Şimdi Ara

ufak bir çeviri yardım..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
627
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar amerikadan almanyaya telefon gönderttim ancak alman gümrüğünde sorun çıktı bana verilen belgeleri ekliyorum bir kısmını anladım ancak tam olarak ne anlatılıyor geri göndereceklermi birşey yazıyormu almanca bilen bir arkadaş yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler

ufak bir çeviri yardım..

ufak bir çeviri yardım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mercaniletişim -- 17 Haziran 2012; 21:18:30 >

• 01.06.2012 Tarihli Kontrol Bildirim Plani/eki

Bildirimimizin nedeni:

Uygun olmayan bir ürün oldugundan pazarlamadan men edilmistir. Yeniden satis/ihraca izin verilebilir.

Detaylar ve risk degerlendirmesi:

Adaptör, Avrupa Birligi`nde bulunan elektrik mekanizmalarina uygun olmayan bir fisle donatilmis ve bu gecerli kistaslari tasimiyor. Tahmin edilebilecek yanlis kullanimlar, hayati tehlike iceren yaralanmalara neden olabilir. Ürün üzerindeki CE sembolü ProdSG§7/FTEG…. yönetmeligine uygun degil. Üretici, bu cihazlari Avrupa`da satis icin düsünmemistir.

Avrupa Toplulugu uygunluk ilani bir baska deyisle referansi eksik. FTEG ile ilgili ürünlerin yaninda uygunluk ilani da verilir. Alternatif olarak gereksinimlerle ilgili bir uyumluluk ilanina iliskin referans kaynagiyla baglantili olarak R&TTE yönetmeliginin temel gereksinimlerinin sakli tutulacagina dair, üreticinin bir aciklamasi da bildirilebilir. [FTEG §10 (3)]

Almanca kullanim kilavuzu yok ve güvenlikle alakali veriler (pillerle alakali tehlikeler gibi) Almanca degil. Bu da kullaniciyi güvenli ve düzenli bir kullanim acisindan bilmesi gereken bilgilere ulasamamasi sonucunu dogurur. [ProdSG§3/FTEG§10(3)]

Vekaleten,

Kluin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serdar -- 18 Haziran 2012; 19:43:50 >

• ilginiz için çok teşekkür ederim
  • Rica ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.