Şimdi Ara

ufak bi sorun yardım lütfen

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar o işaretlediğim düğmelerin öyle ayrık ayrık durmasını istemiyorum bitşik olsun istiyorum nerden değiştiricem onları
     ufak bi sorun yardım lütfen

• ben de ayrık tutmaya çalışıyorum sen nasıl yaptın ?
    şaka bir yana harbiden deli sorun yav.....kusura bakmayın nevrim döndü bir an...saygılarımla
  • ilk defa ayrı ayrı görüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ramazandeveli

ben de ayrık tutmaya çalışıyorum sen nasıl yaptın ?
    şaka bir yana harbiden deli sorun yav.....kusura bakmayın nevrim döndü bir an...saygılarımla

hocam önceden benimde bitişik duruyordu ekran kartı bozuldu onu çıkarttık şimdi on board bağlandım boyle oldu düzelmiyor
  • Bende şuan on board olarak kullanıyorum ama böyle bir sorun yok ve ilk defa böyle bişi görüyorum ama sen sağlam bir ekran kartıyla dene bakalım düzelecek mi ?
  • bu işlemi bilgisayarıma sağ tıklayarak özellikler-gelişmiş sistem ayarları-gelişmiş-performans ayarları-orada windows en uygunu seçsin veya en iyi perfornmas deyin veya pencerede ve düymelerde görsel stil kullan şıkkını işaretleyin yeterli olacaktır.
  • performans ayarları ile igili olacağını düşünyorum.. bi kurcala istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliksan

bu işlemi bilgisayarıma sağ tıklayarak özellikler-gelişmiş sistem ayarları-gelişmiş-performans ayarları-orada windows en uygunu seçsin veya en iyi perfornmas deyin veya pencerede ve düymelerde görsel stil kullan şıkkını işaretleyin yeterli olacaktır.

hocam ayarlar bu şekildeymiş zaten ama olmadı başka ne yapabilirm
  • Bildiğim kadarıyla benim win7 oradan ayarlanıyor.iyi bir kontrol etmen gerek sadece orada.Eniyi performansa ayarla denemediysen birde kişiseleştirmeden aero temalarından birini seç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.