Şimdi Ara

Ukrayna Gidiş - Dönüş | 40$ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
8
Favori
10.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Senin aldığın 210 liralık bilette de bagaj yok.
  • 3 gün önce Ukrayna’dan geldim. Kiev’e gitmeyin. Pahalı, hep turist silkmeye odaklı hale gelmiş ve ayrıca çok arap var. 1 lira yaklaşık 4.3 grivna falan ediyor yani Ukrayna’nın hiçbir ucuzluğu kalmadı gibi birşey.

Sigaralar 30-45 grivna

İçkilerde yine bir nebze ucuz ama diğer şeyler Türkiye’yle aynı fiyata sayılır. Kafede, restoranda pizza 70-100 grivna, Mc Donald’s da da yine bu civarda fiyatlar var. Normal kendi yemeklerinden yiyip biramı yudumlayım dersen 3 çeşit yemek ve biraya 180 grivna verdik. Ayrıca teknolojik aletlerde de pek ucuzluk göremedim.

Tavsiyem Lviv - Dnipro - Poltavo ve Kremenchug taraflarına gidin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avagadro -- 2 Eylül 2018; 23:33:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler.

Kurban bayramı için aldım.

İstanbul 12.30 çıkış 10 agustos / Kiev dönüş 14 ağustos 12.30

47 Dolarcık :)
  • Biraz daha pahalı ama Ramazan Bayramı için güzel bir fırsat oldu. Teşekkürler bilgilendirme için.
  • Alışverişleri ukraynadan yaparız artık, burda herşeye zam geldi. Gezmişte oluruz hem
  • çook basitmiş gibi gelsede 40 dolar 260 TL yapıyor.
  • Lene kullanıcısına yanıt
    Daha önce çok kez gittim bu sefer kievden kharkov a geçicem bu senede ailecek hep ukraynadaydık bizim favori destinasyonumuz lviv odessa kharkiv kiev sıralamasında lviv mükemmel bir şehür bana prag ı anımsatıyor paramızda değerini yitirmeseydi iyi olacaktı ama yinede avrupadan ucuz

• Avagadro kullanıcısına yanıt
    Araplar orayı da ele geçirmiş yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordelio91

Mayis ayinda 3. havalimani kiev aldik 2 adet 40 dolardan
    Benim dün aldığım temmuz ve ağustos tarihli biletlerde bile 3. Havalimanı değil atatürk yazıyır 3. Havalimanı seçeneği yok ki ua da nasıl aldınız acaba

• şubatta gittiğimde 1 tl 10-13 uah tı şimdi 4-5. kievde sizi gömerler beyler gitmeyin. zaten ortalık arap türk kürt kara kuru adamlarla dolu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtasova

Benim dün aldığım temmuz ve ağustos tarihli biletlerde bile 3. Havalimanı değil atatürk yazıyır 3. Havalimanı seçeneği yok ki ua da nasıl aldınız acaba

Alıntıları Göster
    Atatürk 3.havaalanına taşınacak . Muhtemelen Atatürk yazan 3. havaalanına inecektir.

• mtasova kullanıcısına yanıt
    yeni havalimaninin kodu da ist .

30 ekimden sonraki tum ist kodlu ucuslar yeni havalimanindan yapilacak

• merkep kullanıcısına yanıt
    tarihi mekanlar için gitsek ve ukrayna içi kendimize tur gibi ayarlasak lviv falan

tavsite edermisiniz.?

• TL nin, kıçı kırık baldırı çıplak Suriye parasından bile kat be kat daha değersiz olduğu şu zamanlarda, hele hele ileriye dönük planlar yapmak ve yurtdışına gitmek pek akılkârı bir iş değil... Dolar veya doların bu hale gelmesine sebep olan başımızdaki zât düşene kadar bu böyle devam eder
  • Su ana kadar yazilanlarin hepsi dogru malesef...gecen seneye gore 2 kat giriyor kol boregi...

• Gece Forsage ve Saxon a gittik. İkisinde de araplar vardı. Forsage ta kavga çıkardılar bunları dışarı attılar. pislikten başka bişey değiller.
  • Adios puanla alınsaydı alacaktım.Odessa içinde gidiş dönüş temmuz ayında 50$ vardı.Seyahat hattında 1400 tl fiyat çıkıyor :)
  • rfve kullanıcısına yanıt
    elbette. ukrayna, özellikle kiev ve lviv süper destinasyonlar. sovyet kültürüne de biraz ilginiz varsa durmayın. detaylı gezmek için yazın gidin ama kışını da görmenizi isterim ( hem arabı türkü daha az)
    ben kışın gittiğimde dediğiniz gibi kültür turu yaptım galeriler, sergiler, opera , müzelere parklar ve kiliseler. bir tane bile benim dışımda kahverengi adam yoktu.

sadece savaş müzesinde 3 tane bağıran eleman vardı hemen türk olduklarını anladım zaten. görevlinin uyarmasına rağmen hala " oğlum pizza 30 grivna lan gidip dalalım burda ne işimiz vvar" diyolardı.
  • Yurt disinda araplardan ve turklerden uzak durun....

• quote:

Orijinalden alıntı: cumhurfatih

Yurt disinda araplardan ve turklerden uzak durun....
    Hocam bende öğrencilik yaptım avrupada üniversite okuyan vs. genç kesimde sıkıntı yok.Ama dediğiniz gibi hayatınızda yemediğiniz kazığı orada Türklerden yersiniz.Ukraynaya vizelerin kaldırılmasını kesinlikle yanlış buluyorum.2 Türk kavga edip Ukraynada birbirini bıçaklıyor olaya bakar mısınız?Zaten artık onlarda çaktı Türk dediğin zaman adamlar nasıl nefret etmişlerse hemen uzaklaşıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apocalypto33 -- 3 Eylül 2018; 12:23:23 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.