Şimdi Ara

ultraslanın açıklaması ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

ultraslan'a önem verip konusunu açmak hata. tüm açıklamaları komedi metni olan bir grup. okuyun okuyun gülün. ama gülün sadece

bir 12 numara değiller ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

ultraslanın açıklaması ?

Evet, fotoğrafta da net bir şekilde görüldüğü üzere yumruktan ziyade bir makas hareketi söz konusu.

http://cdn1.haberdar.com/haberler/4875122/fenerbahce-li-yonetici-mahmut-uslu-ya-tokat-atan-jerfi-tarik-firatli-kimdir-galatasaray-kongre-uyesi-jerfi-tarik-firatli-kimdir_normal_4875122.jpg

Evet ne de güzel makas alıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Uchiha-İtachi

quote:

Orijinalden alıntı: Father Torque

ultraslanın açıklaması ?

Evet, fotoğrafta da net bir şekilde görüldüğü üzere yumruktan ziyade bir makas hareketi söz konusu.

http://cdn1.haberdar.com/haberler/4875122/fenerbahce-li-yonetici-mahmut-uslu-ya-tokat-atan-jerfi-tarik-firatli-kimdir-galatasaray-kongre-uyesi-jerfi-tarik-firatli-kimdir_normal_4875122.jpg

Evet ne de güzel makas alıyor.

Diyosun ki o açıdan eli kapatmasına rağmen parmaklarının aldığı şekli görebiliyorum. Dostum bir harikasın!

• Hareket içeren, seviyenin yerlerde olduğu ve terbiyesizliğin sınırını aşan iki satır cümle yazmışlar, adına da "açıklama" demişler. Bunların yaptığını en fanatik GS taraftarı yapmaz. Neyse kendileri çok kaale alınacak bir taraftar grubu olmadığı gibi, onların yazdıklarını haber olarak niteleyip burada konu açmakla hata etmişsiniz. Bırakın kendi senaryolarına devam etsinler.
  • Dondurmam gaymak

• Sazanlar atlamış yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • makas almayı da çok normal bir şey gibi anlatması da bir tuhaf.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk başta yumruk sanmıştım ama cidden başka açıdan da fotoğraflar gelince yumruk olmadığı çok açık. Irkçılık olayında da benzer şeyler olmuştu, başta muzu Eboue'ye uzatmadı demişlerdi ama başka açıdan tribün videosu gelince herşey net ortaya çıkmıştı. Etrafta kamera vs. olabileceğini kestiremiyorlar sanırım FB'li yöneticiler.
  • Bildiğiniz üzere Galatasaray seksi bir kulüptür.
  • Makas alması da doğru değil tabi, ama ap açık şekilde yumruk olmaduğı belli olan bişeyi de yumruk attı diye yaygara çıkartmaya çalışmak olmaz :) olmamalı :)
  • Ya sen kimsin makas alıyosun lan demezler mi adama
  • Biz de alırız.Ama başka yerlerinden.
  • ultraslan'în lise kolu falan mı yaptı bu açıklamayı?
  • inşaat makasıdır belkide :)
    şaka bi yana el öptürmüş gibi duruyor resimde..
  • quote:

Orijinalden alıntı: draguh

Biz de alırız.Ama başka yerlerinden.

ince
  • yumruk atıldıysa bunun hukuki prosedürü bellidir. karakolda şikayetçi olursun darp raporu alırsın gider süreci beklersin.
    ama sen darp raporu alma. aldım diye yalan söyle (açıkla da görelim raporunu) sonra bana vurdular de.

""arkadan"" görüntülerde yumruk diye görülüyor olabilir ama görüntü arkadan olduğundan ne el düzgün görünüyor ne de parmaklar. oysa yandan ve karşıdan olan görüntülerde parmaklar makas alır gibi.
    ha makas niye alsın derseniz ne bileyim ben ama netice olarak salonda mevcut kamera görüntüleriyle çok daha açık görüntülere ulaşılabilir o zaman da hepimiz görürüz neyin ne olduğunu.

merak etmeyin kulübümüz elindeki güvenlik kameraları görüntülerini sizin geçen sene muz sallama şenliklerinizdeki gibi emniyetten ve kamu oyundan kaçırmaz ve onları sonrasında montajlayarak medyaya servis etmez.

• göreceğiz bakalım videoları.

• biz her sene şampiyon oluyorduk baskette voleybolda kürekte boksta atletizmde ve bir çok dalda.. bunlar kadar sevindirik olmamıştık..gerçi onlarda haklı ayda yılda bir oluyorlar..
  • Ahlak bekçileri şuan ki maçta

Polise '' en büyük o cocugu '' sizsiniz dedi bakalım neler olacak

hoş onlar yapınca normal hareket olur bunlar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.