Şimdi Ara

ULAN KENDİMİ Mİ KANDIRIYORUM ACABA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
962
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • YKS'nin tüm denemelerimden daha iyi geleceğini düşünüyorum çümkü her denemede istisnasız ösym tarzında olmayan bir soru çıkıyor ve denemeler ösymye göre gereksiz kasıntı sorular çıkarabiliyorlar bu yüzden yaptığım denemelerden en azından 5-6 net fazladan çıkaracağımı düşünüyorum yksde ama yanılıyor muyum bilmiyorum umarım kendimi kandırmıyorumdur

• ÖSYM mantığı min. bilgi max. yorumdur orn 19 ayt tiroid bezi sorusu belki de en spesifik özelliği ki öyle de yani ama çok güzel bir yorumla sormus cogu eleman da gumlemıs sımdı denemelere bakıyosun cuha cicegi 40 derecede yetisir mi lan ne bileyım o.cocugu botanikçi miyim ben ondan dolayı sınavlar her zaman daha mantıklı olmuştur
  • Özellikle sosyali hiç tutturamiyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynısı bende de var geometri ve fen denemelerden çok daha kolay gelecek

• 5 6 net yüksek yaparsan ne ala. ama sen 5 6 net eksik hesaplasan daha doğru olur çünkü stress faktörü var

• sınav ortamındaki stres dengeliyor bence

• ÖSYM mantığı min. bilgi max. yorumdur orn 19 ayt tiroid bezi sorusu belki de en spesifik özelliği ki öyle de yani ama çok güzel bir yorumla sormus cogu eleman da gumlemıs sımdı denemelere bakıyosun cuha cicegi 40 derecede yetisir mi lan ne bileyım o.cocugu botanikçi miyim ben ondan dolayı sınavlar her zaman daha mantıklı olmuştur

• Benim tek korkum geometri denemelerden cok daha kolay gelecegini bildigim halde bende tam tersi korku yapıyor

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • shxjshxsjs eayım ama bu tyt biyolojiyi bile derin sormayı biliyorlar ulan bir ara damarsız tohumsuzun falan ayrımını soran deneme vardı.

Sosyalde de durum farklı değil ulan geçen sene son hafta 2-3 okudum 17-3 yaptım yani çok iyi değil ama 2 tarih yorumunu kaçırmasam o da tecrübesizlikten 19-1 olacaktı.Bu sene 0-2 yanlış arasını çok nadir gördüm genelde 16-4 15-5 falan.Adam ayt sos 2 sorusu soruyor resmen.

Kendini kandırmak da değil senin yaptığın ama sınav anında heyecan stres vb faktörler var bunu aşağı çekersen o dediğin mümkün oluyor.Sıraya oturduğun anda içinde bir balon varmış ve sanki onu sürekli şişiriyorlarmış gibi bir his oluyor.O hissi leyhine çevirirsen olabilir ama birçok kişi için aynı veya kötüsü oluyor

• Ben gecen yil 70 75 net yapiyodum. Sinavda 57 yaptim dhsnhshs turkce 33 civari geliyodu kurumsallarda. Üni sinavinda 23 geldi. Diger dersler de subat gibi calismayi biraktigimdan dusuk geldi.

• Stres yönetimi konusunda mükemmel bir insansan eğer zaten evdekilerden daha yüksek yaparsın çünkü sınav kolay.Stresini yönetemiyorsan eğer evde 100 yapsan bile sınavda belki 75 80 gelir

Tecrübe edildi,onaylandı.

• sınavın adı temel yeterlilik ne kadar zor olabilir türkçe dışında

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • hocam ben de aynen böyle düşünüyorum, dershane denemelerinde gümlüyorum ama 345, rasyonel, çıkmış yks'ler çok daha iyi geliyor. Çoğu yayın yks mantığını bilmiyor bu bi gerçek

• tyt evdeki ve kurumdaki denemelerde 65-75 arası değişiyordu sınavda 79 geldi stresi kontrol edebildim var gücümle çözdüm sınavı
    ayt en iyi 51 gelmişti sınavda 56.5 gibi bir şey geldi yanlış hatırlamıyorsam sorular çok daha kolaydı (ayt matı biliyorsunuz zaten) ama aşırı stresliydim biraz daha sakin kalsam 2-3 soru daha fazla yapacaktım sınav bitene kadar ben de bittim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.