Şimdi Ara

Ülke Maganda Dolu Sabıka Güvenliğimiz Yok!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yav kardeşim bugün benim kamyonla 4şeritli yolda sağda bekliyorum ayıptır söylemesi karşı dükkandan 1Dolara döner aldık. Neyse efenim benim yeğen geldi dönerleri verdi baktım sol aynama bi şahin geliyor ama böyle geliyor gelmiyor gibi neyse efenim sinyali verdim sola kırdım hafif kafayı çıkarttım bu ne sellektör yapıyor. Ne de kornaya basıyor. Dedim kendi kendime heralde gaz kesti neyse efenim kafayı hafif daha verdim bu asıldı kornaya yav şahine havalı korna da konulmaz kardeşim benim kamyon da o korna yok neyse bu baktım asıldı gidiyor. Çıktım bende peşine gidiyorum hayır kıl kaptım adama saçma sapan hareketler yapıyor bunu kırmızı ışık da düşürdüm.Gidip güzelce uyarıcam yani genç de bi arkadaş varsa yoksa 18yaşın da belki daha küçük muhtemelen ehliyeti yok 15-16 yaşlarında neyse o sıra bizim 14 yaşında ki yiğen elinde sopayla indi koşuyor bende bunu görünce yiğeni tutayım diye indim koşuyorum neyse şahinli kertenkele korktu heral de bastı gaza gitti bizde kamyona geri döndük hayır arkadaş altın da 1500 dolarlık şahin var ne bu hava civa onu da geçtim sinyal vermiş kafayı çıkartmışım niye bi anda gaza basıyorsun gaz kes bende çıkayım neyse işte arkadaşlar bu da böyle bir anım aman dikkat edin bu arkadaşlar size sabıka kazandırır. Üstüne dolarlarınız da leblebi olur. İyi Geceler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XxTRUCKxX -- 18 Ağustos 2020; 0:55:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.