Şimdi Ara

Ukitap'ı kullanan kimler var aramızda? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
2
Favori
6.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Niye o kadar fazla kitap alıyorsunuz ki ? Ben 2 kitap alıyorum 1 tanesi bitince 1 tane daha alıyorum böylelikle hep 1 kitap fazla oluyor. Kitap sıralaması sorunu bendede var önce şunu mu okusam şunu mu okusam diye. Bunun bir çözümünü bulan varsa söylesin lütfen Ama artık internetten alımlara başlıyacam. Siz bir siparişte kaç kitap alıyorsunuz genelde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam son cümlenizdeki tespitiniz kesinlikle bnm için de geçerli.

Ayrıca ben kitapları okuyup satmak istediğimden en değerli kitaplarımı sona saklıyorum,kampanyalardan kitap almaya devam ettikçe de onları okumaya fırsat bulaıyorum.Örneğin Yaşar Kemal ve ORhan Kemal uzun zamandır rafımda okunmayı bekliyor.Ve daha birçok türk ve dünya klasiği aynı kaderi paylaşıyor:)

@Out_of_TimeNeden hocam son zamanlarda satış sisteminde çok güzel değişiklikler oldu,mesela satılık ilanı verebiliyorsun 3 tane ve en güzeli de profilinde herkes bunu görebiliyor.
    Yani acaba konuyu üste çıkarsam mı,kimse görmüş müdür acaba diye sürekli kafanda soru işareti kalmıyor.3 Günde bir güncelleyebiliyorsun ve profiline bakan herkes görebiliyor.
  • Hocam seninde dediğin gibi kitap alımlarında alternatif olabilecek bir site. Senin sayende girdim üye oldum. Şöyle biraz bakındım fenada değil. Yalnız ben nakit olarak kitap almadığım için ancak elimde para olursa alışveriş yapabilirim gibi duruyor. Ama siteyi genel olarak beğendim. Kullanışlı bir site. Sana da arıca teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThunderDucks

Niye o kadar fazla kitap alıyorsunuz ki ? Ben 2 kitap alıyorum 1 tanesi bitince 1 tane daha alıyorum böylelikle hep 1 kitap fazla oluyor. Kitap sıralaması sorunu bendede var önce şunu mu okusam şunu mu okusam diye. Bunun bir çözümünü bulan varsa söylesin lütfen Ama artık internetten alımlara başlıyacam. Siz bir siparişte kaç kitap alıyorsunuz genelde ?

Internet'ten alınca kargoydu,kampanyaydı derken birikiyor fuara gidildiğinde fln da toplu alınır gene

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Denizlide yaşıyorum ( Sanırım bunu gereğinden fazla belirttim ) ama hiç fuara rastlamadım yada oldu ben bilmiyorum ama nedense şu fuarları çok merak ediyorum ya.
  • Valla orda fuar oluyor mu bilmiyorum tabiben istanbuldayım

• quote:

Orijinalden alıntı: logan34

Rica ederim hocam,ayrıca paranız olmadığı vakitlerde takas yapabilirsiniz,satılık ilanı açabilirsiniz hatta belki elinizdekilere de alıcı çıkar direkt olarak:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

Hocam son cümlenizdeki tespitiniz kesinlikle bnm için de geçerli.

Ayrıca ben kitapları okuyup satmak istediğimden en değerli kitaplarımı sona saklıyorum,kampanyalardan kitap almaya devam ettikçe de onları okumaya fırsat bulaıyorum.Örneğin Yaşar Kemal ve ORhan Kemal uzun zamandır rafımda okunmayı bekliyor.Ve daha birçok türk ve dünya klasiği aynı kaderi paylaşıyor:)

@Out_of_TimeNeden hocam son zamanlarda satış sisteminde çok güzel değişiklikler oldu,mesela satılık ilanı verebiliyorsun 3 tane ve en güzeli de profilinde herkes bunu görebiliyor.
    Yani acaba konuyu üste çıkarsam mı,kimse görmüş müdür acaba diye sürekli kafanda soru işareti kalmıyor.3 Günde bir güncelleyebiliyorsun ve profiline bakan herkes görebiliyor.

siteyle alakalı değil hocam.kitaplarımı satmak istemiyorum artık.5-6 tane pek sevmediğim kitabı sattım sonra kapattım.güzel sitedir yani tavsiye ederim.

• Siteyi ilk defa duydum , diğer sitelerden farkı ne acaba ?

Şimdi baktım da 2. El'miş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9EC7358F0 -- 7 Nisan 2014; 21:07:41 >
  • Dediğiniz gibi takas falan da düşünülebilir tabi hocam ama ben kitaplarıma kıyamıyorum ya, öyle bi sorunum var.
  • İkinci el kitap alım-satım ve takas sitesi. Aslında sadece bunlar da değil. Öyle sıkı arkadaşlıklar kuruluyor ki birbirlerine ödünç kitap yollamalar, kitap hakkında sohbetler, indirim kampanyaları hakkında bilgilendirmeler ve daha fazlasını içeriyor. Herhangi bir sitede bulduğum ilginin çokça fazlası var burada. Denemelisiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Hitokiri Battousai

Siteyi ilk defa duydum , diğer sitelerden farkı ne acaba ?

Şimdi baktım da 2. El'miş.

Sıfır kitap satan da çok kişi var:)Mesela ben:)

Alıpta okumaya fırsat bulamadığım kitapları satışa koyuyorum.

Ama çoğunluğu tabii ki kullanılmış kitaplar oluşturuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CE21D1C4 -- 7 Nisan 2014; 21:20:00 >
  • Kaydolmaktan zarar gelmez kaydolalım o zaman.

edit: Kaydolamadım. Güvenlik kodu doğru giriyorum yanlış diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9EC7358F0 -- 7 Nisan 2014; 21:23:18 >
  • Güvenlik kodu mu istiyormuş,hiç haberim yok vallahi:)

@VeRMİNaaRD:)Satış yapamadın herhalde sen de :)İşler nasıl :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ikaya_219

Güvenlik kodu mu istiyormuş,hiç haberim yok vallahi:)

@VeRMİNaaRD:)Satış yapamadın herhalde sen de :)İşler nasıl :)

Evet e posta yanında onu da istiyor. Fakat mobil olduğum için de sıkıntı çıkmış olabilir. ( sanmıyorum ama bi ihtimal)

Neyse yarın bir daha denerim. Dediğiniz gibi bir ortam varsa zaten alım satım yapmak çok önemli değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lugat47

Kendi nick'imle geldim hocam zaten bu nick bana aittir :) . Şu metro serisini bulsam iyi olacak da pek çalışma makanizmasını anlayamadım

Serinin hastasıyım

Oyunları 50-60 defa bitirdim.
    Kitapları okudum metronun haritasını avcumun içi gibi bilirim

Al oku okut

• Biri de benim :) ama maalesef bazı üyeleri çok korkuyor. Bayan bir öğrenci üyeden ziraat atmsi eft yaparken tc kimlik No istiyor yoksa ödeme yapamıyorum dedim. Kusura bakmayın bu bilgiyi size veremem dedi :D ben askerim burada da ziraatten başka bişi yok maalesef :)

• Bana pmden emailiniz atın sizin için önkaydı yapayım:)

@VeRMİNaaRDAynen hocam akı b.kunu kurtarmıyor:)

Bir diğer deyişle astarı yüzünden pahalı.

@rudeboytr:)O da iyiymiş hocam.

Hem züğürt hem tedbirli:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9CE21D1C4 -- 7 Nisan 2014; 22:10:00 >
  • para olsa basıp sıfırını alıcam :(

• quote:

Orijinalden alıntı: Lugat47

para olsa basıp sıfırını alıcam :(

Edebiyat yapmış fazlasıyla fakat güzel kitaplar dostum haritalı filan
    Okurken cidden zevk aldım
    Öneririm kesinlikle almaya bak...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.