Şimdi Ara

Uluslararası lojistik.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uluslararası lojistik bölümünü kazanan bölümde okuyan yada mezun olan war mı?????

• hiç akrabası okuyan yada mezun olandamı yok ?
  • Ben bu sene kazandım..Mugla dalaman myo uluslararası lojistik..
  • Yabancı dilin çok önemli olduğunu bildiğim bir bölüm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: rebel07

Ben bu sene kazandım..Mugla dalaman myo uluslararası lojistik..

kac puanla yerleştin oraya bende uluslararası lojistik bolumune yerleştim ama istanbul da eet bide yabancı dilin cok onemlı oldugu bir bölüm..
  • Ben meslek lisesi cıkıslıydım diploma notuyla gecis yaptım.. 66 puan civarında yerlestim.. Son olarak 61 le kapatmıs..
  • quote:

Ben meslek lisesi cıkıslıydım diploma notuyla gecis yaptım.. 66 puan civarında yerlestim.. Son olarak 61 le kapatmıs..

hmm peki o bölümden mezun olan birisi acaba ne kadar civarı maaş alır iş bulması kolaymıdır ingilizce ve pc kullanmayı bilen birisi?
  • Dedigim gibi bende bu sene gidicem..Tamamen işin icinde olmadan bilemem ama benim duyumlarıma gore iş imkanı cok olan bi bolum sanırım işsiz kalınmaz bu bolumden..Turkıyedede zaten konumu itibariyle ihtiyac duyulucak bi meslek..Ayrıca pek bu bolumdende yok Turkıyede bazı ozel unıversıtelerde var sadece.

Maaş konusunda bi bilgim yok tam anlamıyla..

Daha tecrubelı mezun olmus veya okuyan arkadaslar olursa sanırım bıze daha cok yardımcı olabilir =)
  • quote:

Dedigim gibi bende bu sene gidicem..Tamamen işin icinde olmadan bilemem ama benim duyumlarıma gore iş imkanı cok olan bi bolum sanırım işsiz kalınmaz bu bolumden..Turkıyedede zaten konumu itibariyle ihtiyac duyulucak bi meslek..Ayrıca pek bu bolumdende yok Turkıyede bazı ozel unıversıtelerde var sadece.

Maaş konusunda bi bilgim yok tam anlamıyla..

Daha tecrubelı mezun olmus veya okuyan arkadaslar olursa sanırım bıze daha cok yardımcı olabilir =)

eet aslında benm amacımda mezun olan ve çalışan arkadaşlar dan bilgi almakdı ama dediğin gini bölüm az olunca bu bolum mezunlarınıda bulmak cok zor oluyo .. bence işsiz kalınmaz bu bolumden ama çalışma kosulları ve çalışma ortamı nasıl maaş nasıl onları merak ediyorum..bide ne olarak işe başlıyoruz.. yöneticimi? vs. ...

• dalamanda okuyan arkadaşım var... kaldı bu sene
  • Sanırım aynı sınıfta okuyucaz o zaman bu sene onla :D
    Gerci ben hazırlık okumak istiyorum..Zorunlu degil diye biliyorum ama istege baglıdır herhalde..Gerekli :D
  • dewlette hazırlık yokkı arkadaşım ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.