Şimdi Ara

Ufak bir yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar android telefon almak istiyorum ''Galaxy S 2 hariç''. Galaxy S, HTC Desire HD, Motorola Artix vs... Sizce ne almalıyım? Şimdiden teşekkürler.

• Sormamın mahzuru yoksa niye s2 hariç?
    Her neyse, senin için önemli olan faktörler nelerdir onları söylersen daha iyi yardımcı olunabilir.
    Her telefonun artıları ve eksileri var.
  • S2 neden hariç; O telefon yerine oturması için en az bi 3-5 ayı var bu kadar geciktirdiklerine göre de çok fazla hata söz konusu. Ben Htc ve Samsung arasında kaldım en iyisi hangisi sizce. Önemli faktör olarakta işlemcisi iyi olsun, kamera vs...
  • İşlemci bakımından yazdığın telefonların arasından en iyisi motorola atrix,
    çünkü çift çekirdekli işlemcisi var. Aslında aralarında donanım olarak en iyisi atrix,
    ancak ekran olarak samoled çok güzel bir ekran. Kamera bakımından galaxy s'de flash yok bu bir eksi.
    Pil bakımından en büyük pil yine atrix'de, sonra galaxy s'de, sonra da desire hd'de.

Ancak bu dönemde telefon alacaksan ve biraz daha uzun ömürlü bir şey olsun istiyorsan,
    alman gereken telefon çift çekirdekli olsa çok iyi olur.
    Bence s2'yi bu kadar çabuk yabana atma. Oturmasının o kadar süreceğini sanmıyorum s2'nin.
    Sana tavsiyem youtube gibi sitelerden inceleme ve karşılaştırma gibi videolarını izlemen yönünde olur.
    Gerçekten çok faydalı olurlar ve fikir vermeni kolaylaştırırlar.
  • Teşekkürler bilgilerin için, yanlız S2 istememin bi nedenide Türkiye'de 2000 TL'den aşağıya satılmaz okadarda para vermek istemiyorum. Motorola artixi yanlış yazdım bu arada Türkiyede satılmıcaktı çünkü.
  • HTC almanı öneririm sonuçta adamlar akıllı telefon piyasasında bir dev..
  • her ne kadar galaxy s sahipleri pek toz kondurmasalar da hepimiz biliyoruz ki galaxy s donanımsal olarak sorunlu bir cihaz. öyle böyle çözülebilir sorunlar olması, sorunsuz olduğu manasına gelmez. üç tuştu, gpsti derken can sıkabilir. hele hele türkiyeden alacaksanız o saçma sapan turkcell romu ile geliyor ki tek başına vazgeçmeye değer olduğunu duymuştum.

atrix donanımsal olarak çok güçlü bir cihaz, sonuçta motrola, malzeme kalitesi hakkında da bir sorun çıkartacağını sanmıyorum ama atrixte de arayüz problemi var. motoblur un cihazı çok frenlediği, yavaşlattığı söyleniyor. kaldı ki ülkemize gelip gelmeyeceği de muamma...

geriye sadece desire hd kalıyor saydığınız cihazlardan. desire hd bu cihazlar arasında en sorunsuzu üstelik arkasında inanılmaz bir xda desteği ve içinde sense arayüzüyle geliyor bunların hepsi birer artı. bana sorarsanız SAYDIĞINIZ cihazlar arasında TÜRKİYE'den alınabilecek en mantıklı cihaz Desire HD. Ama şahsi fikrim artık onun da eskidiği... desire hd almak da çok iyi bir hareket olmayabilir arkadan gelen htcler gayet güzeller. üstelik desire hd özelliklerine göre çok büyük. 4.3" ama tek çekirdekli...

• HD 7 gibi mi mesela ?
  • Bu atrix için motobluru kullanmak zorunlu mu? Yoksa değiştirebiliyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitex5

Bu atrix için motobluru kullanmak zorunlu mu? Yoksa değiştirebiliyor muyuz?

Değiştirebiliyorsun dostum... Bir kaçtane sağlam Launcher var onlarla değiştirebilirsin
  • Peki nasıl yapıyoruz onu? Ve motobluru tamamen gidiyor mu? Yani onun yavaşlatma etkisi tamamen ortadan kalkıyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi digitex5 -- 6 Mayıs 2011; 22:58:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: digitex5

Peki nasıl yapıyoruz onu? Ve motobluru tamamen gidiyor mu? Yani onun yavaşlatma etkisi tamamen ortadan kalkıyor mu?

Android market yada başka bi siteden bir launcher yükledinmi seçenek çıkıyor hangisini seçersen o kalıyor launcher seçme programlarıda var kolayca istediğine geçersin..

Motoblur kalıyor gitmiyor ama etkisi gidiyor tabi başkasını kullandığın için bende alırsm deneyeceğim başka launcher

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheMidnight -- 6 Mayıs 2011; 23:11:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.