Şimdi Ara

ULSE Z5 Hoparlör Standı (Loigtech Z5500 Hoparlör ayağı) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
8
Favori
28.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FAKAZLI

bu aksam arkadastan urunlerımı almaya gıttım.

tahmınımden cok cok daha guzel ve basarılı cıktı ayaklar.. yanı 5500'unuz varsa olay budur..

forum aracılıgıyla da bırkez daha tesekkur ederım..

güle güle kullanın
  • takip
  • PM.
  • Pm..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha uygun fiyata yok mu yaw
  • Takip .Alınacaklar Listesine ekledim !
  • takip
  • msjım bulunsun :D
  • Mrb sahibinden üzerinden yazdım burdanda yazayım.. Boş zamanım bu ara çok gelip alabilme imkanim varsa s4 modelini almak istiyorum.. Cebinizi arıycam ama henüz erken saatler rahatsız etmek istemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaki83 -- 28 Şubat 2013; 9:35:12 >
  • Satıcıyla görüştüm bi süre üretim olmayacakmış. Elinde 2. el olupta satmayı düşünen var mıdır ?
  • mrb arklar, benim 2 adet s1 yada s4 e ihtiyacm var, elinde olupta satmak isteyen olursa talibim, ist da oturuyorum

• benimde ayaklara ihtiyacım var. satmayı düşünen olursa iletişime geçerse memnun olurum. satan yapan arkadaş da tekrar satışa başlarsa benide alacaklara yazsın. teşekkürler.
  • explat E kullanıcısına yanıt
    merhaba hocam Sipariş Kodu S4 sahibinden de gözükmüyor tekrar ilanı koyarsanız alalım ve yeriniz nerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: seko3455

merhaba hocam Sipariş Kodu S4 sahibinden de gözükmüyor tekrar ilanı koyarsanız alalım ve yeriniz nerde

arkadaş şu anda satmıyor kardeş.
  • z5500 ve z906 icin ayaklara ihtiyacim var :D
  • satış devam ediyor mu?
  • Ulaşmak mümkün değil cep telefonuna da ulaşılmıyor. Kadıköy deyim zaten yerini bilsem gideceğim de ulaşamadım bir türlü ...
  • arkadaşa ulaşabilen varmı ?
  • Slm hala satış devam ediyormu acaba irtibat a geçersek almayı düşünüyorum. 507 465 23 26

• Merhaba Donanim haber forum uyeleri
    Ulse design firmasi olarak yeniden stand satislarimiz bulunmaktadir. Urunlerimizi e ticaret sitelerinden dilerseniz satin alabilirsiniz

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.