Şimdi Ara

Ultima Online: Kingdom Reborn (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
130
Cevap
0
Favori
37.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uo çok özel bi oyundur belirli bir kesin için. ancak ss lerden gördüğüm kadarıyla eski halinden falza bir artı göremiyoruz. neden daha büyük bi artı bekliyorsun diye sorarsanız bence warcraft serisindeki gibi olmalıydı bu yeni yüz girişimi. strateji tarzında oynadıgım warcraft serisini 3 boyutlu olarak, asıl bir karakterle oynamak benim için gercekten muhteşem bir deneyim olmuştu.
  • duyduğuma göre adamın altında kaykay varmışçasına yürümesinin açıklaması.
    "aslında altında ethereal binek varmış ama daha eklenmediği için öyle gözükmüş videolarda." şeklindeymiş.
    ne kadar doğrudur bilemem.
  • hala oynanan bır oyunun yenı halı muhteşem olacaktır,
    sabırsızlıkla bekliyoruz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Uhur

duyduğuma göre adamın altında kaykay varmışçasına yürümesinin açıklaması.
    "aslında altında ethereal binek varmış ama daha eklenmediği için öyle gözükmüş videolarda." şeklindeymiş.
    ne kadar doğrudur bilemem.

Görünenler sadece video amaçlıdır.Yani üstünde değişiklik yapılabilir yaparlarda.
  • Farkındaysanız Türkiye deki ultima online serverlarında artık 100 kişiyi geçmiyor online sayısı. Eskiden hatırlayanlar bilir sınırlı oyuncu alınırdı 350 kişi. Ve oyuna girmek için uğraşırdık.

Bu eklenti umarım can getirir yeniden.
  • Ölmüş birşeye can getirilmesi mümkün değil.Yani yeni oyuncu çekemezler.Eskilerden belki bi kaç kişi başlayabilir ama....
  • Niye yeni player çekemsinler.Dergiler siteler bunu reklamını çok överek yapacaktır iyi olursa ve yeni player çeker.Ki zaten dünyada mmorpg oynayanların çoğu uodan gitmedir,onları tekrar çekebilir.Birde artık kamera açısı değişmicekiş o belli.Eee grafiklerde bir yenilenme geçirmeliydi yani.Belki actıonbar bayaa yeni bişey uo için ama olsun oda pvpde önemli ve kullanışlı bir olay.Alişmışlar için bence makro pvpyide kaldırmazlar.
  • Şahsi fikrim: eski müptelalarındandım,sevgilimden ayrılmanın sebebi serverların kapanması ve yeni nesil mmorpglerin grafik tasarımlarının daha gelişmiş olması. Bence UO nun WOW'la kapışması şart yenilir yener diye bir şey söz konusu edilirmi bilmiyorum ama UO da bulduğum heyecanın yanında grafik de lazım artık. Bu düşünce bence çoğu UOyu bırakıpda başka oyunlara dağılanlar için geçerlidir sanırım.

UO'nun dirilmesine yardımcı olucak en önemli etken bence sağlam bir grafik motoruna sahip olması gerektiğidir.Hali hazırda hiç bir oyun daha UO daki senaryoyu geçebilmiş değildir.
  • Hadi çıkarsalarda oynasak :D
  • İlk gözağrım estetik yaptırıp geri gelmiş :D süper olacak süper
  • Ultima Online : Kingdom Reborn CB ye geçti.

Merhaba,
    UO: Kingdom Reborn için beta testerlar alınmaya başlandı:http://www.uoherald.com/beta/

Birkaç uyarı:

-> Kabul edilirseniz size iki paket halinde 1.2 GB'lik dosya indirmenize izin verilecek.
    -> Ayrıca kesinlikle herhangi bir Screenshot yayınlamanız yasak. Amerika'da yorum yapmanız da yasak, ancak ülkelerdeki yasa farkından dolayı bu durum Türkiye için geçerli değil. Screenshotlardan sakının ama.

U-s den alıntıdır.
  • pc biraz kasıcak ama indirmeye deger heralde
  • arkadaşlar ben oyunu indirdim. fakat orjinal üyelik istiyor sanırım. benim UO ya ve EA games e üyeliğim var fakat yinede girmiyor. acaba oyuna giren varmı...? çok sabırsızlanıyorum.. ve nasıl girdiyseniz lütfen PM
  • aldıgım bır duyuma gore beta da cantalarımız ve vendorlarımızın cantaları slotluymus
    fınal surumunde degıstırılme olasılıgı varmıs
  • anladığım kadarı ile kimse oyunu oynamaya teşebbüs etmiyor..beklicez artık....
    bencede slot olayını değiştirsinler.. knigth online vb. oyunlara benzemesin.. aslında alt kısımdaki numaralandırılmış bölümüde kaldırsalar iyi olur. serbest bir şekilde istediğimiz yeteneği herhangi bir tuş atama iyi olur eskisi gibi .. kullanışlı oluyor çünkü... youtube deki görüntüler çok mükemmel bence...
  • http://forum.donanimhaber.com/m_14646021/tm.htm

BUYRUN UO KR HAKKINDA YORUMLAR
  • atın ustunde falan ne biliim binekleri gosteren bi ss de olsaydı keşke :)
  • dun 2 gb ı askın setup ını ındırdım download sırasında zarar gormus setup bosa gıttı bırdaha zaman harcıyacagımı sanmıyorum tekrar ındırmek ıcın ama ındırıp deneyenler olacaktır yorumlarını eksık etmesınler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi einhander -- 7 Haziran 2007; 1:08:48 >
  • arkadaşlar oyunu kurmayı başardım ama şifrem yok nolur biriniz şifre versin bi deniyim nasılmış cok merak ediyorummm :(:(:(:( üye oldum ama aktivasyon cok geç geliyoo....
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.