Şimdi Ara

ULSE Z5 Hoparlör Standı (Loigtech Z5500 Hoparlör ayağı) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
8
Favori
28.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S1 kodlu kampanyalı z5500 ayaklık üründen 1 adet (4 ayaklı paket) sipariş edildi. şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heavy86 -- 22 Aralık 2011; 14:21:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: heavy86

S1 kodlu kampanyalı z5500 ayaklık üründen 1 adet (4 ayaklı paket) sipariş edildi. şimdiden teşekkürler.

ürünleriniz gönderildi güle güle kullanın
  • Ayaklar hala z5500 için satılıyormu bilen varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirage_7

Ayaklar hala z5500 için satılıyormu bilen varmı ?

satışlarım hala devam etmekde
  • Selam ;

Dostum bu ayakların fiyatı nedir ? Gri seçenekli olanı var mı ? Bu arada ben ataşehirdeyim sana yakınım uğrayabilirim. Ödeme şekli nedir ? Birde bu arkadaşın eklediği model oldukça güzel gibi varmı bu modelden sende ?

ULSE Z5 Hoparlör Standı (Loigtech Z5500 Hoparlör ayağı)
  • quote:

Orijinalden alıntı: explat

quote:

Orijinalden alıntı: heavy86

S1 kodlu kampanyalı z5500 ayaklık üründen 1 adet (4 ayaklı paket) sipariş edildi. şimdiden teşekkürler.

ürünleriniz gönderildi güle güle kullanın

teşekkür ederim , çok memnunum :):)
  • Bende bugün sahibinden.com üzerinden kendisinden ayak satın aldım.Şimdiden teşekkürler.
  • takip
  • kampanya bekliyoruz !!!
  • Birisi bana bir dizayn çizip resimlerini gönderecekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgrozt -- 9 Ocak 2012; 14:51:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgrozt

Birisi bana bir dizayn çizip resimlerini gönderecekti

haklısınz işlerin yoğunluğundan tasarlayamadım en kısa zamanda bişeyler göndereceğim size
  • hocam sürekli olarak takip edıyorum senden başka da satan yok sanıyorum en azından ben görmedim şimdiye kadar forumda...Öncelikle hayırlı satışlar dilerim sana...Ses sistemi ses kartı diğer ihtiyaçlar derken ancak ayaklara sıra geldi yakın tarihte bir alışverişimiz olacak inş...
  • quote:

Orijinalden alıntı: BYRM81

hocam sürekli olarak takip edıyorum senden başka da satan yok sanıyorum en azından ben görmedim şimdiye kadar forumda...Öncelikle hayırlı satışlar dilerim sana...Ses sistemi ses kartı diğer ihtiyaçlar derken ancak ayaklara sıra geldi yakın tarihte bir alışverişimiz olacak inş...

evet bu ayakları benden başka yapan yok. Her zaman beklerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: shiptar1992

kampanya bekliyoruz !!!

evet bekliyoruz.........
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

kampanya bekliyoruz !!!

evet bekliyoruz.........

şuaralar kampanya yapma imkanım yok ama sizler için kolaylık olsun die sanal pazardanda ilan açtım

• bi ayaklıklar eksikti onlarıda tamamladık foto işini halledebilirsem yüklicem arkadaşlar sizlerede tavsiye ederim walla streç öle bi sarılmışki bi top
  • quote:

bi ayaklıklar eksikti onlarıda tamamladık foto işini halledebilirsem yüklicem arkadaşlar sizlerede tavsiye ederim walla streç öle bi sarılmışki bi top

güle güle kullanın herhangi bir sorun olursa bana ulaşmanız yeterli fotoğraflarıda bekliyoruz
  • yakın zamanda yüklemeye çalışacam.
  • valla hocam ben de kampanya bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberManS

valla hocam ben de kampanya bekliyorum.

uzun bir süre kampanya olmayacak
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.