Şimdi Ara

Ukitap'ı kullanan kimler var aramızda?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
2
Favori
6.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak ettim,kaç kişi kullanıyor bizden?

Bazı arkadaşların kullandığını biliyorum ama toplam sayımız nedir bir öğrenseydik:)

Ayrıca site yeni üyelik için referans aramıyor eski haline döndü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CE21D1C4 -- 16 Şubat 2015; 19:58:21 >

• Yani direk uye olabiliyor muyuz? Oyleyse olayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deve Katili kullanıcısına yanıt
    Olun hocam,açıldı üyelikler,bayadır açılmıştı aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

Olun hocam,açıldı üyelikler,bayadır açılmıştı aslında.

İyiymis olayim o zaman 3 gibi

• ben de UKitap üyesiyim.. hatta ilk üyelerdenim
    Az önce sordum da ara ara kapatıp açıyormuş üyelikleri:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

Az önce sordum da ara ara kapatıp açıyormuş üyelikleri:)

Sorun olmaz o zaman tesekkurler

• kayagibi K kullanıcısına yanıt
    Rumuzunuz nedir hocam?
  • Hocam ben üye değilim de elinde bulunanlar için söylüyorum benim için Metro(2033,2034,2035) serisini cüzi bi fiyata ayarlayabilecek olan var mı ?

Hoş metro 2035 henüz yok galiba
  • Hemen üye olun hocam,sizin gibi gençleri pistlerde de görmek isteriz:)
  • üyelik durumu açıksa birazdan oradayım hocam :)
  • Beklerizzz:)

Edit:Gördüm üye olmuşsun:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CE21D1C4 -- 7 Nisan 2014; 14:59:03 >
  • Kendi nick'imle geldim hocam zaten bu nick bana aittir :) . Şu metro serisini bulsam iyi olacak da pek çalışma makanizmasını anlayamadım
  • Anlarsın hocam basit.

Şimdi aradığın kitabı üstteki arama bölümüne gir,kitap kimin elinde varsa çıkıyor karşına.Tabii siteme eklemeyenler de oluyor onun için ayrıca meydana arıyorum diye konu açabilirsin.

Aradığın kitaplara sahip üyelere mesaj atıp konuşabilirsin.Takas teklif edebilirsin istersen nasıl işine geliyorsa.Ama herhangi bir aracı yok sen ve üyenin rumuzuna tıkladığın zaman hakkında yapılan alışveriş yorumları olur oradan fikir edinebilirsin.
  • bakalım hocam şu metro serisini uzun süredir almak istiyorum ama fırsat olmuyor pek parasal sıkıntılar yaşıyorum bu aralar.Artık takas yoluyla veya cüzi bi rakama bulmaya çalışacağım seninde aklında bulunsun yardımcı olursan sevinirim hocam bu konuda
  • Ben de DeveKatili nickimle üye oldum, Hayırlı olsun :) Bir şey soracağım nasıl güveneceğiz takas ederken peki? veya kitap alırken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 7 Nisan 2014; 15:23:25 >
    sende önce şu soruya cevap ver bakalım.Doğru düzgün deve mi kalmış ki bi de katlediyorsun hayvancağızları
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lugat47

sende önce şu soruya cevap ver bakalım.Doğru düzgün deve mi kalmış ki bi de katlediyorsun hayvancağızları

ender bulunan bir avcıyım ben, hem mesleğim ender, hem de kestiğim
    hahaha stajda yerlerdeyim dostumm Ukitaptan yazmışsın cevapladım
  • buradaki referanslara benzer şekilde takas ve alışverişlerden sonra yorum yapılan Üye Karnesi adında bir bölüm bulunuyor. Üye Profilinde sol tarafta görebilirsin.

3-5 farklı kişiden olumlu yorum alan üyeler muhtemel güvenilir kişilerdir... ekranın altında da "en iyi üyeler" diye bir bağlantı var, en çok olumlu puan alan üyeleri oradan görebilirsin.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.