Şimdi Ara

#UefaTurkishFootballCheckOver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

🆘1905 TL'ye imza atan teknik direktör.

🆘4 milyona alt lige satılan futbolcu

🆘6 ay para almicak bir oyuncu

#UefaTurkishFootballCheckOver

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• usta usta uzay futbolu bitti 3. sıraya düştük ustaa

• Kara Mithat kullanıcısına yanıt

Oynadığın rezil futbolla, hakemlerle ite kaka geldiğin Liderlikte en fazla 2 hafta durursun merak etme

• quote:

Orijinalden alıntı: U.KAYALI

Oynadığın rezil futbolla, hakemlerle ite kaka geldiğin Liderlikte en fazla 2 hafta durursun merak etme

Hakemler, federasyon, siyaset arkamızda değil mi nasıl izin verecekler liderliği vermemize?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Ölüler Görür

Hakemler, federasyon, siyaset arkamızda değil mi nasıl izin verecekler liderliği vermemize?

Alıntıları Göster

O kadar loser bir camiasınız ki onu da beceremiyorsunuz gerçekleri görün lütfen :)

• quote:

qweqweqeqweqwqweqweqweqweqweqweqweqweqweqweqweqweqweqweq

hakemlerle gelmişmişmişiz

dalgamı geçiyorsun birader sen

hakemle bir yere gelen takım varsa o takım biz değil siz ve gs takımıdır

bjk nin puanı bu kadar yüksekse hakemlere var a dua edin

2 senedir göz göre göre vara rağmen nasıl doğrandığımızı cümle alem gördü görmeyede devam edecekler çünkü bu doğranmaların sonu yok lobicilik devam ettiği sürece

• quote:

O kadar loser bir camiasınız ki onu da beceremiyorsunuz gerçekleri görün lütfen :)

Alıntıları Göster

Aynen dayı sana hayal dünyanda mutluluklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: adjustik

qweqweqeqweqwqweqweqweqweqweqweqweqweqweqweqweqweqweqweq

hakemlerle gelmişmişmişiz

dalgamı geçiyorsun birader sen

hakemle bir yere gelen takım varsa o takım biz değil siz ve gs takımıdır

bjk nin puanı bu kadar yüksekse hakemlere var a dua edin

2 senedir göz göre göre vara rağmen nasıl doğrandığımızı cümle alem gördü görmeyede devam edecekler çünkü bu doğranmaların sonu yok lobicilik devam ettiği sürece

Alıntıları Göster

Peki sizin konuda neden Beşiktaşın hakemle lider olduğu algısı vardı? Bana diyebilir misin Beşiktaşın lehine olan kararlar Fenerbahçenin lehine olan hatalardan çok daha fazla? Siz gönül rahatlığıyla biz liderken ittire kaktıra hakem makem diyordunuz. Ben de gönül rahatlığıyla size aynısını diyorum.

• Adamlara Fener hangi maçta kollandı diye sorsan 9 hafta önceki Başakşehir maçını söyleyebiliyorlar sadece. O maçta da bir kollama yok. Maç boyu FB aleyhine hatalar olmuşken hakem kendi beceriksizliğiyle yanlış adama kart verdi diye birden FB'yi kolladı oldu.

BJK'nin hakemle aldığı puanları saysak:

Sadece Ocak ayında Göztepe, Hatay, Kayseri maçlarını hakemle geçtiler.

UEFA'dan hakem istiyorum ben de. Hakem desteği olmasa 8. olacak adamların algılarıyla uğraşıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spider-Man -- 3 Şubat 2021; 3:26:18 >
  • Uefa: ok

• besiktasin catir catir top oynayip hakederek buralara gelmesini kabullenemeyip algi yapiyolar iste.
  • Hiç bir şey elde edilemeyecek bir başka konu daha. Sadece beşiktaş taraftarını kenetler ama taraftar stadda olmadığından bir anlam ifade edeceğini sanmıyorum. Twitter da 1-2 gün konuşulur sonra unutulur.

• Uefa yine kılıcın keskin tarafını bizim takımlarımıza gösterecektir ama büyük takımlarımıza 10-20 milyon gibi transfer kısıtlamasının uygulanması hakikaten çok saçma...

Ne yapacak bu takımlar 100k ya Afrika'dan oyuncu mu getirip deneyecekler mi?

Avrupa ile aramızdaki makas gitgide büyüyor, biz de böyle saçmalıklarla uğraşıyoruz.

• Böyle şeylere gerek yok aslında legal veya illegal yollarla bu kadar para harcayıp genede şampiyon olamadıklarında ben daha çok keyif alıyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.