa pm atarsa sevinirim
  • o temaları usbye atıp yükleyebiliyoruz ama ilk onu bulmak lazım
  • Uncharted 3'ün Betası Uzatmalara Geçti

Sadece oyuncular tarafından değil yapımcılar tarafından da merakla beklenen Uncharted 3'ün betasını henüz deneyemediyseniz son bir şans daha ayağınıza geldi. Bugün sona ermesi beklenen beta yarına kadar uzatıldı.

28 Haziran'da başlayan beta 4 Temmuz'da tüm kullanıcılara açılmıştı. Betanın 14 Temmuz yani bugün bitmesini beklerken, Naughty Dog 24 saat daha uzatma kararı aldığını duyurdu. Betadan hevesinizi alamadıysanız veya hâlâ deneme şansı bulamadıysanız bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Betaya girişler yarın saat 16:00 civarında kapatılacak.

Kaynak : BSC

• beta bitti mi? bugün giremedim de bir türlü oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: clexitt

beta bitti mi? bugün giremedim de bir türlü oyuna

Bitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zafer_terry

quote:

Orijinalden alıntı: clexitt

beta bitti mi? bugün giremedim de bir türlü oyuna

Bitti.

nasıl biter ya şimdiye kadar neredeyse hiçbir oyunun multisi sarmamıştı biraz oynayıp bırakmıştım.Ama uncharted müthişti ya ilk gören vurur olayı yok adam seni vurmaya başladığında plan yapıyorsun felan.
    En güzeli ise yemen haritası oldu.
  • Aylar öncesinden betanın biteceği tarih belliydi. Oyunun çıkışına 3,5 ay gibi bir süre kaldığına göre hikaye moduna odaklanabiliriz. :) Hatta sayfa başına geçmişken E3 trailerını ve gemideki oynanış videosunu tekrar atalım. Muhtamelen oyunun tek kişilik demosu gelirse burası gelecek...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C-TRanger -- 16 Temmuz 2011; 12:02:30 >

• Uncharted 3 Betasında Katliam Yapıldı

Playstation 3'ün en çok beklenen oyunlarından birisi olan Uncharted 3'ün betası sona erdi. Açıklanan istatistiklere göre Playstation 3'te şimdiye kadarki en geniş katılımlı beta gerçeleşti.

1 Kasım'da Playstation 3'e özel olarak piyasaya çıkacak olan oyunun betasına ait istatistikleri aşağıda bulabilirsiniz.

* Toplam tekil beta oyuncu sayısı: 1.53 miyon kişi
    * Toplam ölüm sayısı: 1.9 milyar
    * Toplanan para miktarı: 1.4 trilyon dolar
    * Toplam ateş etme sayısı: 48 milyar
    * Tamamlanan toplam maç sayısı: 22 milyon
    * Toplam oynama süresi: 362 yıla eşdeğer oynama süresi

Alıntıdır : BSC

• quote:

Uncharted 3 Betasında Katliam Yapıldı

Playstation 3'ün en çok beklenen oyunlarından birisi olan Uncharted 3'ün betası sona erdi. Açıklanan istatistiklere göre Playstation 3'te şimdiye kadarki en geniş katılımlı beta gerçeleşti.

1 Kasım'da Playstation 3'e özel olarak piyasaya çıkacak olan oyunun betasına ait istatistikleri aşağıda bulabilirsiniz.

* Toplam tekil beta oyuncu sayısı: 1.53 miyon kişi
    * Toplam ölüm sayısı: 1.9 milyar
    * Toplanan para miktarı: 1.4 trilyon dolar
    * Toplam ateş etme sayısı: 48 milyar
    * Tamamlanan toplam maç sayısı: 22 milyon
    * Toplam oynama süresi: 362 yıla eşdeğer oynama süresi

Alıntıdır : BSC

Hıııaaaaa

• multiplayer umrumda degil singleplayer i 4 gozle bekliyorum.
  • Yuh o nasıl bi istatistik
  • 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.