Şimdi Ara

[Ultra Mini Efsane Bitti] Godzilla daha büyük bir hınçla dönecektir. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
22
Favori
64.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
183 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kral seni özlemiştim, cuma yağacak gibi ama asıl kar pazar yurda giriş yapıyor diye görünüyor. Sen ne dersin kral

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peekay -- 11 Ocak 2021; 15:35:11 >
  • Özledik be nallart. Hadi inşallah bu sefer olacak
  • JOHNWICK8 J kullanıcısına yanıt
    Bu gram etkilemez kar yağışını dostum, hurafe gibi bir şey bu dediğin yıllardır da herkesin ağzına dolanmış her yer beton oldu, o yüzden kar yağsa da etkisi olmuyor deniliyor. O zaman Newyork’ta hiç yerlerin tutmaması lazım, İstanbul’un 100 katı gökdelen var.
  • En son sağlam kar 2017 Ocak’ta yağdı. Genelde 3-4 yılda bir sağlam kar görüyoruz, bu sefer olacak inanıyoruz, kara gömülelim, godzillalar üzerimizde dolansın.
  • @nallart Hocam tam olarak hangi gün başlayıp hangi gün bitecek? Güncel verileri paylaşabilir misiniz?

• Peekay kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: bertan1907

@nallart Hocam tam olarak hangi gün başlayıp hangi gün bitecek? Güncel verileri paylaşabilir misiniz?

DEĞERLI KARDEŞİM. SISTEM 2 TOKATLI GÖZÜKÜYOR. ÖNCE PERŞEMBE CUMA HAFİF BİR TOKATLAYACAK. ASIL TOKATLAMA CUMARTESİDEN SONRA BAŞLAMASI BEKLENİYOR. ŞU AN HALA BAZI BELIRSIZLIKLER VAR. 2 GÜNE BELLİ OLUR. BURADA PAYLAŞIRIM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nallart N kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam bende arastırdıgım kadarıyla persemce cuma karla karışık cumartesi pazar etkili kar yagısı olacagınj gördüm. Yeni verilierinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bertan1907 -- 11 Ocak 2021; 16:35:50 >

Eskiden bişey oluyordu iki sistem birleşiyordu cuma cumartesi de yağsa ne güzel oldurdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Perturbator

Eskiden bişey oluyordu iki sistem birleşiyordu cuma cumartesi de yağsa ne güzel oldurdu.

Hocam yağabilir
    Henüz tam belli değil

• Evet son verilere göre alçaklar 10 15 cm yükseklerde 15 50 cm. 3 5 cm artısı eksisi olur maruz görün. Önümüzdeki günlerde İstanbul genelinde önce yağmur fırtınası sonra karla karşık yağış ve sonrası uzun bir aradan sonra saf KAR alacağız. Herkes tatmin olacak. Yalnız haftasonu sokağa çıkma yasağı var herkes balkondan izleyecek 😜

Hayırlı uğurlu olsun İstanbul halkına. Çol çocuğu toplayın cam kenarından izleyin.

• Hep havagazı aygaz.....

• Cuma günü karla karışık yağmur görünüyor, ertesi gün parçalı bulutlu, pazar ve pazartesi yağmurlu. Salı günü güneş gözüküyor. Yeni yılın kestanesi olacak. 

• Godzilla kaldırdı geliyoooorrrr

• FatihTSFC kullanıcısına yanıt
    bari nerden baktigini da yazsan. umarim telefon ya da google weather degildir sndjfjjfjf ozellikle mgm hic degildir ins dndjjf

Hocam ben hatırlıyorum 5 sene öncesinde GODZİLLA yarın vuracak demiştiniz Isparta’daydım harbi o gün GODZİLLA gelmişti.

Ben şuan Antalya’dayım GODZILLANIN FELAKET ÇIĞLIĞININ ÜRPERTİSİNİ hisseder miyiz buradan?

• quote:

Orijinalden alıntı: JOHNWICK8

bari nerden baktigini da yazsan. umarim telefon ya da google weather degildir sndjfjjfjf ozellikle mgm hic degildir ins dndjjf
    KONUYU OKURSANIZ CEVABINIZI ALACAKSINIZ AHLAKSIZ BİR FİLM KARAKTERİNİN NICKINI ALAN DEĞERLİ SAYGIDEĞER KARDESIM

• DEĞERLI KARDEŞLERIM. ŞU AN GFS GÜNCELLEMESİNİ BEKLİYORUZ. AMA AŞIRI YOĞUNLUKTAN SİSTEMLER ERROR VERMIS DURUMDA. YENİ EFSANEMIZI KALDIRAMIYOR SİTELER. ALLAHINI SEVEN ÇIKSIN SİTEDEN

• Özledik be valla özledik. 2017 Ocak ayındaki yağış gibi bir yağış olsa nefis olurdu.  

• quote:

Orijinalden alıntı: Can-KSK

Özledik be valla özledik. 2017 Ocak ayındaki yağış gibi bir yağış olsa nefis olurdu.  

INŞALLAH OLACAK. KRİTİK GUNCELLEMELERDEYIZ

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.