Şimdi Ara

>>UNCHARTED 3: DRAKE'S DECEPTION<<OYUN ÇIKTI (252. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.053
Cevap
12
Favori
192.388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pape

quote:

Orijinalden alıntı: DH_Türk Rock

1. ve 2. oyununu sıfır kutulu olarak nerde bulabilirim ?

Hocam illaki kutulu takintiniz yoksa su an psn de uygun fiyata satiliyor diye biliyorum.

anladım hocam, ikinci el temiz uncharted alabilirsiniz. eğer temizse bir sorun olmaz rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.
  • quote:

quote:

quote:

1. ve 2. oyununu sıfır kutulu olarak nerde bulabilirim ?

Hocam illaki kutulu takintiniz yoksa su an psn de uygun fiyata satiliyor diye biliyorum.

anladım hocam, ikinci el temiz uncharted alabilirsiniz. eğer temizse bir sorun olmaz rahatlıkla çalıştırabilirsiniz.

yanlışlıkla kendi mesajımı alıntılamışım

• online oynayan kimse yok mu rakip bulamıyor
  • Bende unchertad 3 var PS4 te oynama şansımız varmi ? Redde.kodu girdim fakat dowl.seçeneği silik cikiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenan.z

Bende unchertad 3 var PS4 te oynama şansımız varmi ? Redde.kodu girdim fakat dowl.seçeneği silik cikiyor

Ps3 oyunları Ps4'te oynanmıyor.
  • quote:

online oynayan kimse yok mu rakip bulamıyor

oyunun en büyük sıkıntılarından biride bu milyonlarca oynayan var ama rakip bulamıyosun üstüne birde 5 kişilik bir partıdeysen yarım saat oyuncu aradığımızı bilirim. birde şöyle birşey var ingiltere ve amerikali arkadaşlarıma veriyorum genelde liderliği onlarda 5 kişi olsak bile 5 dakikada buluyor.
  • 1,5 sene önce yarıda bırakmıştım, bugün sıfırdan başladım bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

1,5 sene önce yarıda bırakmıştım, bugün sıfırdan başladım bakalım.

Bu oyunu bitirin.Kendinizi bir süre boslukta hissedeceksiniz.Oyunun menusunu açıp muzğini dinleyeceksiniz ve oyundaki sahneler aklınıza gelecek ve bittiğine uzuleceksiniz.En azından bende boyle oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0CCF51958

quote:

Orijinalden alıntı: bkaakco

1,5 sene önce yarıda bırakmıştım, bugün sıfırdan başladım bakalım.

Bu oyunu bitirin.Kendinizi bir süre boslukta hissedeceksiniz.Oyunun menusunu açıp muzğini dinleyeceksiniz ve oyundaki sahneler aklınıza gelecek ve bittiğine uzuleceksiniz.En azından bende boyle oldu

Alıntıları Göster
    Nasıl oluyor da 2011 yılında çıkmış bir oyun benim için oynadığım en iyi grafikli en sürekleyici oyun olma şerefine erişebiliyor. Uncharted 3'e oyun demek sunduğu tecrübe bakımından yapımcılarına haksızlık olur kanaatindeyim. Böyle bir donanımla böyle bir şaheser ortaya çıkartmak gerçekten de akıl alır gibi değil. Arka plan videolarından anladığım kadarıyla oyunun yapımcısı olarak düşündüğüm ablamızı ve diğer tüm ekipten oyuncularına varana kadar ellerinden tek tek öpmek gerek. Uncharted 1'i oynadım, ikincisinin suyunu çıkardım ve hayran kaldım. The Last of Us'ta aynı şekilde ancak hiçbirisi bana bu tecrübeyi yaşatamadı. Bütün oyun her şey tek kelimeyle mükemmeldi.

PS: Bana kalırsa U3'te Crash Bandicoot esintileri diğer ND oyunlarına göre daha fazlaydı ve bizim gibi eski oyunculara sunulmuş güzel sürprizler barındırıyordu içerisinde.

Ve o efsanevi müzik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tuomir -- 18 Nisan 2015; 23:22:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Kenan.z

Bende unchertad 3 var PS4 te oynama şansımız varmi ? Redde.kodu girdim fakat dowl.seçeneği silik cikiyor

ps now üzerinden oynayabilirsiniz.

• Oynayamdik bi turlu ins yazin oyniyacagim

• Efsane oyundu ya çok severek oynamıştım zamanında.Oyanayamayan oynamak isteyen arkadaşlar mutlaka sizde oynayın gerçekten pişman olmazsınız
  • Arkadaslar İzmir'deyim. Elimde GTA 4 ve Battlefield 3 var. İkisinden biri ile takas etmek isteyen olursa PM atabilir bana. Elinizde başka oyun varsa ve takaslamak istiyorsanız diğer oyunlarıda yazayım:

DmC Devil May Cry
    Red Dead Redemption Game of the Year Edition
    Metal Gear Solid IV Guns of the Patriots
    Mirror's Edge
    FIFA 09
    Brink

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunun multisi hala açıkmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kendomen

Bu oyunun multisi hala açıkmı?

Açık
  • Oyunda 10. bölüme geldim aşırı zor bulmacalardan gına geldi her bölümde saçma salak manasız bulmacalar

• quote:

Orijinalden alıntı: muvaZaa xD

Oyunda 10. bölüme geldim aşırı zor bulmacalardan gına geldi her bölümde saçma salak manasız bulmacalar

en iyi kısımlarından biri oyunun bulmacalar. yapamıyorsanız youtube dan bakabilirsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: muvaZaa xD

Oyunda 10. bölüme geldim aşırı zor bulmacalardan gına geldi her bölümde saçma salak manasız bulmacalar

Merak etme. Bir yerden sonra full aksiyon.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ps3 crackli (multiman) de oynuyacam ama oyunu harici disk (hard disk) ten calistiryorum. Fakat oyunu açtığımda siyah ekranda kalıyor. Ne yapmam gerek?

• Uncharted 5 cıkcakmı?

• 
Sayfa: önceki 249250251252253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.