Şimdi Ara

Ultima Online Başlangıç Rehberi[Değiştirildi][Linkler Calısıyor!] (03/05/2009) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
2
Favori
35.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eyw SaoLasın.2 Saat Sora BaşLıcam Oynamaya :)
    Düb AoS Çektim HataLı Çıktı DeLirdim.Başka 1 Yerdee Aos Yok
    BakaLım Bu Nası OLcak.ELine KoLun SağLık Biraderim...
  • Önemli değil yardım etmek görevimiz
  • güzel çalışma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erws -- 4 Nisan 2009; 16:20:11 >
  • Çok işime yaradı eline sağlık...
  • erws lütfen server tanıtımını tek bir başlık altında yap. Tecrübeli oyuncu istiyorsanız her konuya reklam yapmayın şahsen ben serverinizda oynamama rağmen bu forumdan edindiğim izlenimle serverinizin pek kaliteli olduğunu düşünmüyorum...

Ayrıca OConnC ;

Teşekkür ederim
  • Şimdi bu oyunu indiriyoz bu oyun paralı m? bu oyun
  • Oyunun Orjinal serveri paralı ama orjinal serverinde oynuyan çok az Türk var Türkler Free serverlerda takılıyor genellikle. Bölümü incelersen free server tanıtımlarını görebilirsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: Danilo Thann

enfocer yukarıda linki verdim

jasmindemir bu oyunun hem ücretli hemde free serverleri var Türklerin %99.99 u Free serverlerde takılıyor
    server konusuna gelincewww.ultima-strike.com a girersen server reklamlarını görürsün

yeni başlayanlara önerebilceğin server varmı
  • söyleyebilcek varmıııııııı
  • quote:

jasmindemir bu oyunun hem ücretli hemde free serverleri var Türklerin %99.99 u Free serverlerde takılıyor
    server konusuna gelincewww.ultima-strike.com a girersen server reklamlarını görürsün

bi sorum olcak yeni başlayanlar hangi serverdan başlasın linki verirmisin
  • Bu oyun GüzeLmi Başlıyacamda
  • quote:

Orjinalden alıntı: GhostRiderfb

quote:

bi sorum olcak yeni başlayanlar hangi serverdan başlasın linki verirmisin

Ultima online serverleri levelli oyunların serverlerina benzemez gir başla birine sana kesin birşey öneremem reklam yapmak olur

@pastman
    Oyun güzel olmasa burda olmazdık

• Linkler Güncel.
  • üye olamadım ya bi yardımcı olun lütfen
  • İlk Olarak Rehber İçin Teşekkürler.
    Çoğu Şeyi Anlamasamda Zamanla Öğreneceğimden Eminim.
    İlk Olarak Bir Serverda Başlamak İçin Bişeyler iDeğiştirmem Lazımmı Dosyalardan?
    KayıpDiyarlar'da oynamak istiyorum ama dosyalar bölümünde Razor adlı bir dosya var onu indirdim,altta bir tane dha vardı onuda indirdim.
    UO Auto Patch diye bir program açık sanırım Client Patch Yüklüyor.
  • Qcu öncelikle Ultimada iki emülatör var. Bunlardan biri Sphere diğeri RunUo. Eğer Sphere serverlerde oynamak istiyorsan (Benim gibi ) her server için client indirmen gerekli.(ort. 15 mb) RunUo oynuyacaksan ki yanlışım yoksa Kayıp Diyarlar RunUo serveriydi. Ekstra cliente gerek yok mevcut clientle bağlanabilirsin. Her emülatöründe avantajları ve dez avantajları var.
  • pm bakarmısın?
  • hocam indirdim çift tıklıyorum ama hiç birşey olmuyor yönetici olarak açta dedim vista ultimate kullanıyorum acaba vistada setup olmuyor mu ?
  • Sorunu tam anlamadım setup mu çalışmıyor diyorsun?
  • cok iyi bi çalışma tebrikler...
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.