Şimdi Ara

Ukrayna Hakkında Herşey Bu Başlıkta Yazalım Paylaşalım (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
698
Cevap
22
Favori
26.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

Evet duyum almış olabirler, çünkü kademeli karantina gevşetilecek diyorlar, hopbala biranda kaldırmak sıkıntı yapar,keşke herşey eskiye dönüp normal olsa,şuan NTV izliyorum,shengen ülkeleri dahi birbirine açmamış sınırları, ve dün İtalya turizm bakanı 2020 yılında İtalyaya turist kabul etmeyecek diyor,hava yolları nasıl başlayacak, görelim herşeye virüsün durumu karar verecek.

Alıntıları Göster
    Tabi ki hocam kesinlikle haklısınız. Umalım da en kısa zamanda bu sorun aşılsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Tabi ki hocam kesinlikle haklısınız. Umalım da en kısa zamanda bu sorun aşılsın.

Alıntıları Göster
    Yine uzamış uçuş açılış tarihleri

Türk Hava Yolları, uçuşlara başlayacağı tarihi yeniden erteledi, işte yeni tarih.
    Türk Hava Yolları (THY), sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Koronavirüs küresel salgını sebebiyle, resmi otoritelerce alınan kararlar ve sizlerin sağlığı için aldığımız önlemler doğrultusunda tüm iç hat ve dış hat uçuşlarımız 28 Mayıs 2020 tarihine kadar (28 Mayıs hariç) durdurulmuştur." ifadesine yer verdi.

https://www.turizmguncel.com/haber/thy-uculara-ne-zaman-baslayacak

• quote:

Orijinalden alıntı: ComradeMRX

Yine uzamış uçuş açılış tarihleri

Türk Hava Yolları, uçuşlara başlayacağı tarihi yeniden erteledi, işte yeni tarih.
    Türk Hava Yolları (THY), sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Koronavirüs küresel salgını sebebiyle, resmi otoritelerce alınan kararlar ve sizlerin sağlığı için aldığımız önlemler doğrultusunda tüm iç hat ve dış hat uçuşlarımız 28 Mayıs 2020 tarihine kadar (28 Mayıs hariç) durdurulmuştur." ifadesine yer verdi.

https://www.turizmguncel.com/haber/thy-uculara-ne-zaman-baslayacak

Alıntıları Göster
    Konuşmaz olaydık hocam :))

• quote:

Orijinalden alıntı: ctrl-alt-delete

Konuşmaz olaydık hocam :))

Alıntıları Göster
    aynen :) ama şunu söyleyim ukrayna,Türkiye özeli değil..havacılık,turizm sektörü kendine gelmesi 2-3 yılı bulacak.. uçak bileti pahalanacak, vize koşulları ülkelere giriş ,turizm yapılması sıkı kurallar koyulacak, çünkü bu virüs bunu tetikledi.
  • Bu arada Türk turizmi çok etkilendi bundan..mart ayından turist sayısı çakıldı :(

Covid-19, Türkiye’nin mart ayı turist sayısına böyle yansıdı

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını, Türkiye’nin mart ayı ziyaretçi verilerine nasıl yansıdı.
    2020 yılının mart ayında Türkiye’ye gelen ziyaretçi sayısı, bir öneki yılın aynı ayına kıyasla yüzde 64.7 oranında düşerek 968 bine geriledi. Geçtiğimiz yılın aynı ayında bu sayı 2 milyon 756 bin olarak kayıtlara geçmişti.

Ocak-mart aasındaki 3 aylık dönemde Türkiye’ye gelen ziyaretçi sayısı ise, mart ayında yaşanan büyük çöküşün ardınan yüzde 20 düşüşle 5 milyon 452 bin olarak gerçekleşti. 2019 yılının ilk 3 ayında Türkiye’ye gelen ziyaretçi sayısı 6 milyon 860 bin olmuştu.

https://www.turizmguncel.com/haber/covid-19-turkiyenin-mart-ayi-turist-sayisina-boyle-yansidi

• İŞLETME SAHİPLERİ HÜKÜMET BİNASINA YÜRÜDÜ: “KARANTİNA KALKSIN, EVİMİZİ GEÇİNDİREMİYORUZ”
    Ukrayna’da karantina önlemleri nedeniyle ekonomik olarak zor duruma düşen küçük işletmelerin sahipleri, Bakanlar Kurulu binasının önünde protesto gösterisi düzenledi. Göstericiler ile polis arasında kısa süreli arbede yaşandığı bildirildi.

https://ukraynahayat.com/kucuk-isletme-sahipleri-hukumet-binasina-yurudu-karantina-kalksin-evimizi-gecindiremiyoruz2/

• UKRAYNA’DA KORONAVİRÜS VAKA SAYISI 10 BİNİ GEÇTİ, CAN KAYBI 261’E YÜKSELDİ
    Ukrayna’da tespit edilen koronavirüs vaka sayısı 10 bin 406’ya yükseldi. Ülkede bir günde 540 yeni vaka kaydedildi.

https://ukraynahayat.com/ukraynada-koronavirus-vaka-sayisi-10-bini-gecti/
  • Ukrayna fiyatları ve Türkiye'deki fiyatların 2019 için karşılaştırmasını görmek isteyen Ukrayna'da YAŞAM kısmına bakabilir.
    Burada detaylı bir şekilde anlatmışlar.
    https://akademinova.com/2019/12/25/ukraynada-egitim/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eruhan -- 3 Temmuz 2020; 14:9:17 >
  • Yok mu bu aralar gidip gelen beyler?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Ekim gibi dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trojana T kullanıcısına yanıt
    Sınırlar ben mesajı yazdıktan sonra kapandı yine hocam.
  • ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Evet 1 ayliğina kapatmislar

• ukraynaya ekimde direk gidiş dönüş uçak bileti 360 tlye geliyor. gidip gelmeye değermi sizce arkadaşlar. tavsiyelerini alabilirim
  • arkadaşlar ilerleyen dönemlerde Kiev'e bir seyahatim olacak. ukraynadan elektronik alışverişiyle ilgili birkaç sorum var. Daha önce Kievden alışveriş yapmış yada orada yaşayan arkadaşlar yardımcı olabilirse memnun olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdemirbozan57

ukraynaya ekimde direk gidiş dönüş uçak bileti 360 tlye geliyor. gidip gelmeye değermi sizce arkadaşlar. tavsiyelerini alabilirim
    Hangi havayolu?

• Bugün sabah Kieve geldim, sigorta yaptirmistim, onu birde uçak biletini sordular sorunsuz geçtim pasaporttan. Hava 15 derece ama gayet güzel ve ılık. Burada maske bilinci daha zayif maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: trojana

Bugün sabah Kieve geldim, sigorta yaptirmistim, onu birde uçak biletini sordular sorunsuz geçtim pasaporttan. Hava 15 derece ama gayet güzel ve ılık. Burada maske bilinci daha zayif maalesef.

sigortayı kac paraya ve turkiyedeki sigorta sirketlerinden mi yaptirdin?

• fusel F kullanıcısına yanıt

Hayir ukraynadan yaptirdim, 3 ay icin 400 grivna.

• Yılbaşı haftası Kiev ve X bir şehrine seyehat planlıyorum bende ama şu sınırların kapatılması ile alakalı bilgi kirliliği var . Büyükelçilik 1 ay daha uzatıldı diyor ama THY bizde öyle bir bilgi yok diyor . Ben anlamadım . Şuan turistler rahatlıkla giriş çıkış yapabiliyor mu ?

• SPHAR3X kullanıcısına yanıt

Ben yeni gittim.geldim, 9 ekimde. Buyuk elçilik feci sallamiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojana -- 14 Ekim 2020; 7:31:35 >
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.