Şimdi Ara

Uefi nedir ? Ekran kartımın sürücüsünü nasıl güncellerim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.278
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 7 yıl hp pavilion kullandıktan sonra artık yetmediği için ondan ayrılıp yeni bir laptop aldım iki hafta önce.
    Ama açıkçası korkuyorum nasıl güncellerim bilgisayar daha yeni elimde kalmasın diye çünkü hiçbir bilgim yok yeni teknoloji ile ilgili ve daha önce ekran kartımı hiç güncellemedim benim sorum şu;

Nvidia'dan yeni güncelleme bildirimi geldi driver için ben bunu nasıl kurarım kurduktan sonra bir işlem yapmam gerekirmi yada kurarken?

Ayrıca bu usb leri uefi yapma olayı nedir firmware,vbios,bios güncellemeleri için kullanabileceğim bir usb bellek almayı düşünüyorum ama hiç bilgim yok çok teşekkür ederim yardım edeceklere.

Msi Gs60 ghost 2pe modeli

• Ekran kartı sürücüsü otomatik güncelleniyor zaten oradaki yönlendirmeleri takip etmen yeterli.

Bios ve firmware güncellemeleri için herhangi bir usb bellek işini görür. Şu videodan nasıl yapacağını öğrenebilirsin:http://www.youtube.com/watch?v=Ef_BZfhQMCM
  • Çok teşekkür ederim kardeşim kafamda sayende sorun kalmadı,ekran kartı driverini güncellemeyi halletim gerisini de yapıcam inşallah.3.0 bir usb alınca.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.