Şimdi Ara

Ulker den bomba bomba satin almalar (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
216
Cevap
10
Favori
7.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • helal olsun darısı öbür türk firmalarına
  • Bugün hükümetle iyi iki yıl sonra hükümetin isteklerine cevap veremezse görürüm onları...Gazetelerde manşet Ülker iflasın eşiğinde...Birkaç ay sonra Ülkere el koyuldu...Bir kaç gün sonra Ülker Hollandalılara satıldı...

Önce şişir sonra patlat...

Eti ve Torku tercihimdir...Bedava olsa alınmaz Ülker...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garcy -- 4 Kasım 2014; 14:59:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steve Jobs

quote:

Orijinalden alıntı: -Psikopat

Mustafa Kemal Atatürk’ün İstanbul Milli Sanayi Birliği’nin Açtığı “Yerli Mallar Sergisi’nde yaptığı konuşmadan:

"Türkler, Türk Malı alınız, Türk Malı kullanınız; Türk parası Türk toprağında kalsın!"

Bunun adi yatirim, onlar da Turk mali oldular ayrica.

Disariya acilmadan nasil gelismeyi planliyorsun senin kafanla

Buradaki ana fikir üretim yapın demek. Yıl olmuş 2014 bizim ülkenin kafa yapısı ne halde görüyoruz.
  • Nerden nereye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Michael Wittmann M kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz tüm sözlerde ve tezinizde haklisiniz. Yahudi olmayinin bu dunyana en zenginler icine girmesi cok zor . Dunyayi yoneten 1800 kusur sirket var diye bir arastirma vardi prof.larin isvecli veya isvicreli proflar olmasi gerek hatirlamiyorum tam olarak hangi ulkeler oldugu.

Daha sonra iyice derine girildiginde bu 1800 kusur firma aslinda 100 kusur firmaya bagla olduklari goruyor. İyice detaya iniyorlar 100 kusur firma aslinda 46 sirkete bagli oldugu gozukuyor 35 e yakini yahudi 11 adet yahudi disi aileler ama onlar evencelis hristiyanlar kuru kafa kurulusundan sizde bunlari biliyorsunuzdur.

Ama hocam Murat ulker ve ailesi yahudi degil en yakin arkadasimin kayinpederiyle yedikleri ictikleri ayri gitmiyorum her sene umreler falan degil yani hicam adam yahudi degil.

• sıkıyorsa gitsinler gelişmiş bir ülkenin bankalarını, telekomünikasyon kuruluşlarını, doğal su kaynaklarını, enerji kaynaklarını almaya çalışsınlar bakalım satıyorlar mı? anca çikolata satarlar bize...ülker cilerin Müslüman Türk değil sabetayist olduğu, bir yandan helal gıda propagandası yaparken diğer yandan alkollü içecek satarak inanç sömürüsü yapması ve amerika dan türkiye ye boru hattı kurup insanları gdo lu mısır ve glikoz şurubuna boğması da ayrı mesleler tabi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz fiyata emenemler hobaaaaaa helal olsun Emine Ülker Tarhan
  • Çok iyi bir haber. Snickers'ın fiyatı yine uygundu ama M&M hem bulunmuyordu hemde bulunan yerlerde küçücük paketi bile 3-4 liraydı. Ucuzlasın yeter ki paketi 1-1.5 liraya satılsın ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fastmustaine

Vaaay çok iyi hem Türk hemde Dindar bir firma Ülker çok sevindim bu habere

bu konuyu yeniden araştırın isterseniz .
  • Ülkerin en güzel bisküvisi ikram fındıklı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • abdullah_macun kullanıcısına yanıt
    Aksini kanıtlayabilir misin?

• Helal olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Planet Pit

quote:

Orijinalden alıntı: Michael Wittmann

bu TÜrk zaferi degil kırım yahudisi ülker ailesinin zaferidir.

Sabri ülker yahudi kökenlidir.

bosuna süper müper demeyin.

Hayır değildir Murat Ülker'i de rahmetli babasını da çok yakından tanırdım Sabri Ülker'in kırımla tek bağlantısı orda doğmuş olmasıydı yahudi de değildi

Çok yakından tanırdım?

• Basacak yine glikozu fruktozu almasalardı keşke ama yabancı ülkelerde boruları ötmez tabi sıkıyosa koysun glikozu fruktozu garibim Türkiyeye gelince bas da bas...
  • quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

quote:

Orijinalden alıntı: Karıncayiyen Yiyen Adam

Bir firmanın ne başarısına sevinirim nede iflasına sevinirim.
    Sanki bizim için çalışıyorlar. Ha yabancı firmanın ürününü yemişiz, ha yerli firmanın ürününü yemişiz, ne geçecek elimize? Yine firma sahipleri zengin olacak.

Yerli mali, yurdun malidir.

Bu yurttan ne hayır gördü bu millet? Elin suriyelisi 3 kuruşa kaçak çalışıyor, bizim vatandaş işsiz kalıyor. Bize yapılmayan yardımı, ayrıcalıkları onlara yapıyorlar.
    Yurtta batsın yurdun malıda batsın. İyiki kurtulcam şu saçma ülkeden.
  • glikoz şurubu var diyosunuz ama yerken zevkten 4 köşe olduğunuz snickers,m&m,marstada glikoz şurubu var
  • Alsınlar iyi içine etmesinler de ürünlerin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

quote:

Orijinalden alıntı: fastmustaine

Vaaay çok iyi hem Türk hemde Dindar bir firma Ülker çok sevindim bu habere

dindar firma nasıl oluyor onu anlamıyorum

Hükümet yalakası oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: HünkarBeğendi

sıkıyorsa gitsinler gelişmiş bir ülkenin bankalarını, telekomünikasyon kuruluşlarını, doğal su kaynaklarını, enerji kaynaklarını almaya çalışsınlar bakalım satıyorlar mı? anca çikolata satarlar bize...ülker cilerin Müslüman Türk değil sabetayist olduğu, bir yandan helal gıda propagandası yaparken diğer yandan alkollü içecek satarak inanç sömürüsü yapması ve amerika dan türkiye ye boru hattı kurup insanları gdo lu mısır ve glikoz şurubuna boğması da ayrı mesleler tabi...

Avrupa fiberoptik ağ yapısı türk telekomun.

Otobanlari bile özelleştirilmiş bir avrupa dan bahsediyoruz

• ardaq kullanıcısına yanıt
    tüm dindar insanları bunlarla suçlayamazsınız.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.