Şimdi Ara

Ultima Online: Kingdom Reborn (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
37.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: maxSEPHIROTH

oldukca guzel ve umut vaad edıcı

belkı de son yıllarda dıbe vuran ultıma sunucuları ve oyuncu sevıyesını dusunursek

soyle ph vb. seylerle dengelerı bozulmamıs gecmıstekı uo sunucularının tadında

Runuo 2.0 destegıyle Anatolia sunucusunu tekrar aktive edebiliriz.

max anatolia paralıya geçmedi mi ? hatırlamazsın belki beni biraz lamerdim ama mix olduğu zamanalrı hatırlarım anatolia nın. paralı diilse oynarız tabiki! anatolia kaliteli bir sharddır(reklamnı da yapalım)
  • quote:

Orjinalden alıntı: kaganreal

quote:

Orjinalden alıntı: maxSEPHIROTH

oldukca guzel ve umut vaad edıcı

belkı de son yıllarda dıbe vuran ultıma sunucuları ve oyuncu sevıyesını dusunursek

soyle ph vb. seylerle dengelerı bozulmamıs gecmıstekı uo sunucularının tadında

Runuo 2.0 destegıyle Anatolia sunucusunu tekrar aktive edebiliriz.

max anatolia paralıya geçmedi mi ? hatırlamazsın belki beni biraz lamerdim ama mix olduğu zamanalrı hatırlarım anatolia nın. paralı diilse oynarız tabiki! anatolia kaliteli bir sharddır(reklamnı da yapalım)

Ya konuyu başlığından öyle bi saptırıyorsunuzki.Yani şu attığınız mesajla Kingdom Reborn'nün ne alakası var.Sırf mesaj atmış olmak için mesaj atıyorsunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dave Blake -- 14 Haziran 2007; 19:04:34 >

• 2.2 gb lık ındırmem bosa gıttı. bır turlu yuklemıyor. bazı dosyalar zarar gormus dıyor.arkadaslar varmıdır bunun bır cozumu ? wow'a basladım sarmadı, sılkroad desen oda sarmadı.ben cok ozledım uo'yu
  • arkadaslar varmıdır bu konuda bana yardımcı olucak ? saglam yukleyıpte dosyayı bana karsı odemelı kargo ıle gonderebılcek varmı ?
  • Teşekkürler
  • Oyun ne zaman geliyor ? tam tarih olarak
  • quote:

Orjinalden alıntı: HequeL

Teşekkürler

• Allah Kahretsin ya indirdim oyunu data9.cab dosyasi bozuk istanbulda olan varsa baana cdye cekebilirmi ben gelirim pls ya ?
  • UltimaOnline gibisi varmı beaaa onun yerini hiç birşey tutmuyor gercekten.

En büyük rakibi bence şuan grafik olarakda pek benzemesede WOW var, gerisi yarışamaz bile...

Ömür Geçer Özlem Bitmez
    Ömür Geçer Sevda Bitmez
    Ömür Geçer Ben Özlem Ve Sevda İle Giderim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mobman -- 12 Temmuz 2007; 14:58:06 >
  • Beyler bu ultimaonline da bir server oluşturmak istiyorum başardıkda fakat uogateway Public Serverlist goruntuleme işlemini nasıl gerçekleştirebiliriz.

İyi çalışmalar.
  • yaw kardeşim şu türk genci bi ağız tadıyla uo oynuyamadı. Char kasarsın, arkadaşlıklar kurarsın shard kapanır, ya da para isterler. Hadi parasını verdin ama çoğunluk serveri terkedince, tadı kaçıyo. Bize böle Counter-strike gibi çabuk tüketilebilen oyunlar lazım, ya da yurtdışı serverlarda MMPORG oynuycan yıllarca güven içinde
  • Ultima tekrar dirilemez çünkü buradaki kimse OSI de oynamaz.Tüm dünyada da bu böyle kimse orjinal serverlarda oynamıyor artık oynayanlar bile sadece bu oyun ve oyundaki arkadaşlarının anısına ücretini ödüyor başka oyunlar oynuyor.KR yi Free Serverlarda oynama şansımız olursa da Türkiye'de bu saatten sonra zevkli olmaz.Tabi bende oynamak isterim gerçekten büyük ve iyi bir serverda ama imkansız.Edit lag player azlığı KO SR gibi komik oyunlar bitirdiler UO yu..
  • uo bitmedi, yawas yawas kr icin de serverler acılıyor 1 2 tane buldum nette, bence geri donusun ilk ayak sesleri bunlar.
  • 10 senelik oyun tekrar toparlanması mümkün değil..Keşke toparlanabilse ama olmaz bu saatten sonra ayrıca çok az Türk oyuncusu PowerPlay den vazgeçeceği için hiçbişey bizi engellemez biz yine Editimizi yaparız 20 kişilik serverlarda fink atarız..
  • hesapladım gerçekten 10 sene
  • akşama yükleyip rus serverına giriyorum arkadaşlar.
    deneyimlerimi aktarmaya çalışıcam.
  • Arkadaşlar henüz bu yükseltme ile ilgili free serverlar yokmu veya önceki ultima için kullandığımız uo gateway benzeri server list olan birşey?
  • Zannetmiyorum!Çünkü EA bunun kaymağını yemek isteyecek!Ve son derecede haklılar....
  • ben girdim abyss die free rus serverı. oyun bi garip olmuş eski oynanış gitmiş bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 13 Eylül 2007; 2:22:15 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.