Şimdi Ara

Ulker den bomba bomba satin almalar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
215
Cevap
10
Favori
7.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hükümet düşmanları resmen yas tutmuşlar.
    Hep söylüyorum, bu ülkeye düşman gise bunlar hükümet zarar görüyor eyoooo diye halay çekerek karşılarlar. Ne milli olmak ne de vatandaş olmakla ilgili en ufak alakaları yok.
    Ekonomi berbat, sürünüyoruz ühühühü, kriz gelemedi yahu ühühühü

• Hayırlı olsun. Başarılı olurlarsa ülkeye iyi döviz getirirler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hllsprdwm
  • TORKU ALIN KARDESIM NETICEDE KOOPERATIF.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnum44

Sağol kardeş sayende az önce gurur duydum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ac ken sen sen degilsin al bi sinikirs ye. nasil almislar genelde bu sirketler yüzde 90 halka açık olur.

• M&M eminem şekeri değil miydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudolfin

Ulker den bomba bomba satin almalar

eti alsaydı sevınırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: memcho

TORKU ALIN KARDESIM NETICEDE KOOPERATIF.

piyasada ne varsa çakmasını yapmışlar. ülker eti varken alınmaz.

süt ürünlerin den peyniri aldım güzeldi.

artı halka açık her şirket bir nevi kooperatif

• yarin cikiyoruz bi bakiyoruz, marketlerde MM bonibonla ayni para

• quote:

Orijinalden alıntı: ВAВA

Torku forever. Glikoz-Fruktoz şurubuna hayır.

Ben de Torku bisküvitlerini alıyorum.Ama gofretlerinde şurup var.Sadece şurup değil gıda da sıkıntı bir de palm yağ var.her haltın içinde var. bir de bitkisel yağ deyip geçiştiren firmalar var.ne yağı yazmamış. en iyisi hepsini hayattan silmek ama yapamıyorsun bunlarla büyüdük.bir eksiklik hissediyorsun. Şurupçular sırf şeker kullandıklarını farklı fiyatla satsa ona da razıyım
  • quote:

Orijinalden alıntı: yec44

quote:

ülker eti tamamen glikozlu aburcuburlarla kaliteyi çok düşürdü.
    benim için çöp sınıfındalar.artık içindekilere bakıp tek bir ürün bile almıyorum bu firmalardan.
    torku yeni İN benim için.şekerle yapılmış ürünle gdolu şekerle yapılmış ürün arasında sağlıksız olmasını geçtim lezzet olarak çok fark var.bunu gençler malesef bilmiyor bile.herkese alacaksa şekerle yapılmış ürünleri öneririm.

glikoz,fruktoz şurubu,mısır nişastası(şurubu) yazıyorsa almadan pas geçin.elinizde ne kadar az ürün kaldığına şaşacaksınız.çikolatalar dışında ülkerde kalmadı sanırım.ülker 9kat gofretleri de glikozlayarak batması gereken kapitalist firmalarda üst sıralarda benim için.bedduam üzerlerinde olsun

• Türkiyeye jelly bean gelmeli , ülker bu işe de bi el atsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

quote:

quote:

benim için çöp sınıfındalar.artık içindekilere bakıp tek bir ürün bile almıyorum bu firmalardan.
    torku yeni İN benim için.şekerle yapılmış ürünle gdolu şekerle yapılmış ürün arasında sağlıksız olmasını geçtim lezzet olarak çok fark var.bunu gençler malesef bilmiyor bile.herkese alacaksa şekerle yapılmış ürünleri öneririm.

glikoz,fruktoz şurubu,mısır nişastası(şurubu) yazıyorsa almadan pas geçin.elinizde ne kadar az ürün kaldığına şaşacaksınız.çikolatalar dışında ülkerde kalmadı sanırım.ülker 9kat gofretleri de glikozlayarak batması gereken kapitalist firmalarda üst sıralarda benim için.bedduam üzerlerinde olsun

ayda haftada bir yerim. oda orjinalleri olsun. şekerin hepsi zararlı. pancarda mısırda aynı.

• yec44 kullanıcısına yanıt
    şeker tabiiki beyaz zehir ama burada kötünün iyisinden bahsediyoruz artık.durum o seviyeye geldi malesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

bu TÜrk zaferi degil kırım yahudisi ülker ailesinin zaferidir.

Sabri ülker yahudi kökenlidir.

bosuna süper müper demeyin.

Hayır değildir Murat Ülker'i de rahmetli babasını da çok yakından tanırdım Sabri Ülker'in kırımla tek bağlantısı orda doğmuş olmasıydı yahudi de değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Planet Pit

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

bu TÜrk zaferi degil kırım yahudisi ülker ailesinin zaferidir.

Sabri ülker yahudi kökenlidir.

bosuna süper müper demeyin.

Hayır değildir Murat Ülker'i de rahmetli babasını da çok yakından tanırdım Sabri Ülker'in kırımla tek bağlantısı orda doğmuş olmasıydı yahudi de değildi

yav hehe...illa müslüman yapcaksınız adamı. adam yahudiydi. bunların önceki soyisimleri berksonmuydu neydi.

müslümanlığı seçince (seçmek zorunda kalınca) ülker oldular.

konu aslında sabri degil. konu ülker. her büyük firma gibi ülker de yahudilere ait.

bunu inkar etmen birşeyi degistirmez

• quote:

Orijinalden alıntı: _Riven_

quote:

quote:

Aynen ya o 9 kat neydi ne oldu çocukluğumda uğruna neler yaptığım o hobby bile inanılmaz değişmiş.

• Ülker kimyasal bir bombadır ne alırsa alsın berbat edecek

Biz bu filmi çk gördük LJ botları yurtdışından getirirdik Türkler alınca bir koşu çifter çifter aldık sonuc şuan greyderden falan kötü oldu çıktı.

Timberlandla kapşıan marka şuan pazar mallarından geri
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

Ülker kimyasal bir bombadır ne alırsa alsın berbat edecek

Biz bu filmi çk gördük LJ botları yurtdışından getirirdik Türkler alınca bir koşu çifter çifter aldık sonuc şuan greyderden falan kötü oldu çıktı.

Timberlandla kapşıan marka şuan pazar mallarından geri

Lumberjacki de flo aldı mesela ben bilmiyordum aldığını alınca akabinde öğrendim ,ayakkabıyı 2 ay giydim azı burnu kaydı ayayyabının ,istinasız Türklerin her aldığı şeyde kalite düşürmesi ne zaman son bulacak merak ediyorum. sadece içine etmektemi başarılıyız biz.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.