Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: antimodo

Arkadaşlar hücresel kısayolunu denetim merkezine taşımak istiyorum diyelim bunun için hangi ios sürümü tweak uygun

CcSettings ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Arkadaşlar ipadde jailbreak yapılır mı?

10.1.1 sürümünde sadece iPad PRO

• quote:

Orijinalden alıntı: Want to

Daha ortada tweak yokken Beta jailbreak yüklemeye değmez.

Uyumlu tweak listesi ilk sayfada. Bir çok tweak çalışıyor.

• AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    hocam pro alırım zaten alırsam.. fakir miyiz
    Hocam sürümlerden birinde güvelik açığı vardı baya konuşuldu hatırlayamadım onu hastediyorum

• Herşeyi anlatıldığı gibi yapmama rağmen mach_portal uygulamasını açınca beyaz ekranda 5 sn bekleyip sonra boş yer yok deyip kapanıyor ve cydia simgesi gelmiyor ne yapmam lazım. telefonum 6s 16 gb -10.1.1
  • arkadaslar bu jb untethered jailbreak mı thered mı
    tlf kapatıp acınca cydıa gıdıyormu yanı ?
    ıos 9.3.2 ıcın jb varmı bu konu altında.yanı hangı programı ındırıcez 9.3.2 jb yapmak ıcın konu bıraz karısık anlayamadım
    yardımcı olurmusunuz arkadaslar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unwicked -- 23 Aralık 2016; 20:53:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unwicked

arkadaslar bu jb untethered jailbreak mı thered mı
    tlf kapatıp acınca cydıa gıdıyormu yanı ?
    ıos 9.3.2 ıcın jb varmı bu konu altında.yanı hangı programı ındırıcez 9.3.2 jb yapmak ıcın konu bıraz karısık anlayamadım
    yardımcı olurmusunuz arkadaslar.

tethered. ilk mesajda en baştaki linkler 10.1.1 için onun altındaki 9.3.2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siskohobbit

Hocam sürümlerden birinde güvelik açığı vardı baya konuşuldu hatırlayamadım onu hastediyorum

Valla güvenlik açığı olmayan sürüm yok ki. :) Bir yazılımcının atasözü ''açıksız işletim sistemi yoktur'' :) :)
  • Güncel Tweak'leri Verdiğim Link'ten Takip Edebilirsiniz...

https://tweakupdates.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkgamer_gs

Şöyle ki tam olarak çıkmayacak diye bir haber görmedim ama hem redditte hem de burada genel olarak 6s ve 7 sahibi sayısı daha fazla olduğu için aynı zamanda geliştiriciler de ekstra vakit harcamayı doğal olarak istemediği için kimse bu soruyu sormamış bile. Zaten 5S ile 6 donanım olarak çok benzer. Bu da 6'nın 5S ile birlikte daha fazla eskimesine neden oluyor.

Mantıklı bir cevap, umarım çıkar da içimizde kalmaz teşekkürler detaylı cevabınız için

:) teşekkürler ilginiz için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrasn0w kullanıcısına yanıt
    Umarım çıkar da dediklerimiz haksız çıkar. Şimdiden bu cihaza böyle eski jenerasyon muamelesi yapıldığını görmek açıkcası bir kullanıcı olarak hayal kırıklığı yaratan bir unsur. Cihazı iPhone 4 ile 4S arasındaki yaptıkları uçurum politikası içine soktuklarını düşündürtüyor.
  • quote:

Umarım çıkar da dediklerimiz haksız çıkar. Şimdiden bu cihaza böyle eski jenerasyon muamelesi yapıldığını görmek açıkcası bir kullanıcı olarak hayal kırıklığı yaratan bir unsur. Cihazı iPhone 4 ile 4S arasındaki yaptıkları uçurum politikası içine soktuklarını düşündürtüyor.

6s in 2 gb ram ile geldiği gün apple 6'nın ipini çekti zaten. Kasa aynı ama donanım olarak 6s açık ara fark attı. 5s'ten 6'ya geçiş sürecinde sadece ekran ön plandaydı. 6s'te donanıma bastılar. Şimdi yine aynısı olacak. 7s'te 7'ye göre ciddi anlamda iyi olacak. OLED ekran garanti. Ve işin acı tarafı hala insanlar iphone 6 ya 2000-2250 gibi rakamlar ödeyip 16GB'lığını alıyorlar. Bir çok elektronik market satışını yapıyor.

• NightMode son hüncellemeden sonra efsane olmuş. Şiddetle tavsiye ederim...

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU***

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlicanNalbat -- 23 Aralık 2016; 22:13:23 >

• Xmod uyumlu hale geldimi, varmı yükleyen?
    1 sene önce 1800'e sıfır almıştım ama bir sene sonra da bu kadar çabuk eskimesini görmek üzücü. Halbuki bu donanım ios sistemi için gayet yeterli. Şeytan diyor ki geç Android'e en azından adamlar az güncelleme verecek ama cihazı yavaşlatmaya çalışmayacak. Sırf bir umut bekliyorum hayırlısı artık. Zaten Nokia yeni cihazları bir çıkarsın ülkeye gelirse iPhone'u anında bırakacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkgamer_gs -- 23 Aralık 2016; 22:20:48 >
  • Sabah güncelledim hem telefonu hem tableti nasıl görmedim ya :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • tam sürümü çıktımı yoksa hala daha betada mı?
  • quote:

1 sene önce 1800'e sıfır almıştım ama bir sene sonra da bu kadar çabuk eskimesini görmek üzücü. Halbuki bu donanım ios sistemi için gayet yeterli. Şeytan diyor ki geç Android'e en azından adamlar az güncelleme verecek ama cihazı yavaşlatmaya çalışmayacak. Sırf bir umut bekliyorum hayırlısı artık. Zaten Nokia yeni cihazları bir çıkarsın ülkeye gelirse iPhone'u anında bırakacağım.

Valla androide bugune kadar 1tl ödemedim. Ama kullandım. Ve böyle rezil bir işletim sistemi de görmedim. İsterse en baba cihazda gelsin android pişmanlıktır. Şuan 5s in bile çatır çatır satıldığını düşünecek olursak 2gb lik bir iphone modeli ve üstü yani 6s ve üstü seni fazlasıyla memnun edecektir. Bence attan iniğ eşşeğe binme derim.

• 
Sayfa: önceki 403404405406407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.